• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

ProParts ponuda

ProParts

New member
Naručeni dijelovi stigli i svima koji su naručili obavijest da ih mogu preuzeti na VII. Ferenščica 19a.

Narudžbe primam do sljedeće srijede 29.04.2015 (srijede), a isporuka je 30.04.2015. (četvrtak iza 17h)

Popusti su i dalje isti

45% gotovina, net banking i opća uplatnica

35% kartice Diners, Amex, Zagrebačke banke, RBA, Erste i PBZ

Broj mobitela je 091 4044 300 ili putem web stranice zatražite ponudu

www.to-proparts.hr
 

ProParts

New member
OBAVIJEST!

Prošla tj jučerašnja narudžba je prošla malo u tajnosti jer sam išao po robu koja je bila baš po narudžbi.

Sljedeća tura je 13.05., isporuka bi bila 15.05.

Znači do srijede što se naruči u četvrtak popodne/navečer stiže.

Mail znate, web znate i broj telefona je još uvijek isti!

Popusti
45% gotovina i transakcijsko plaćanje

35% plaćanje karticama na rate

Èujemo se!!
 

ProParts

New member
informacija...

kao što sam i rekao naručena roba do 13.05. je stigla 14.05 te je poslana kupcima, a neki je još uvijek trebaju preuzeti na adresi.

Ovaj tjedan također primamo narudžbe, ali svi upiti i narudžbe se mogu slati do 21.05., a isporuka će biti 22.05. iza 17h.

Kontakt podaci su ostali isti te popusti od 45% za gotovinu i 35% na kartično plaćanje...

Što se dijelova i ponude tiče kontaktirajte me na mobitel 091 4044 300 ili na mail [email protected]

Srdačan pozdrav,
Tomislav
 

ProParts

New member
Informacije!

Povodom praznika (Tijelovo) koji je 04.06. moram obavjesiti da ProParts neće raditi, a isto tako ovaj tjedan neće biti isporuke robe koja se naruči.

Roba koja će se naručivati ovaj tjedan isporučiti će se 09.06.2015 (utorak), a rok za narudžbu je do 08.06.2015. (ponedjeljak)

Upite i narudžbe primam svaki dan od 08-19h, a subotom od 08-14h.

Kontakt podaci:
Telefon +385 91 4044 300
mail: [email protected]
Lokacija: VII. Ferenščica 19a

Kod obračunavanja popusta došlo je do male promjene te se sada popust od 45% za gotovinu odnosi i na plaćanje Maestro karticama (Zagrebačka, Erste, RBA i PBZ), a popust od 35% ostaje samo na kreditne kartice.

Za ostale upite stojim na raspolaganju.

Tomislav
 

ProParts

New member
Dragi kupci,

naručena roba je stigla i napokon su riješeni svi zaostaci s robom koja se duže čekala.

Od sada samo nove narudže primam i rok za narudžbe je 18.06., a isporuka robe bi bila 19.06. iza 16h.

Popust za sve kupce koji plaćaju gotovinom ili Maestro karticama iznosi 45%, a za plaćanje kreditnim karticama 35%.

Pronaći me možete na adresi VII. Ferenščica 19a, na telefonu +385 91 4044 300 ili možete putem web stranice www.to-proparts.hr poslati upit.

Na web stranici također možete pronaći i brandove koje uvozim i koje sam u mogućnosti isporučiti.

Obavezno vas molim prilikom slanja upita da navedete:
Marka vozila
Model vozila
Snada i obujam motora
Broj šasije

i ono najbitnije Vaš kontakt broj.

Za bilo kakva pitanja i upite stojim na raspolaganju od 08-20h svaki radni dan, a vikenom od 08-14h

Srdačan pozdrav,
Tomislav
 

ProParts

New member
kratki podsjetnik

narudžbe primam do 18.06. i to do 15h, a isporuka robe koja je naručena do navedenog datuma je 19.06. iza 16h.

Sve podatke pronaći možete na www.to-proparts.hr ili me nazvati na +385 91 4044 300

Srdačan pozdrav,
Tomislav
 

ProParts

New member
Drag kupci,

zbog praznika koji su stigli ovaj tjedan se neće uvoziti roba pošto su praznici i kod dobavljača.

Raditi će se normalno osim četvrtka kada će biti zatvoreno.

Što se upita i narudžbi tiče, svaki dan se možete javiti od 08-20h, a nastojat ću odgovoriti u što kraćem roku.

Narudžbe robe će se primati sve do 01.07, a isporuka će biti 02.07 iza 16h.

Sve kontakt informacije pronaći možete na www.to-proparts.hr
a adresa na koju možete doći je VII. Ferenščiaca 19a.

srdačan pozdrav,
Tomislav
 

ProParts

New member
Samo mali podsjetnik.

Pošto me je puno ljudi zvalo već u petak i subotu moram Vas zamoliti da pročitate ponudu i pogledate rok isporuke.

Prošli tjedan sam radio, ali sam samo narudžbe primao, a ovaj tjedan sve narudžbe od prošlog tjedna i ovog tjedna ću isporučiti u četvrtak iza 16h.

Narudžbe primam do srijede 01.07.2015, a isporuka će biti četvrtak 02.07.2015. iza 16h.

Sve o ponudi i kontakt podacima možete pronaći na web stranici www.to-proparts.hr

Srdačan pozdrav,
Tomislav
 

ProParts

New member
Cijenjeni kupci,

zbog godišnjih odmora i puno upita o narudžbama sljedeća narudžba je planirana za srijedu.

Sve što se potvrdi sutra (utorak 07.07.2015.) do kraja dana u srijedu 08.07.2015. iza 16h će biti u Zagrebu i spremno na isporuku.

Podosta kupaca planira godišnji odmor pa kako bi svi stigli ugraditi naručene dijelove na automobil isporuka sa četvrtka je pomaknuta na srijedu i tako će biti narednih tjedana.

Popusti i dalje vrijede za gotovinsko i transakcijsko plaćanje od 45%.

Za kontakt podatke i sve ostale informacije posjetite web stranicu
www.to-proparts.hr

Za sada toliko!

Srdačan pozdrav,
Tomislav
 

ProParts

New member
Dobar dan,

Narudžba odrađena i roba je isporučena osim onim kupcima koji su rekli sami preuzeti na Ferenščici :)

Sada dalje opet sve po starome.

Nove narudžbe primam svakodnevno i upite možete slati preko web stranice www.to-proparts.hr ili me kontaktirati na 091 4044 300

Narudžbe primam do srijede 15.07.2015., a isporuka je u četvrtak 16.07.2015. iza 18h.

Na web stranici možete pronaći sve što se tiče brandova i ponuda.

Za ostala pitanja stojim na raspolaganju.

Srdačan pozdrav,
Tomislav
 

ProParts

New member
Dragi kupci,

naručena roba je stigla te sada opet kreće nova narudžba.

Narudžbe i upite primam do 22.07. tj do srijede, a isporuka je 23.07. četvrtak iza 17h.

Sve upite i informacije možete slati na [email protected] ili na telefon 091 4044 300.

Popusti za gotovinsko i transakcijsko plaćanje su 45%, a za kartično 35%.

Više informacija o svemu možete pronaći na www.to-proparts.hr

Srdačan pozdrav,
Tomislav
 

ProParts

New member
Dragi kupci,

nakon godišnjih odmora stiglo je vrijeme za daljnji rad i nove narudžbe.

Rok za nove narudže je 27.08.2015., a isporuka je planirana i biti će 28.08.2015. iza 17h.

Trenutno je jako kratak rok zbog jedne velike narudžbe, ali svi koji imaju bilo kakve upite i narudžbe mogu mi se obratiti putem web stranice www.to-proparts.hr ili putem telefona +385 91 4044 300

Brandove koje imam u ponudi možete pronaći na web stranici, a svi dijelovi dolaze s jamstvom od 24 mjeseca neovisno o cijeni i tko ih je ugrađivao.

Popust za gotovinu iznosi 45%, a za kartično plaćanje je 35%.

Za pitanja i ostale informacije stojim Vam na raspolaganju.

Tomislav
 

ProParts

New member
Dragi kupci,

Nova narudžba autodijelova i uvoz istih se polako priprema te Vas stoga obavještavam da svi upiti i sve realizirane narudžbe do 03.09.2015. biti će isporučene 04.09.2015. iza 17h.

Sve upite i sve informacije možete saznati na www.to-proparts.hr ili me kontaktirati na +385 91 4044 300

Ukoliko ste voljni slobodno možete i svratiti na adresu VII. Ferenščica 19a pa i tu napraviti narudžbu ili saznati ono što Vas interesira.

Zahvaljujem se svima na iskazanom povjerenju i na podršci.

Srdačan pozdrav,
Tomislav Hertl
 

ProParts

New member
Dobra večer dragi kupci,

ispričavam se što sam bio neaktivan i što nisam obavjestio o novostima, ali nikada nije kasno!

Kao što znate ProParts se bavi uvozom autodijelova za sve proizvođače automobila, motocikle i laka teretna vozila.

U ponudi imam jako kvalitetne proizvođače te isto tako imam i proizvođače prve ugradnje prilikom sastavljanja novog vozila.

Od sada u ponudi imam i karoserijeske dijelove te stakla za sve vrste automobila.

Popusti su i dalje isti na gotovinsko plaćanje od 45% i za kartično plaćanje iznosi 35%.

Svoje upite uvijek možete poslati putem web stranice www.to-proparts.hr ili me kontaktirati na +385 91 4044 300 ili 301.

Također odgovaram na upite putem Facebook profila.

Novost u cijeloj priči je ta da se od sada dijelovi uvoze 2 puta tjedno.

Prva narudžba je odrađena kako bi se provjerilo da sve funkcionira, a za sve zainteresirane druga narudžba tj isporuka je zakazana za petak 18.09.2015.

Upite možete slati danju i noću, a posjetiti me možete ili me nazvati svaki radni dan od 08h do 20h.

Na web stranici ćete pronaćni sve potrebne informacije oko roizvođača, a i uskoro će biti nadopuna web sadržaja sa web katalogom.

Svi zainteresirani su dobrodošli te za svaki upit stojim na raspolaganju.

Srdačan pozdrav,
Tomislav Hertl
 

ProParts

New member
Obavijest o narudžbi!

Ovaj tjedan isporuka će se izvršiti u petak 25.009.2015., a upite i narudžbe ću primati sve do 24.09.2015 do 16h.

Sve upite možete slati na [email protected] , putem telefona na +385 91 4044 300 i 301 ili svratiti na adresu VII. Ferenščica 19a.

VIše o ponudi i o proizvođačima koje imam u ponudi možete pronaći na web stranici www.to-proparts.hr

Dijelove koje uvozim su potpuno novi i s jamstvom od 24 mjeseca.

Za pitanja stojim uvijek na raspolaganju.

Srdačan pozdrav,
Tomislav
 

ProParts

New member
Obavijest!

Za sve ljubitelje brenda Meyle.

Od sada kompletan Meyle asortiman imam u ponudi:

Filteri
Ovjes
Kočioni sustav
Poluosovine
Amortizeri
Vodene pumpe
Termostati
Senzori i mjerači
Ulja i ostalo

Sve to imam u ponudi i rok isporuke je kao i za sve ostale dijelove.

Dostupan je kompletan asortiman po vrlo povoljnim cijenama.

Sve što Vas interesira možete pronaći na njihovoj web stranici i o njima saznati puno više.

http://www.meyle.com/en/spare-parts/passenger-cars.html

Također na njihovoj stranici možete pronaći i online katalog gdje možete pronaći Vaše vozilo te samostalno potražiti određeni dio.

http://www.meyle.com/en/spare-parts/search.html

Za cijene i rokove isporuka možete se obratiti na [email protected] ili na broj telefona +385 91 4044 300 ili 301.

Srdačan pozdrav,
Tomislav
 

ProParts

New member
Obavijest o redovitim uvozima!

Dragi partneri i kupci ovim Vas putem obavještavam kako će se redovite isporuke naručene robe vršiti svaki tjedan Utorkom i Petkom.

Sve što će se naručiti u tjednu do Ponedjeljka isporuka će biti Utorkom, a sve što će biti naručeno do Èetvrtka isporuke će biti Petkom uvijek iza 15h.

Ponudu smo proširili tako da ćete o svim promjenama i dopunama biti redovito obavješteni.

Kontaktirati nas možete na +385 91 4044 300/301 ili na mail [email protected]

Za ostale upite uvijek smo na raspolaganju!

Srdačan pozdrav,
Za ProParts,
Tomislav
 

ProParts

New member
Obavijest svim kupcima i poslovnim partnerima!

Mnogi već znaju, ali i da sa ostalima podijelim vijest.

Trgovački obrt ProParts prestaje s radom, a svo poslovanje što se tiče uvoza, izvoza, maloprodaje i veleprodaje autodijelova će nastaviti raditi tvrtka H.B. Placo d.o.o.

Uvoziti će se i dalje autodijelovi i sve što se tiče auto industrije.

Popusti i uvijeti i dalje vrijede te će se nastojati ponuditi uvijek najbolju i najpovoljniju cijenu na tržištu.

Podaci za slanje mail-ova i telefoni će trenutno ostati isti, a kada se i to promjeni obavijestit ćemo Vas.

Upiti i narudžbe se mogu slati svaki dan, a isporuke će biti Utorkom i Petkom svaki tjedan.

Za sve informacije uvijek se možete obratiti na:
[email protected]
[email protected]
+385 91 4044 300
+385 91 4044 301

Djelatnost i ponuda je ista te što sve u ponudi ima možete pronaći na stranici www.to-proparts.hr

Srdačan pozdrav,
Tomislav
 

ProParts

New member
Dragi kupci,

nakon papirologije i razno raznih EU brojeva napokon je uspostavljen redoviti uvoz robe!

Isporuke robe su svaki tjedan UTORKOM i PETKOM!

Upiti se mogu slati svaki dan u bilo koje doba, narudžbe da bi isporuke bile isporučene utorkom i petkom primamo PONEDJELJKOM i ÈETVRTKOM do 17h!

Popusti su ostali isti i uvjeti također!

Plaćanje je trenutno moguće samo gotovinom, ali se nadamo da će kroz skorije vrijeme opet postati aktualne i kartice!

Jamstvo na sve dijelove je 24 mjeseca.

Asortiman je jako veliki i sve što se tiče ponude i dodatnih podataka može se pronaći na web stranici to-propart.hr

Kontakt podaci su
H. B. Placo d.o.o.
Ferenščica VII/19a
Zagreb

mob: +385 91 4044 300/301

Mail: [email protected] ili [email protected]

Skype: hb.placo

Za sva pitanja stojimo na raspolaganju!

Srdačan pozdrav!
 

Zwonko

Member
Evo da ovdje, javno pohvalim gospodina Tomislava na izuzetno korektnom i brzo odradjenom poslu... Naime, narucio sam komplet kvacila za svog Georgesa (saxo 1.1i) i gosp. Tomislav mi je ponudio najbolju cijenu, te sam narucio komplet. Stigao je dogovorenog dana, odmah ugradjen i ja i Georges presretni jurimo,sukladno ogranicenjima, po gradu i okolici... :D
Ugl, toplo preporucam narudzbu i kupnju u Proparts-u, gospodine Tomislave samo naprijed, imate stalnog kupca! :D
 
Na vrh