Remapiranje, chip tuning

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
zato jer?

Pozdrav, jel pametno cihipati 2.0hdi 2003 110 ks s time da ima 300 000 km xD
ovisi u kakvom je stanju... ako jedva ide pa biš ga chipao, nema tu kruha heheh rađe dobar servis
 

Krky

Lakerski profesionalac
nitko ne piše konkretne nuspojave ugradnje chipa..
evo ja sam našel na ebayu za 124$ =700kn za 1.4 hdi 50kw 68ks
ima ih iz Italije, Poljske i Britanije koji su nešto skuplji..
pa me interesira kaj gubim a kaj dobivam sa tim chipom?
po fotkama vidim da ga je lakše ugradit nego zamjenit žarulju..
dali kod ugradnje ovog chipa trebam štelat auto dodatno? ili samo zaštekam i vozim?




 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Samo uštekaš i voziš. Ali ovakvi i slični boxevi su igračke. Rađe uštedi za pravi remap
 

toma

Active member
chip tuning

Pozdrav. Jel mi pametno chipat 2.0 hdi 325 000 km :D
s obzirom da imam 2.2 i fali mi snage kad sjednem u ovaj :)
da li s obzirom na kilometrazu nebi doslo do problema kod turbine i slicno.

Hvala :)

p.s. mislim da sam vec bio postavio to pitanje samo ne znam gdje :D
 

Klerk

New member
HAL9000 cipiranje !!!

Pozdrav svima ma evo pise mi da moram imat 10 postova da bi kontaktirao HAL9000 nije odgovorio kako mu radi berlingo kojeg je dao cipirat kod tibora ., pa ako eto moze ostat tema dok mi/nam ne odgovori inace pratim ovaj forum vec duze vremena i prosao sam ga sto se tice c4 vise manje svog samo nisam bio registriran .,

HAL9000 zanima me dali si zadovoljan radom auta , koliko si km presao ,jesi li imao kakvih problema
I dali jos uvjek mislis da ima vecu snagu ., ako je jos tko cipirao auto neka se slobodno javi .,
Hvala na odgovoru
 

Peski1986

New member
Ovak, zanima me koliko je korisno tj. stetno za auto da se radi preko softvera povecanje konjaze? Za c-elysee me zanima 1.6 hdi
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Dvomaseni je u njemu jel tako? Mislim da bi samo s njim moglo bit većih problema... ostalo ako je kvalitetno odrađeno i servisirano...
 
Na vrh