Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

brezC4

New member
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

pa da bi trebalo nekaj već sad dogovorit, za tri tjedna bu ševa zapjevala i vani bu 15 u zraku, moglo bi se nešt organizirat :cool::D




pa nema problema :D
podravina je velika, puna prikladnih mjesta, a i sad smo se 3-4 skupili iz KC-a
bumo vidli el budu aktivni:D
a i na Markecovoj strani nije loše, D.Dubrava je zanimljiva, uz Dravu:whistling:
To je cca 60km od Zagreba?
 

brezC4

New member
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

eh, malčice sam se zaračunao. nešto sam mislio na križevce :)

zagreb-donja dubrava autoputom prema varaždinu pa preko preloga je 120km
 

Krky

Lakerski profesionalac
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

eh, malčice sam se zaračunao. nešto sam mislio na križevce :)

zagreb-donja dubrava autoputom prema varaždinu pa preko preloga je 120km
uuuu mnogo
od KC centra grada do žitnjaka ima 90km
 

sime23

New member
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

Kroz jedno 2-2.5 mjeseca budem ja 200000 okrenuo, pa budem napisal kaj sam sve mjenjao i sl, možda i bacim par slikica unutrašnjosti da se vidi kak se drži nakon 8god i 200000 km eksploatacije :grin:
 

brezC4

New member
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

Evo ja na 124.000km, unutrašnjost nepromjenjena. Ali svakako sva iskustva su dobrodošla :)
 

Krky

Lakerski profesionalac
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

Kroz jedno 2-2.5 mjeseca budem ja 200000 okrenuo, pa budem napisal kaj sam sve mjenjao i sl, možda i bacim par slikica unutrašnjosti da se vidi kak se drži nakon 8god i 200000 km eksploatacije :grin:
200somova? daj ti fotke prije, i koji popravki su bili
 

Vedran

New member
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

Kad smo kod dugopruznih c4, moja punica ima loeba sa 160tkm. U unutrasnjosti nema nikakvih znacajnih ostecenja, niti jakih tragova kilometara, a auto nije nikad stao na cesti. Mijenjane su samo potrosne stvari, ukljucujuci kuplung na 140 000 i potrosna zenska limarija ( zadnji desni rubnjak:grin:)
 

giga

New member
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

Humor čini dobro ljudima... :D
ajde kada ne smeta OT, da pitam ovdje nesto :D

Promjena sva 4 diska, sve plocice sa njima, filter zraka, filter klime, filter nafte, promjena ulja, sve skupa 2000,00kn, jel premalo ili previse?
Nije u servisu naravno i kod tipa kod kojeg idem vec 10 god, ali nikada nisam imao citroen i ne znam koju marku je diskova stavio, vjerojatno nije neki shit.
Radi se o C4, 2008god, 1.6-90ks, 105.000km
 

brezC4

New member
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

ajde kada ne smeta OT, da pitam ovdje nesto :D

Promjena sva 4 diska, sve plocice sa njima, filter zraka, filter klime, filter nafte, promjena ulja, sve skupa 2000,00kn, jel premalo ili previse?
Nije u servisu naravno i kod tipa kod kojeg idem vec 10 god, ali nikada nisam imao citroen i ne znam koju marku je diskova stavio, vjerojatno nije neki shit.
Radi se o C4, 2008god, 1.6-90ks, 105.000km
Cijena čak i manje nego očekivana... ovisi o tome čiji su dijelovi (od kojeg proizvođača) i na koji način su došli do toga da se ugrađuju.

Ja sam prednje diskove i pločice i kočionu tekućinu platio sa radom 1500kn...a di je još ovo ostalo.

Nego, ko ti je majstor kad je takocjeftino? Jesi to naveo samo rad ili dijelove+rad?
 

giga

New member
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

Cijena čak i manje nego očekivana... ovisi o tome čiji su dijelovi (od kojeg proizvođača) i na koji način su došli do toga da se ugrađuju.

Ja sam prednje diskove i pločice i kočionu tekućinu platio sa radom 1500kn...a di je još ovo ostalo.

Nego, ko ti je majstor kad je takocjeftino? Jesi to naveo samo rad ili dijelove+rad?
To je sve, rad i materijal. Jos uz to mi je malo poravnao onaj zadnji lim iznad zanjih vrata, 5tih vrata. Kada sam ga kupio stavio sam mobitel na krov, i mobitel se spustio u rupu izmedu bunkera dok je bio dignut,kad sam lupio bunker lim se savinuo jer je mobite upao u tu rupu, pa mi je to njego limar poravnao malo.

Ma to je jedan lik koji radi u Rijeci u jednom drgom servisu pa doma popravlja ovako sa strane.

I ja mislim da je cijena vise nego fer. O metrijalu koji je stavio pojma nemam nista,ali do sada nikada nisam imao zamjerki a porpavljao je P306, P405, C4, Kia Schuma,, Fiat Punto, P206 nikada zamjerke.
 

brezC4

New member
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

za sve one koji si se pitaju koliko 1.6HDi 66kW troši, evo odgovora:

trenutna potrošnja

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=6mrl7KV5LaU[/ame]

prosječna potrošnja

 

marek45

New member
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

ajde kada ne smeta OT, da pitam ovdje nesto :D

Promjena sva 4 diska, sve plocice sa njima, filter zraka, filter klime, filter nafte, promjena ulja, sve skupa 2000,00kn, jel premalo ili previse?
Nije u servisu naravno i kod tipa kod kojeg idem vec 10 god, ali nikada nisam imao citroen i ne znam koju marku je diskova stavio, vjerojatno nije neki shit.
Radi se o C4, 2008god, 1.6-90ks, 105.000km
najjeftiniji zadnji diskovi koje sam ja našao su bili 1600kn. Nebre to toliko koštat. :)
Daj reci koja firma diska i di nabavlja dijelove taj majstor? Il mi pošalji diskove. Ja odmah kupujem.
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh