• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

ProParts ponuda

ProParts

New member
Poštovanje,

još Vam samo 3 dana ostaju za narudžbu rezervnih autodijelova po nadam se povoljnim cijenama.

Rok do kada primam upite, a i narudžbe je 20.11.2013.

Rok isporuke je 2 radna dana.

Na web stranici moći ćete pronaći sve brandove koje imam u ponudi, a i u skorijoj budućnosti imati ćete već ponuđene cijene nekih autodijelova

Sve upite slobodno šaljite na mail [email protected]

Kontakt telefon 091 4044 300 i 301.

Do slušanja!

Srdačan pozdrav,
Tomislav

P.S. servisirajte svoj automobil na vrijeme i izbjegnite preskupe autodijelove ;)
 

ProParts

New member
>>>>Nova narudžba 10.12.2013.<<<<

Svi zainteresirani mogu se javiti do navedenog datuma ukoliko imaju potrebu za rezervnim dijelovima.

U ponudi možete pronaći sve što trebate za svoj automobil.

Asortiman možete provjeriti na www.to-proparts.hr

Upite i narudžbe slati možete na [email protected] , putem telefona na 091 4044 300 - 301 ili putem obrasca na web stranici.

Rok isporuke robe je 2 radna dana od dana narudžbe prema van. (12.12.2013)

Plaćati možete: gotovinom, net bankingom, općom uplatnicom ili kreditnim karticama!

Za sve nejasnoće i potrebne informacije slobodno mi se obratite!

Srdačan pozdrav,
Tomislav
 

ProParts

New member
Još Vas dijeli svega 24h do moguće narudžbe autodijelova.

Upite slati možete na [email protected] , putem telefona 091 4044 300 i 301 ili posjetiti me na VII. Ferenščici 19a.

Rok isporuke robe je 2 radna dana na području Zagreba, a van Zagreba 3-4 radna dana ovisno o mjestu u koje s paket šalje.

Plaćati možete gotovinom, Maestro karticama na rate, net bankingom ili općom uplatnicom.

Kreditnim karticama Amex, Diners, MaterCard moguće je plaćati, ali je cijena uvećana za 5% od ukupnog iznosa.

Ponudu i asortiman možete pronaći na web stranici www.to-proparts.hr

Svi zainteresirani i koji imaju pitanja slobodno mi se mogu obratiti.

Srdačan pozdrav,
Tomislav Hertl
 

ProParts

New member
I eto...stigao nam kraj godine pa tako i posljednji poziv i mogućnost narudžžbe autodijelova :)

Svi koji su naručili dijelove prošli ili pretprošli tjedan već su ih primili ili su ih sami preuzeli pa tako svim sumnjivcima u ProParts dokazano je da za Vaš novac nećete dobiti klipu već traženi i plaćeni dio automobila!

Rok za zadnju narudžbu je 19.12.2013.

Isporuka robe se planira 21.12.2013.

Upite i narudžbe slati možete na [email protected], putem telefona 091 4044 300 i 301 ili posjetiti me na VII. Ferenščica 19a.

Više informacija možete pronaći na www.to-proparts.hr

Pripremite se za blagdan te nemojte popravljati auto 5 min prije Božića te za blagdane biti bez automobila :)

Za sva pitanja i nejasnoće stojim Vam na raspolaganju.

Srdačan pozdrav,
Tomislav Hertl
 

sipe

od Dijane do XM-a
Pozdrav, zanima me jel postoji mogućnst naručivanja ulja?

Ako da koja bi bila cijena za
Total Transmission SYN FE 75W-90
 

ProParts

New member
Dragi čitatelji,

zahvaljujemo Vam se svima na ukazanom povjerenju tokom cijele 2013. godine i što ste kod nas redovito kupovali rezervne dijelove za Vaš automobil.

Tokom cijele godine upoznali smo mnogo ljudi i možemo reći da je sve do sad bilo samo pozitivno iskustvo i da se nadamo da je isto takvo iskustvo i s Vaše strane!

Kao što svi znate, ProParts se bavi samostalnim uvozom rezervnih autodijelova svjetskih poznatih proizvođača te svi uvezeni dijelovi su provjerene kvalitete i prodajemo ih s garancijom od 12 do 24 mjeseca.

Pod rubrikom asortiman možete provjeriti koje sve brand-ove uvozimo i što smo u mogućnosti Vam ponuditi.

Najzanimljivi podatak za koji su već mnogi pitali je taj da prvi uvoz ove godine se očekuje 11.01.2014.

Sve upite slati možete na [email protected] , putem telefona na 091 4044 300 i 301 ili nas možte posjetiti na VII. Ferenščica 19a.

Narudžbe primamo do 09.01.2014., a robu preuzeti možete 11.01.2014.

Plaćati možete gotovinom, karticama, net bankingom ili putem pouzeća.

Za sve informacije stojimo Vam na raspolaganju svaki radni dan od 08-20h.

Veselimo se Novoj godini i novim narudžbama te Vam želimo svako dobro i sve najbolje u Novoj 2014. godini na poslovnom i privatnom planu.

Srdačan pozdrav,

Tomislav Hertl

Pozdrav, zanima me jel postoji mogućnst naručivanja ulja?

Ako da koja bi bila cijena za
Total Transmission SYN FE 75W-90
Može se naručiti.

Total - 80kn/1L
 

ProParts

New member
Poštovani,

ispričavam se što nisam odgovarao na upite preko Facebook-a i što nisam bio ažuran i obavještavao Vas o narudžbama na vrijeme, ali mnogi već znaju pa samo da i ostalim članovima priopćim novu obavijest.

Svi znate da se ProParts bavi direktnim uvozom autodijelova od svojih dobavljača i da su se određivali datumi narudžbe.

Na svu sreću došlo je do promjene zbog povećanja posla da se narudžbe kreiraju svaki Èetvrtak u tjednu te je isporuka robe moguća već u Subotu ili ako se paketi šalju isporuka je onda koji dan duže.

Upite slati možete redovito svaki dan i noć i kada Vam god odgovara, a na telefon sam Vam dostupan svaki radni dan od 08-20h i subotom od 08-14h.

Posjetiti me možete na lokaciji VII. Ferenščica 19a ili mi poslati upit na [email protected]

Asortiman tvrtke, a i uskoro cjenike robe možete vidjeti na www.to-proparts.hr

Svi zainteresirani slobodno se javljajte, a ja ću Vam nastojat u što kraćem vremenu odgovoriti na upit.

Za sva dodatna pitanja i nejasnoće stojim na raspolaganju :)

Srdačan pozdrav,
Tomislav Hertl
 

ProParts

New member
PSA Grupacije 2.0HDI 100kw do 09.2006 godine
LuK 600 0140 00 - 4000kn/set (dvomaseni zamašnjak)

PSA Grupacija + Fiat 2.0HDI 100kw od 10/2006 do 10/2011
LuK 600 0136 00 - 3200kn/set

PSA grupacija 1.6HDI 66kw/88kw
Sachs 2290 601 002 - 3700kn/set

PSA Grupacija 2.2HDi 100kw/103kw/120kw/125kw
LUK 624 3266 33 + 415 0305 10 - 6100kn/set

Cijene su s PDV-om i popustom za gotovinu.

Mogućnosti narudžbe svaki tjedan.

Plaćanje gotovinom, Maestrom na rate, transakcijskim računom ili općom uplatnicom.

Kreditnim karticama cijena veća 5%.

Za informaciju i cijenu jednomasenog seta najbolje poslati broj šasije.

Za sve informacije podaci su [email protected] ili 091 4044 300.

Srdačan pozdrav,
Tomislav
 

ProParts

New member
Nove narudžbe se primaju svaki dan :)

Rok isporuke je svaki petak u tjednu iza 16h ukoliko se najkasnije do četvrtka potvrdi narudžba.

Za pakete koji se šalju van Zagreba rok isporuke je najkasnije ponedjeljak/utorak.

Rokovi isporuke su se smanjili, ali radi se na tome da se rade dvije narudžbe tjedno.

Svi zainteresirani mogu se javiti na [email protected], na telefon 091 4044 300 ili na lokaciji VII. Ferenščica 19a.

Više o ProParts-u i ponudi na www.to-proparts.hr

Srdačan pozdrav,
Tomislav
 

Luca

Active member
Pozdrav ! Trebao bih raditi servis na c3 1.4 2011 god
Pa me zanima koje su cijene za motorno ulje, filter ulja, zraka,
filter klime-kabine, filtar goriva i svjecica. br sas VF7SCKFT0BW515608.
Hvala!
 

ProParts

New member
Pozdrav forumaši :)

ispričavam se to u zadnje vrijeme Vas nisam informirao o radu ProParts-a, ali uglavnom samo da se zna živi smo i dalje poslujemo :)

Kao to znate narudžbe smo počeli primati svaki tjedan te robu Vam isporučujemo svaki petak u tom tjednu u kojem ste naručili.

Naši brojevi telefona su isti 091 4044 300 te 091 4044 301, a mail adresa je [email protected]

Lokacija je VII. Ferenčica 19a te se uvijek možete navratiti i informirati se i naručiti dijelove.

Novost u ponudi su Hepu vodene pumpe i Hepu setovi zupčastog remenja, te KM Germany setovi kvačila i KM zamašnjaci za sva osobna i teretna vozila uključujući i kamione.

Našu ponudu brandova pronaći ćete na našoj web stranici, a cijene trenutno možete provjeriti samo pozivom ili putem mail-a.

Svi zaintersirani slobodno neka se jave, a uvijek svježe informacije mogu pratiti i na facebook stranici

https://www.facebook.com/to.proparts?fref=nf

Srdačan pozdrav,
Tomislav

OBAVIJEST SVIM KUPCIMA!

Pošto nam dolazi praznik rada 1. svibanj svi kupci koji će naručiti robu tokom nadolazećeg tjedna isporuku iste robe mogu očekivati 09. svibnja.

Razlog tome je što je kod naših dobavljača praznik i 02. svibnja te roba se neće moć preuzeti.

Poslije tih praznika nastavljamo normalno s redovitim tjednim narudžbama i isporukom robe svaki petak u tjednu.

Svi zainteresirani za dijelove i cijene uvijek se mogu obratiti na [email protected] ili putem telefona na 091 4044 300.

O svim daljnjim promjenama redovito ću Vas obavještavati i voditi brigu da budete obavješteni u pravo vrijeme.

Srdačan pozdrav,
Tomislav
 

ProParts

New member
Dobro jutro :)

Kao što znate došlo je do male promjene oko uvoza.

Prošli tjedan roba se je mogla naručiti, ali isporuka je bila prebačena na darum 30.05. (petak)

Narudžbe primamo i ovaj cijeli tjedan do 29.05. (četvrtak).

Sve obavijesti i informacije primamo na
[email protected] ili putem web stranice www.to-proparts.hr

Kontakt podaci
091 4044 300
091 4044 301

Adresa
VII. Ferenščica 19a (Peščenica)
10000 Zagreb

Za bilo kakva pitanja i nejasnoće stojimo na raspolaganju, a asortiman i brandove možete pronaći na našoj web stranici u rubrici Asortiman.

Srdačan pozdrav,
Tomislav
 

C3C

New member
Poštovani,

Molim Vas ponudu za dijelove prednjeg trapa za Citroen C3 2003g. 1.4 benz. Trebali bi mi kugle, stabilizatori, krajnici i spone.

Unaprijed zahvaljujem
 

ProParts

New member
Dragi forumaši,

ispričavam se, ali sam duže vrijeme bio neaktivan na forumima te Vas nisam obavještavao o uvozima i isporukama robe.

Mnogo Vas se je javilo putem mail-a li telefona te su saznali da su isporuke robe počele biti redovite i svaki tjedan te da se čekanje svelo na svega 5 dana od dana narudžbe.

Za motorna vozila u ponudi imamo:
- filtere i ulja
- dijelove za kočione sustave (diskove, pločice, kočiona klješta, doboše, cilindre i ostalo)
- setove kvačila i zamašnjake
- setove razvoda, mikro remenje, klinasto remenje i natezače (veliki servis)
- svjećica, grijače, kablove i ostale stvari vezane uz paljenje i rad motora
- vodene pumpe, hladnjake, intercoolere i ostale stvari vezane uz hlađenje vozila
- kompresore klima uređaja, kondenzatore, dehidratore
- servo pumpe i letve volana
- dijelove za ovjes i upravljanje (krajnike, spone, ramena itd)
- amortizere i opruge za vozila
- dihtunge, brtve, simeringe
- turbo punjače
- razne kemikalije i potrepštine

Ponudu proizvođača koje imamo možete pronaći na www.to-proparts.hrrubrika asortiman

Na sav asortiman odobrava se popust od 35% za gotovinsko plaćanje, a za plaćanje kreditnim karticama i na rate 30% popusta.

Narudžbe se primaju svaki radni dana od 08-20h, a subotom od 08-15h.

Svi dijelovi koji se naruče u tjednu do četvrtka, drugi tj petak iza 17h se mogu preuzeti.

Narudžba se ostvaruje tako da se OBAVEZNO mora uplatiti akontacija od 50% od iznosa na predračunu, a ostatak se plaća prilikom preuzimanja robe.

Dostava robe za narudžbe veće od 300kn je BESPLATNA.

Na svu robu koju isporučimo neovisno o iznosu JAMSTVO VRIJEDI 24 MJESECA.

Sve informacije i upite možete slati na [email protected] ili nazvati na telefon +385 91 4044 300.

Ukoliko Vam nešto nije jasno ili imate potrebe za autodijelovima slobodno mi se možete obratiti.

Srdačan pozdrav,
Tomislav Hertl
P.S.
ponude koje Vam iznesem ili pošaljem na mail uključuju maximalan popust od 35% za gotovinsko plaćanje i PDV.
 

ProParts

New member
AKCIJA!!!

VW Transporter T5 / Multivan 2.5TDI
Set kvačila sa dvomasenim zamašnjaom i potisnim ležajem
LUK 600 0125 00 - 4700kn

Zamašnjak dvomasaeni za vozila
Peugeot/Lancia/Fiat/Citroen 2.0HDI 88kw/100kw/103kw
LuK 415 0320 10 - 1600kn

Zamašnjak dvomaseni za vozila
VW/Skoda/Seat/Audi 1.9TDI 77kw
LuK 415 0250 10 - 2300kn

Po narudžbi dostupno u roku +/- 3 dana.

Cijena uključuje PDV i popust za gotovinsko plaćanje

Za više informacija stojim na raspolaganju.

Srdačan pozdrav,
Tomislav
 

ProParts

New member
Malo obavjesti....


Ispričavam se svima što sam se slabo oglašavao, ali jednostavno nisam stigao pa sam evo uhvatio malo vremena u nedjelju da Vas sve obavjestim o novostima.


Mnogi znate da ProParts nije zatvoren i u problemima te da se radi i roba uvozi normalno...svi ostali koji to misle i pričaju neka s tim nastave , briga me :)

Ono što Vam imam za reći je sljedeće...

Promjene su se dogodile u vezi isporuke robe.

Narudžbe primam svaki radni dan, ali sve narudžbe koje se potvrde do utorka popodne (16h) sljedeći dan u srijedu (iza 17h) se mogu preuzeti.

Znači princip je isti samo više nije rok četvrtak pa isporuka petak već UTORAK, a isporuka SRIJEDA.

Popusti su isti od 30% pa do 40% ovisno od artikla i proizvođača.

U ponudi imam manje više sve, a ono što nema pokušavam nabaviti.

Sve cijene su uvijek izražene s gotovinskim maximalnim popustom i uključenim PDV-om, a ukoliko se plaća karticama (banek Zaba, Erste, RBA i PBZ) cijene su veće 5% od cijene koje sam napisao u ponudi.

Za potvrdu narudžbe potrebno je izvršiti minimalnu uplatu akontacije u iznosu od 50% kako bi roba sljedeći dan bila spremna za preuzimanje.

Svoje upite uvijek možete slati na mail [email protected] putem telefona 091 4044 300/301 ili me posjetiti na VII. Ferenščica 19a.

Na web stranici www.to-proparts.hr pronaći ćete sve od brandova koje uvozimo, a uskoro slijedi i online cijenik pa ćete moći pronaći artikle koji Vas interesiraju.

Od mene bi to bilo sve te ukoliko imate pitanja stojim na raspolaganju.

Srdačan pozdrav,
Tomislav
 

ProParts

New member
Obavijest o radnom vremenu!

Dragi kupci, želim Vas obavjestiti kako je narudžba kreirana i da će danas popodne i sutra ujutro roba biti isporučena, a paketi poslani.

Što se tiče nove narudžbe!

Upite primamo svaki radni dan i subotu, a narudžbe primam do 22.12.2014. (ponedjeljak) do 15h te će isporuka te robe biti 23.12.2014. (utorak) iza 16h.

24-25-26.12.2014 ProParts neće raditi, tako da svi mogu slati mailove, ali Vas molim bez poziva.

31.12.2014 i 01.01.2015 isto se ne radi, a poslije navedenog datuma raditi će se po starome i prva narudžba u 2015.oj godini će biti 08.01.2015.

Upite i narudžbe možete slati svaki dan na mail [email protected] ili putem web stranice www.to-proparts.hr ili nazvati na 091 4044 300/301 ili posjetiti me na lokaciji VII. Ferenščica 19a.

Asortiman i ponudu brandova možete pronaći na web stranici, a za dodatna pitanja okrenite moj broj ili me kontaktirajte putem maila.

Dostupan sam radnim danom od 08-20h te subotom od 08-15h.

Nadam se da sam Vam rekao dovoljno informacija, a ako nisam slobodno se javite.

Srdačan pozdrav,
Tomislav
 

ProParts

New member
Dragi kupci,

Ovim putem Vam se svima želim ispričati na neugodnostima koje sam prouzročio s isporukom dijelova i kašnjenjima po par tjedana te ujedno i zahvaliti na Vašem strpljenju i smirenosti!

Bilo je jako velikih problema, ali sve sam uspio organizirati i sa svima na kraju izgladiti situaciju, a neki odkupaca na svu sreću nisu niti imali problema jer su dijelove dobili prema planu bez kašnjenja i problema.

Zbog situacije koju sam prouzročio svojom krivicom i zbog tih kašnjenja od dana 07.04.2015. pa skroz do 30.06.2015. popust na sve autodijelove i za sve kupce će biti 45% za gotovinsko plaćanje ili plaćanje putem net bankinga, a za kartično plaćanje 35% (karticePBZ, Zaba, Erste i RBA banke te American i Diners kartice).

Popusti od 45% na gotovinsko i 35% na kartično plaćanje se odnosi na autodijelove tipa; filteri, svjećice, setovi zupčastog remenja, setove kvačila, zamašnjake, podvozje, ovjes, karoserija, kočione sustave i sve ostalo što je ključno kako bi Vaš automobil bio ispravan i siguran.

Motorna ulja nisu uključena u popust te za njihove cijene Vas molim da mi navedete proizvođača i gradaciju pa ću Vam to posebno ispisati cijene.

Sve upite slati možete na [email protected] ili putem web stranice www.to-proparts.hr , a za one koji vole telefonirati i pričati javiti se mogu na +385 91 4044 300 ili me posjetiti na adresi VII. Ferenščica 19a.

Upite i narudžbe možete slati svaki dan, a isporuke su tjedne te ću Vam na svaki upit navesti do kada se treba potvrditi narudžba i kada bi bila isporuka.

Još jednom svima Vama velika isprika i još veće HVALA!

Srdačan pozdrav,
Tomislav Hertl
 

ProParts

New member
Naručena roba prošlog tjedna i ovog tjedna do ponedjeljka je stigla jučer te je isporučena svim kupcima, a kupcima kojima su se paketi slali će stići do petka najkasnije.

Nove narudžbe se primaju svakodnevno od 08-19h na broj telefona 091 4044 300 ili putem web-a www.to-proparts.hr

Narudžbe primam do srijede 22.04.2015., a isporuka će biti 23.04.2015 iza 17h ili 24.04.2015 cijeli dan.

Popusti za gotovinsko i netbanking plaćanje je 45%, a na kartično plaćanje je 35%

Popust se odnosi na kompletan asortiman!

Za ostale upite stojim na raspolaganju.

Tomislav
 

ProParts

New member
Zbog učestalih upita za alate, dizalice, pneumatske alate, nastavke za iste i ostali pribor potreban za radione i kućne majstore smile emoticon

U ponudi sada imam Yato Tools te na linku niže možete pronaći kompletnu ponudu od njih i poslati mi upit samo sa šifrom iz kataloga te ću Vam vratiti cijene.

Kompletan alat i pribor je kod dobavljača na lageru te je rok isporuke 3 dana max.

Više o njima na

http://www.yato-professional.com/products.html

A za cijene i raspoloživost stojim na raspolaganju.

Tomislav
 
Na vrh