Rad s dijagnostikom (Lexia, Diagbox...)

Micija

Diagbox 7,57 Modrièa.Free
Re: Rad s dijagnostikom

Upravo stigla mi i ova stvarcica.
Ima li neko iskustva sa njom,koji programcic skinuti na tel,i cemu sve moze pristupiti i kom autu?!
Hvala.

 

vborovic

C5 modifikator
Re: Rad s dijagnostikom

Mislim da jedino Torque Pro koristi sve dostupne podakte (na tom komunikacijskom protokolu), te ih može prikazati u formi grafiva, brojčanika, čega već ... koliko ćeš se voziti sa mobitelom/tabletom i gledati u te brojke, to je druga stvar ... šminka, da, tipa provjera intervala ubrzanja etc (naravno, daleko je to od profesionalne opreme za te namjene) ... ali i dalje ti ne gine DiagBox za ozbiljnij rad s autom ... :D ...
 

Micija

Diagbox 7,57 Modrièa.Free
Re: Rad s dijagnostikom

Sad malo brzinski cackao evo fotke,kupio bih i ovu verziju da znam da stvarno moze ucitati greske na autima kojim pise u upustvu.




 
Posljednje uređivanje:

vborovic

C5 modifikator
Re: Rad s dijagnostikom

Ja alat za dijagnostiku dam na korištenje, ako mi netko želi vjerovati da mu kopam po autu, sam si je kriv ... :D
 

Micija

Diagbox 7,57 Modrièa.Free
Re: Rad s dijagnostikom

Hahaha cackam ja sve,telekodiranje ne bas i testiranje sa svojim ppstavkama nisam siguran sta je i nisam pokusavao.
ako li kao majstor zivota zapalim auto onda ce biti bas sranje...
 

ZlatkoC4

Well-known member
Re: Rad s dijagnostikom

Hahaha cackam ja sve,telekodiranje ne bas i testiranje sa svojim ppstavkama nisam siguran sta je i nisam pokusavao.
ako li kao majstor zivota zapalim auto onda ce biti bas sranje...
ma neče ništa biti osim možda upališ duga svjetla ono se pokrenu brisači:grin:
ili stisneš kočnicu a on doda gas. :D
 

Micija

Diagbox 7,57 Modrièa.Free
Re: Rad s dijagnostikom

Hahahha jos cu i.patentirati nekakav izum ako sa ovakvim interesovanjem nastavim...
 

Micija

Diagbox 7,57 Modrièa.Free
Re: Rad s dijagnostikom

Znam ali sam citao da imaju problema sa ovim dalje da su morali vracati na ovu verziju.
 

vborovic

C5 modifikator
Re: Rad s dijagnostikom

Ja sam na 7.61, radi mi stabilno, dalje isto nisam išao na update, jer još ekipa nije skužila kako riješiti probleme sa softverom
 
Na vrh