Peugeot 107 2010 Swiss edition- Black mamba youth

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Igrom slučaja, video je ove nedelje otvorenog puta. Isao sam do Beograda i nazad, znaci nekih 200km. Troši ko upaljač, nas troje u autu, nebo se otvorilo :D. Mališa na visini zadatka. Podnošljiva je buka pri 100km/h, preko toga već počinje da smeta.
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Stigao iz kine bluetooth adapter za muziku. Zena spojila, pregoreo osigurač :D. Idu mini osigurači, nisam ih imao gde uzeti. Na kraju iz starog, stradalog BSM uzeo 5 osigurača od 15A :D. Zamenio, radi, posto se napaja preko upaljača, a upaljač ne radi ako se ne da kontakt. Ostavio sam ubodeno sve, pa kad se upali auto, upali se i bluetooth. E sad, da li ce to mozda spržiti punjač za telefon, videćemo :D.
IMG_20230320_172352.jpgIMG_20230320_180749.jpgIMG_20230320_180301.jpg
IMG_20230319_185354.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Trebalo bi da se spaja ako u bluetooth podesavanja postavis da mozes i da pričaš preko njega.
Screenshot_2023-03-21-06-25-56-245-edit_com.android.settings.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Milosh

Test
Trebalo bi da se spaja ako u bluetooth podesavanja postavis da mozes i da pričaš preko njega.
Može pokušati, ali ne bi trebalo da ima veze s tim. Imam uređaje koji se automatski povezuju bez obzira na uključene bt profile.

Šta ti je to na trećoj slici? Rastavljen kilometar sat?
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Da, iza te plastike su osigurači, sa svake strane kilometar sata. Ovi se ne mogu pokvasiti :D. Meni se prestao automatski povezivati u autu, kad sam za taj bluetooth sto sam sam ugradio, ugasio opciju poziva. Morao sam jer auto ima fabrički bluetooth za pozive.
 

Milosh

Test
Hoćeš reći da moraš odvrnuti šarafe i djelimično rastaviti kilometar sat da bi zamijenio osigurač od upaljača? Ili je to na nekim kopčama?
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Okrene se volan za 90 stepeni na svaku stranu. Onda su dostupni šrafovi. Povuce se posle plastika na gore, sa obe strane su osigurači. Plastika je okolo kilometar sata, ne skida se on.
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Moze li neko ko ima C1, Aygo ili 107 da mi potvrdi sledeće. Klima u autu hladi dobro, ali, ne hladi kad je auto u leru. Već ako malo dodam gas. Tipa 1200 obrtaja, naravno tokom vožnje to nije problem. Već kad stoji u leru. Ne znam da li je to normalno za taj auto, ili ima veze sa kompresorom.
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Sutra tehnički, a jedna H4 nije radila. Posto je nova drugacije boje, onda sam zamenio u oba fara. Mislio sam da ce vozaceva strana zahtevati vadjenje fara, i skidanje branika. No, moji lopovski prsti su uspeli da zamene.
Prošao tehnički, ovo je inače refleksija na haubi, nije ogledalo 👀😀IMG_20231011_155313.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Stigli delovi za mali servis
Ulje Purflux
Vazduh Purflux
Kabina Filtron
Ulje Yacco Lube P 5w30

Sad samo da vidim gde da uradim servis :D.
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Ja dok radim mali servis.


Gde je Cutac, sto je pljuvao po Mannol ulju. Sta kazes na ovo? :DIMG_20231119_103926.jpg
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh