Promjene cijene goriva

Brruno

Well-known member
Jedan dobar lockdown bi opet bacio litru na 7 kn bez problema. Jbg,ponuda/potražnja dirigira. Da svijet opet stane kao prije 2 godine,litra bi opet pala na 7kn.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"


Ne razumijem se dovoljno, ali mi se čini da se na račun ovih tobožnjih sankcija rusiji umjetno pumpa cijena nafte u PM.
Ukratko mi ne ovisimo o ruskoj nafati, ali ako se uvdeu sankcije, litra će preskočiti Pelješki most tri puta. ;)
 

Colnago

Active member
Donator foruma


Ne razumijem se dovoljno, ali mi se čini da se na račun ovih tobožnjih sankcija rusiji umjetno pumpa cijena nafte u PM.
Ukratko mi ne ovisimo o ruskoj nafati, ali ako se uvdeu sankcije, litra će preskočiti Pelješki most tri puta. ;)
Nije mi jasno kako nitko nije primjetio da je dolar otišao u nebesa ??? Sve se plača tom valutom.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Ae, baš prijatelj i ja danas sjeli na pivu nakon posla. Tri žene do nas ližu sladoled. Ližu li ga one i ližu, sve se cijedi, vruće, pa ga poukupi jezikom, druga ga malo gricka, treća ga cilog usta trpa, a meni sve u glavi koliko će koštat kugla sladoleda kad se €uro uvede? :)
 

sir.Oliver

Well-known member
ovdje je srednja kugla sladoleda točno jedan € ( najjeftiniji ) a skoro dva za najskuplji . okusom skoro jednaki ... sve zavisi od slastičarne ( izvikanosti firme i lokacije )
 
Na vrh