Prijedlozi i pitanja vezani za forum

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Više nisam vlasnik axića, od 2017 još. Sad imam C3. Zanima me kako mogu promijeniti nick name Ax boy??
Ne more se nikako. Meni je želja bila, kad sam kupija novi auto, prominit iz "Tanaja" u "Max.utegnut.za.vozit" (jer je tako pisalo u oglasu za auto), al ne ide.
Neg da mogu otvorit novi profil, al da mi objave i sve ostaje na starom profilu, pa sam odusta. Isto mi ja i sa članstvom u HDZ-u. Tri puta san pokuša odjavit članstvo i otić, al ne moš. Ko Hotel California: You can check-out any time you like, But you can never leave!
 

Koko

Well-known member
Mozda vec ima objasnjeno, ali je previse da prelistam 58 strana ove Teme da bi mozda nasao odgovor, pa bih pitao zasto se moj sljedeci post jedan za drugim iako je novi soaja sa prethodnim? Sta treba uraditi da se postovi ne spajaju? :unsure:
 

Koko

Well-known member
ghorvat ghorvat

Otprilike sam to skuzio, ali sam nekada uspjevao prevariti server pa citirati moj prethodni post i napraviti novi posta kao odgovor ( izbrisati citirano - odgovor ), ali nece da prodje svaki put. ;)
Znaci to je to.... Hvala. (y)
 

NightSTALKER93

Active member
Donator foruma
Ne znam jel prava tema za ovo, ali unatrag neko vrijeme dobivam full puno zahjteva za Korisničke upute za C3...ne znam jel došlo do baby-booma u potražnji za njima, ali zabavno je vidjeti količinu zahtjeva za time :D


C3upute_LI.jpg
P.S. admin neka javi da skinem/obrišem radi slike osobnih podataka bla bla...kak to već ide...jel ovo javni dio foruma ili limitirani?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Ne znam jel prava tema za ovo, ali unatrag neko vrijeme dobivam full puno zahjteva za Korisničke upute za C3...ne znam jel došlo do baby-booma u potražnji za njima, ali zabavno je vidjeti količinu zahtjeva za time :D


Pogledajte privitak 4538
P.S. admin neka javi da skinem/obrišem radi slike osobnih podataka bla bla...kak to već ide...jel ovo javni dio foruma ili limitirani?
Što link ne staviš javno? :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
P.S. admin neka javi da skinem/obrišem radi slike osobnih podataka bla bla...kak to već ide...jel ovo javni dio foruma ili limitirani?
Riješeno. Da ne tražim sada pošto se ne sjećam, negdje si objavio da ih šalješ?
Provjerio sam jedno random ime... i igrom slučaja postoji profil na društvenim mrežama koji djeluje pravi, a na slici je i C3 :)
Tako da nebih odmah odbacio zahtjeve kao lažne, a i botovi obično imaju kratkotrajne napade dok tebi poruke dolaze u razmaku par mjeseci
 

NightSTALKER93

Active member
Donator foruma
Što link ne staviš javno? :)
Bio sam stavio link, negdje na forum di su upute, kao bilo tko sa poveznicom može pristupiti...ali mi se čini da je google nedavno, prije koji mjesec, kad su počeli mailovi dolaziti, promijenio politike...pa vjv treba link refreshat, budem se poigrao jedan dan sa time :)

ivan222 ivan222 - tnx! A na pitanje, ovo gore je odgovor?
Do sad sam ih odobravao, možeš staviti opciju: preglednik/uređivač, dam preglednik, pa ako je i bot, nek se zabavlja :D
 
Na vrh