Prijedlozi i pitanja vezani za forum

markan1000

Well-known member
Možemo li dobiti temu "Na rubu znanosti"?
Palo mi na pamet, ne znam ni ja kako, dok sam čitao temu "Doba korone", i to baš nekoliko zadnjih stranica?
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Te su teme dostupne kad deneš kapicu od alu-folije na glavu i klikneš na reload. Sigurnosni mehanizam od neovlaštenog čitanja raskrinkanih komplota, jbg. :)
 

No1

New member
Možda predlog nije u rangu na rubu znanosti i ravnozemljaša ali bi bila korisna opcija iako nimalo nužna konvertor valuta kuna-euro
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Prosljeđujem pitanje kolege, s tim da se slažem da možemo brisati starije oglase...

htio bih pitati , dal bi bilo moguće u rubrici kupujem / poklanjam / prodajem ... napraviti " nalo " spremanje . naime , oglasi stariji od , recimo 6 mjeseci tamo samo smetaju , pošto su većinom već zastareli , neaktualni ... time bi ssamo vlakno postalo mnogo preglednije .
 

Milosh

Test
Zašto meni, kada kliknem na Nove poruke, dole na dnu, ispod novih poruka, ponekad stoji ovo "Teme u nastavku nisu ažurirane od vaše posljednje posjete."? A zapravo u toj temi jeste novi post napisan.

Mislim, ne kontam logiku ovoga "Teme u nastavku nisu ažurirane od vaše posljednje posjete.", a pri tome je to i netačno.

Screenshot_2021-03-21-09-37-37-69_4641ebc0df1485bf6b47ebd018b5ee76.jpg
 

Ax boy

Well-known member
Pozdrav ekipa, da li netko može pomoć? Više nisam vlasnik axića, od 2017 još. Sad imam C3. Zanima me kako mogu promijeniti nick name Ax boy??
 

Ax boy

Well-known member
Je pa svi te znamo pod tim imenom. :) Kaj buš se sad rebrandiral. :)
Budem moram, već par godina nemam Ax. Međutim napokon sam odlučio promijeniti ime. Imao sam kratko vrijeme Berlingo ali eto ime nisam mijenjao. Međutim sad imam Blekija C3icu pa je došlo vrijeme za promjenu i nadam se da će ime ostati dugo vremena jer je auto odličan.
a što smeta nicku AX boy ? ( možeš srušiti stari nalog i ponovo se registrirati )
A kako to da učinim? Moram brisati cijeli profil ili? 😎
 
Na vrh