To spajanje postova treba ukinuti, a eventualno omogućiti trajno mogućnost editiranjaEkipa, mislim da treba skratiti vrijeme za spajanje postova.
Jucerasnji od 20h mi je spojilo sa jutrosnjim oko 10h
To spajanje postova treba ukinuti, a eventualno omogućiti trajno mogućnost editiranjaEkipa, mislim da treba skratiti vrijeme za spajanje postova.
Jucerasnji od 20h mi je spojilo sa jutrosnjim oko 10h
Editiranje bi bilo super.To spajanje postova treba ukinuti, a eventualno omogućiti trajno mogućnost editiranja
Smanjeno sa 24h na spajanje dok se odgovara na više poruka unutar 10 minuta.Ma to spajanje treba staviti na jako kratko vrijeme, recimo 4-5 min.
Popravljeno.Evo u mobilnom pregledu ikonice u vrhu za notifikacije i poštu su preklopljene preko naziva foruma na lijevoj strani.
Pogledajte privitak 11883
Zašto si onda?Ne bih da budem pain in the as*