• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

ProParts ponuda

ProParts

New member
Dragi kupci,


Ovim putem Vas obavještavamo o malim novostima u poslovanju tvrtke ProParts.

Kao što znate od 01.04.2013. dužni smo Vam ispostavljati fiskalni račun za prodanu robu.
Zbog fiskalizacije i programa morali smo promjeniti oblik poslovanja i prodaje naše robe.

Od sada pa na dalje za robu koju se kupuje iz uvoza uplaćuje se akontacija od 30% kao potvrda narudžbe. Na našem predračunu kojeg ste već svi dobro upoznali i vidjeli više neće pisat uplata avansna nego 30% uplatiti kao potvrdu narudžbe.

Uplatu ćete moći izvršiti na prodajnom mjestu gotovinom, internet bankarstvom ili općom uplatnicom.

Nako dolaska robe izdat ćemo Vam fiskalni račun te ćete po njemu izvršiti ostatak uplate.

Uplata akontacije znači samo da ste potvrdili narudžbu, a ostatak tj 70% možete uplatiti u gotovini ili putem kartica tj kako se dogovorimo.

Cijene i popusti ostaju isti za gotovinsko plaćanje ili za plaćanje putem kreditnih kartica.

Gotovinskim plaćanjem se smatra:
- gotovina
- uplata putem opće uplatnice
- uplata internet bankarstvom
- uplata putem Maestro ili Visa kartica Zagrebačke, PBZ i Erste banke

Uplatiti isto možete putem sljedeći kreditnih kartica:
- American Express do 6 rata beskamatno
- Diners karticama do 12 rata beskamatno
- MasterCard karticama

Za bilo kakva daljnja pitanja možete nam se obratiti na prodajnom mjestu, putem mail-a [email protected] ili putem telefona 091 4044 300 i 091 4044 301.

Lijep pozdrav,
Za ProParts
Tomislav Hertl
 

ProParts

New member
Poštovanje dragi kupci,

Nakon pregovora sa partnerima donešen je novi datum sljedeće narudžbe dijelova u koju Vas sve pozivamo!

Datum do kada primamo upite je 03.05.2013., te svi koji će biti zainteresirani mogu naručiti željenu robu.

Upite možete slati svaki, svaku noć, a mi ćemo Vam odgovarati u što kraćem roku.

Rok isporuke robe je +/- 3 radna dana od dana narudžbe tj roba se očekuje 06.05.2013.

Tko god treba nekakav dio za automobil ili ga interesira cijena uvijek nam se može obratiti i mi ćemo mu odgovoriti u što kraćem vremenskom roku, a brandove i ponude može pronaći na našoj web stranici.

Plaćati djielove možete gotovinom na prodajnom mjestu, net bankingom, općom uplatnicom ili kreditnim karticama na prodajnom mjestu.

Nadamo se da Vam možemo ponuditi svaki traženi dio te nastojimo biti što povoljniji sa cijenom.

Na našoj web stranici www.to-proparts.hr možete pronaći sve brandove koje smo u mogućnosti dobaviti i ponuditi.

Kontaktirati nas možete putem mail-a [email protected], telefona 091 4044 300, web-a www.to-proparts.hr ili na lokaciji VII. Ferenščica 19a.

Stojimo Vam na raspolaganju dragi ljudi!

Lijep pozdrav,
Za ProParts
Tomislav Hertl
 

ProParts

New member
Poštovani kupci i poslovni partneri,

Zahvaljujemo Vam se na povjerenju i odabiru nas kao Vašeg partnera za dobavu rezervnih auto dijelova.

Obavještavamo Vas da stignete još do subote 04.05. zatražiti ponudu i naručiti rezervni dio za Vaš automobil.

Roba se očekuje u utorak u Zagrebu, a u srijedu će već biti spremna za preuzimanje.

Zbog mnogo upita i nejasnoća oko plaćanja ponavljamo Vam da se uplate vrše 30% kao akontacija i potvrda narudžbe, a 70% nakon isporuke robe.

Akontaciju možete uplatiti 30% ili 100% to je Vaša odluka, ali Vas molimo da nam navedete način plaćanja zbog izračuna popusta.

Svi zainteresirani mogu nam se javiti putem web stranice www.to-proparts.hr, putem mail-a [email protected] ili putem telefona 091 4044 300 i 091 4044 301.

Sav naša asortiman autodijelova, antifriza, kočionih tekućina, ulja i maziva možete pronaći na našoj web stranici.

Za bilo kakva pitanja stojimo Vam na raspolaganju.

Lijep pozdrav,
Tomislav
 

ProParts

New member
Poštovanje dragi kupci,

Pozivamo sve zainteresirane i sve koji imaju potrebu za autodijelovima da nam se slobodno obrate i informiraju o dostupnosti dijelova i cijenama.

Nova narudžba se već lagano kreirala i bez da smo Vas obavjestili na vrijeme zbog čega Vam se ispričavamo jer nam je velika gužva pa ne stignemo sve odraditi.

Upite možete slati svaki, svaku noć, a mi ćemo Vam odgovarati u što kraćem roku.

Rok za novu narudžbu je 27.05.2013., a rok isporuke je +/- 3 radna dana od dana narudžbe.

Tko god treba nekakav dio za automobil ili ga interesira cijena uvijek nam se može obratiti i mi ćemo mu odgovoriti u što kraćem vremenskom roku, a brandove i ponude može pronaći na našoj web stranici.

Plaćati djielove možete gotovinom na prodajnom mjestu, net bankingom, općom uplatnicom ili kreditnim karticama na prodajnom mjestu.

Nadamo se da Vam možemo ponuditi svaki traženi dio te nastojimo biti što povoljniji sa cijenom.

Na našoj web stranici www.to-proparts.hr možete pronaći sve brandove koje smo u mogućnosti dobaviti i ponuditi.

Kontaktirati nas možete putem mail-a [email protected], telefona 091 4044 300, web-a www.to-proparts.hr ili na lokaciji VII. Ferenščica 19a.

Svima se zahvaljujemo na ukazanom povjerenju i nadamo se daljnjoj suradnji.

Pružite svome ljubimcu najkvalitetnije po najpovoljnijoj cijeni!

Lijep pozdrav,
Za ProParts
Tomislav Hertl
 

ProParts

New member
INA, Gates, SKF, Continental, Ruville, Dayco, FAG, Metelli, Dolz, Magneti Marelli, AquaPlus, Valeo, Textar PRO, Brembo, Brembo Max, ATE, ATE Power, ATE Ceramic, FAW, Jurid, Vaccaro, Jurid, Bosch, Tomex, Linex, LUCAS TRW, Lemforder, Sachs, LuK, Kayaba, Monroe, Daco, NGK, Beru, Behr Hella, BluePrint, Oyodo, Ashika, Delphi, Dexwall, Cafaro, AP Automotive, Varta, Energizer, Facet, Fae, Frenkit, Hutchinson, Knecht, Mahle, Corteco, Goetze, Victor Reinz, Lesjofors, Nipparts, Nissens, NRF, SNR, Topran, Hepu, Zimmermann, Wahler, Bosal, Denso, FAI, Purflux, Mann, Hengst, Meat&Doria, Febi, Champion, PSA, Ford, Opel, Renault, Total, Shell, Elf, Mobil, Castrol i mnoge druge brandove možete pronaći upravo kod nas za Vašeg ljubimca..

Narudžbe primamo do 27.05. i za bilo kakve upite stojimo Vam na raspolaganju.

Više na www.to-proparts.hr ili na [email protected]

Lijep pozdrav,
Tomislav Hertl
 

ProParts

New member
Dragi kupci,

Ispričavamo se što Vam se obraćamo ovako kasno, ali imali smo malih poteškoća pa nismo bili dostupni par dana.

Nova narudžba planira za 15.06. i od navedenog datuma možete računati +/- 3 radna dana za isporuku.

Kao što svi znate dolazi nam produženi vikend kojeg su mnogi spojili i kreću na dalek put prema moru ili nekom drugom odredištu pa iskoristite priliku i naručite kvalitetne dijelove za servis i servisirajte svoje vozilo prije nego se igdje zaputite.

Nadamo se da ćemo Vam pomoći i da ćete kod nas pronaći traženi dio po najpovoljnijoj cijeni.

Plaćati djielove možete gotovinom na prodajnom mjestu, net bankingom, općom uplatnicom ili kreditnim karticama na prodajnom mjestu.

Nadamo se da Vam možemo ponuditi svaki traženi dio te nastojimo biti što povoljniji sa cijenom.

Na našoj web stranici www.to-proparts.hr možete pronaći sve brandove koje smo u mogućnosti dobaviti i ponuditi.

Kontaktirati nas možete putem mail-a [email protected], telefona 091 4044 300, web-a www.to-proparts.hr ili na lokaciji VII. Ferenščica 19a.

Svima se zahvaljujemo na ukazanom povjerenju i nadamo se daljnjoj suradnji.

Pružite svome ljubimcu najkvalitetnije po najpovoljnijoj cijeni!

Lijep pozdrav,
Za ProParts
Tomislav Hertl
 

ProParts

New member
Poštovani,

primjetio sam da je u posljednje vrijeme nastalo dosta problema u pitanju tvrtke ProParts i da mnogi nisu shvatili tko smo i što smo.

Ukratko, trgovački obrt ProParts osnovan je 2012. godine i njegova jedina djelatnost je uvoz i distribucija autodijelova. Obrt funkcionira samostalno te nije ničija sestrinska ni bratska firma.

Imamo mnoštvo partnera i jedan od tih partnera je tvrtka Lageros d.o.o., ali te dvije firme nemaju ništa drugo zajedničko osim što skupa surađuju.

Nažalost, mnogi se u zadnje vrijeme bune, ali ponavljamo jedno je ProParts koji se bavi uvozom i prodajom autodijelova, a drugo naš partner Lageros.

ProParts ima svoje popuste prema svojim korisnicima i svoje uvijete te te uvijete možete isključivo iskoristiti preko ProParts-a i nikako drugačije.

Molimo Vas da ukoliko trebate nas da se nama obratite te nam se obratiti možete uvijek putem mail-a, telefona ili se najaviti pa nas posjetiti na VII. Ferenščici 19a.

Naša djelatnost su autodijelovi i sve što se tiče automobila te vršimo uvoz, maloprodaju i veleprodaju istih.

Posjedujemo i robu na lageru te nam se uvijek možete obratiti i mi ćemo Vam napraviti ponudu i ispoštovati naše uvijete, ali ako se obratite nama.

Uvoz autodijelova vršimo svakih 14 dana pa tako i sljedeći uvoz je 15.06.2013.

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja stojimo Vam na raspolaganju i rado ćemo Vam odgovoriti na pitanja i pomoću Vam u potrazi za autodijelovima.

Više informacija i svu našu ponudu pronaći možete na web adresi www.to-proparts.hr

Za sve ostalo naš mail je [email protected] ili putem telefona 091 4044 300 ili 091 4044 301.

Srdačan pozdrav,
Tomislav Hertl
 

ProParts

New member
Podsjetnik mali

15.06. još primamo narudžbe pa stoga svi zainteresirani mogu se javiti do tada.

Dogovori oko plaćanja su mogući tj akontacija 30% kao potvrda narudžbe i ostatak prilikom isporuke.

Plaćati možete na rate putem kartica, gotovinom, net bankingom, pouzećem ili općom uplatnicom samo nam to morate unaprijed reći.

Za bilo kakva upite i nejasnoće stojimo na raspolaganju.

Srdačan pozdrav,
Tomislav Hertl
00 385 91 4044 300
[email protected]
www.to-proparts.hr
 

ProParts

New member
Poštovani kupci,

Ispričavamo se što Vam se obraćamo ovako kasno.

Zbog poslovnih razloga krajem tjedna moramo na sasatnak kod svojih partnera pa Vas time obavještavamo da ćemo ujedno izvršiti prvu narudžbu i isporuku robe u Hrvatskoj koja je ujedno postala i članicom EU što nama dodatno olakšava posao!

Narudžbe sve primamo do 03.07. te robu slobodno možete očekivati kroz +/- 3 radna dana spremnu za isporuku.

Za robu koju šaljemo van Zagreba i kurirskim službama ne garantiramo isti rok isporuke kao i za robu koja se isporučuje u Zagrebu.

Nadamo se da ćemo Vam pomoći i da ćete kod nas pronaći traženi dio po najpovoljnijoj cijeni.

Plaćati djielove možete gotovinom na prodajnom mjestu, net bankingom, općom uplatnicom ili kreditnim karticama na prodajnom mjestu.

Nadamo se da Vam možemo ponuditi svaki traženi dio te nastojimo biti što povoljniji sa cijenom.

Na našoj web stranici www.to-proparts.hr možete pronaći sve brandove koje smo u mogućnosti dobaviti i ponuditi.

Kontaktirati nas možete putem mail-a [email protected], telefona 091 4044 300, web-a www.to-proparts.hr ili na lokaciji VII. Ferenščica 19a.

Svima se zahvaljujemo na ukazanom povjerenju i nadamo se daljnjoj suradnji.

Pružite svome ljubimcu najkvalitetnije po najpovoljnijoj cijeni!

Lijep pozdrav,
Za ProParts
Tomislav Hertl
 

ProParts

New member
Poštovani,

Obavještavamo Vas da primamo nove narudžbe do 28.07.2013. te je do navednog datuma moguće izvršiti narudžbe.

Roba se očekuje 30.07. 2013. te bi na taj datum bila spremna za isporuku, a paketi koji bi se slali van Zagreba mogu se očekivati najkasnije 01.08.2013.

Svi zainteresirani mogu nam se javiti putem telefona 091 4044 300 ili 091 4044 301, putem mail-a [email protected] ili putem formulara na našoj web stranici www.to-proparts.hr

Više o našoj ponudi i brandovima možete pronaći na našoj web stranici.

Nadamo se da ćemo Vam ponuditi kvalitetne dijelove po povoljnoj cijeni.

Veselimo se Vašim upitima!

Srdačan pozdrav,
Za ProParts
Tomislav Hertl
[email protected]
www.to-proparts.hr
 

ProParts

New member
VAŽNO ZA PROÈITAT :)

Svim zainteresiranim kupcima obznanjujemo da narudžbe primamo do 30.07.2013. do 12h!

Robu mogu podići u utorak 31.07.2013. iza 18h na prodajnom mjestu (VII. Ferenščica 19a), a roba koja se dostavlja i šalje poštom može se očekivati 31.07.2013.

Svi zainteresirani mogu nam se javiti putem mail-a [email protected] ili putem obrasca kojeg ćete pronaći na našoj web stranici www.to-proparts.hr

Nadamo se i veselimo se Vašim upitima i narudžbama.
Nastojat ćemo biti što povoljniji i ponuditi najkvalitetniju robu.

Za sve informacije o firmi slobodno posjetite našu web stranicu ili se obratite nama osobno.

Srdačan pozdrav,
Tomislav Hertl
 

ProParts

New member
Poštovani,

Obavještavamo Vas da primamo nove narudžbe do 19.08.2013. te je do navednog datuma moguće izvršiti narudžbe.

Roba se očekuje 20.08. 2013. te bi na taj datum bila spremna za isporuku, a paketi koji bi se slali van Zagreba mogu se očekivati najkasnije 22.08.2013.

Svi zainteresirani mogu nam se javiti putem telefona 091 4044 300 ili 091 4044 301, putem mail-a [email protected] ili putem formulara na našoj web stranici www.to-proparts.hr

Više o našoj ponudi i brandovima možete pronaći na našoj web stranici u rubrici asortiman.

Nadamo se da ćemo Vam ponuditi kvalitetne dijelove po povoljnoj cijeni.

Veselimo se Vašim upitima!

Srdačan pozdrav,
Za ProParts
Tomislav Hertl
[email protected]
www.to-proparts.hr
 

ProParts

New member
Poštovani,

mali podsjetnik :)

Kreiramo novu narudžbu i sve upite i narudžbe primamo do 19.08.2013.

Roba se naručuje i čeka se max 2 radna dana od 19.08.2013.

Upite nam možete slati svaki dan na našu mail adresu [email protected],putem telefona 091 4044 300 i 091 4044 301 ili putem naše web stranice www.to-proparts.hr.

Na našoj web stranici možete pronaći više o tvrtci ProParts i na koji princip funkcionira.

Isto tako u rubrici asortiman možete pronaći sve brandove koje uvozimo i koje smo Vam u mogućnosti ponuditi.

Ukoliko nešto nismo naveli ili nema nazovite nas pa ćemo provjeriti i nastojati Vam to ponuditi.

Veselimo se Vašim upitima i nadamo se da ćemo ponuditi najkvalitetnije dijelove po najpovoljnijim cijenama.

Srdačan pozdrav,
Tomislav Hertl
 

Lakii

Well-known member
Dragi forumaši,

Za sve koje zanima narudžba dijelova preko tvrtke ProParts, odlučio sam malo napisati o svojim iskustvima.

Sve skupa 3 puta sam naručivao preko njih.
Svaki put su dogovor i ponuda išli putem maila, plaćano je avansno u punom iznosu i bila je uključena dostava u Rijeku.
Prvi put se radilo o kompletu dijelova za zamjenu remena distribucije (remeni, zatezači, ležajevi, pumpa vode,...), drugi puta o kompletu kuplunga (kvačilo i semerinzi), treći puta komplet za zamjenu brtve glave (brtva, vijci, semerinzi, remen dist., razne brtve...)

Prva dva puta su narudžbe prošle izvrsno, dečki su bili brzi i uslužni kod sastavljanja ponuda i dijelovi su stigli u roku tjedan dana od narudžbe.

Kod zadnje narudžbe sam naišao na probleme. Početni dio sa ponudama je prošao u najboljem redu, međutim bilo je problema sa isporukom. Naime, od narudžbe do zaprimanja dijelova je prošlo ravno mjesec dana. Kao razlog je navedeno kašnjenje kod narudžbe zbog praznika i onda kod isporuke zbog vraćanja pošiljke.
Kada su dijelovi konačno stigli, uočio sam da nije isporučeno sve što je naručeno. Nakon što sam ih upozorio na propust brzo su odgovorili da će ispraviti grešku ali to nikad nisu napravili. Kako se radilo o dijelovima male vrijednosti (brtve ispušne grane, vrijednost 18 kn.) odustao sam od daljnje prepiske.

Sve u svemu početno oduševljenje je splasnulo zbog nepažnje i neozbiljnosti na kraju.
 

ProParts

New member
Poštovanje,

iskreno znam o čemu je tu riječ i žao m je zbog toga što se dogodilo i to baš Vama.

Nažalost, niti je greška do mene niti do mojih dobavljača.

Problem s tim paketom je bio što se paket zagubio u pošti, a ja Vama nisam skrivao niti jedan detalj niti se ne javljao.

3 brtve su u pitanju koje su eto dan danas kod nas.

Što se tiče povrata novca ili preuzimanja robe nema nikakvih problema samo Vas molim da se obratite meni osobno i sve ćemo izgladiti bez ikakvih problema i vrijeđanja.

Srdačan pozdrav,
Tomislav Hertl

Dragi forumaši,

Za sve koje zanima narudžba dijelova preko tvrtke ProParts, odlučio sam malo napisati o svojim iskustvima.

Sve skupa 3 puta sam naručivao preko njih.
Svaki put su dogovor i ponuda išli putem maila, plaćano je avansno u punom iznosu i bila je uključena dostava u Rijeku.
Prvi put se radilo o kompletu dijelova za zamjenu remena distribucije (remeni, zatezači, ležajevi, pumpa vode,...), drugi puta o kompletu kuplunga (kvačilo i semerinzi), treći puta komplet za zamjenu brtve glave (brtva, vijci, semerinzi, remen dist., razne brtve...)

Prva dva puta su narudžbe prošle izvrsno, dečki su bili brzi i uslužni kod sastavljanja ponuda i dijelovi su stigli u roku tjedan dana od narudžbe.

Kod zadnje narudžbe sam naišao na probleme. Početni dio sa ponudama je prošao u najboljem redu, međutim bilo je problema sa isporukom. Naime, od narudžbe do zaprimanja dijelova je prošlo ravno mjesec dana. Kao razlog je navedeno kašnjenje kod narudžbe zbog praznika i onda kod isporuke zbog vraćanja pošiljke.
Kada su dijelovi konačno stigli, uočio sam da nije isporučeno sve što je naručeno. Nakon što sam ih upozorio na propust brzo su odgovorili da će ispraviti grešku ali to nikad nisu napravili. Kako se radilo o dijelovima male vrijednosti (brtve ispušne grane, vrijednost 18 kn.) odustao sam od daljnje prepiske.

Sve u svemu početno oduševljenje je splasnulo zbog nepažnje i neozbiljnosti na kraju.
Nije da se hvalimo, ali eto :)

Vrijeme je da Vam predstavimo svoje pojačanje.

Vozimo ga već 3 mjeseca, kupljen je nov u Citroenu na Jankomiru i dosada je izbrojao 16100km.

Veliki LIKE za vozilo ;), preporuka svakome!






Srdačan pozdrav,
Tomislav
 

Lakii

Well-known member
Što se tiče povrata novca ili preuzimanja robe nema nikakvih problema samo Vas molim da se obratite meni osobno i sve ćemo izgladiti bez ikakvih problema i vrijeđanja.
Pa, u zadnjem mailu koji sam dobio od vas ste napisali da cete provjeriti i odmah poslati. Mislio sam da je problem rijesen...

##EDIT:

26.08. - stigli nedostajući dijelovi poštom. Hvala.
 

sipe

od Dijane do XM-a
Da iskopiram samo.
Može ponuda za lijevi (vozačev) vanjski retrovizor, boja srebrna, ručno naštimavanje bez struje.
Citroen Xantia 1.8i 16v 1999
VF7X1LFYF72061340
 

Dalibor

Dado Tornado
čestitam na prinovi :palac-gore:

stariji berlinzi su bili super auti, tak da ni ovaj aktualan nebi trebao biti loš...

a ak nekaj rikne, dijelova imaš :D
 

ProParts

New member
Poštovani,

Obavještavamo Vas da radimo na novoj narudžb.

Upite slati možete svakodnevno, a realizarati narudžbu možete do 08.09.2013.

Roba se očekuje 10.09. 2013. te bi na taj datum bila spremna za isporuku, a paketi koji bi se slali van Zagreba mogu se očekivati najkasnije 22.08.2013.

Svi zainteresirani mogu nam se javiti putem telefona 091 4044 300 ili 091 4044 301, putem mail-a [email protected] ili putem formulara na našoj web stranici www.to-proparts.hr

Više o našoj ponudi i brandovima možete pronaći na našoj web stranici u rubrici asortiman.

Plaćati se može:

Gotovinom:
- net banking, opća uplatnica, gotovina na prodajnom mjestu ili Maestro karticama

Kreditnim karticama
- Diners do 12 rata, American do 6 rata, MasterCard karticama ili drugim

Nadamo se da ćemo Vam ponuditi kvalitetne dijelove po povoljnoj cijeni.

Veselimo se Vašim upitima!

Srdačan pozdrav,
Za ProParts
Tomislav Hertl
[email protected]
www.to-proparts.hr
 

ProParts

New member
Poštovani članovi foruma,

prvo bih Vam se htio ispričati što ne odgovaram redovito na Vaše upite i Vaše komentare na forumu.

Zatrpan sam poslom i na tome Vam se zahvaljujem, ali mi je i žao ostatka ekipe koji čeka odgovor pa ga ne dobije.

sve akcije i obavijesti o novim narudžbama možete pratiti putem facebook grupe gdje sam aktivniji i gdje dobivamo obavjesti da ste poslali upit ili komentar pa Vam odmah mogu na taj isti odgovoriti.

https://www.facebook.com/to.proparts

Nastojat ću bit što ažurniji i aktivniji kako bi svi bili obavješteni i imali ponudu dijelova ispred sebe.

Nova narudžba je zakazana za 09.09. te se do tog datuma može izvršiti narudžba dijelova.

Upite mi možete slati svaki dan i ja ću nastojat na njih redovito odgovarati.

Rok isporuke je 2 radna dana od dana narudžbe prema van 09.09.2013.

Svi zainteresirani mogu se javiti putem mail-a [email protected] , putem telefona 091 4044 300, putem obrasca s naše web stranice www.to-proparts.hr ili putem Facebook-a https://www.facebook.com/to.proparts

Nadam se Vašim upitima i nadam se da ćemo ostvariti suradnju na obostrano zadovoljstvo.

Srdačan pozdrav,
Tomislav Hertl
 
Na vrh