Peugeot 107 2010 Swiss edition- Black mamba youth

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Radio u zeninom batmobile zeza, ne rade komande nekad, display izgubi kontrast. Planiram da ga izvučem napolje i rastavim, da vidim eventualno ako je nesto oksidisalo itd. Ima li neko savet?21-55-43-090ac313c01f9ef7a6475fd78ed69492_506170.jpg
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Zato i mislim da je bolje novi uzeti. Ne mora biti Android od sto eura, može i neki aftermarket za 200 kuna.
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Naučio ženu, i danas uspešno "snimala" voznju do posla i nazad. Aplikacija kaze sledece
Manja je potrosnja kad ide na posao, i prosecna brzina je nekih 10km/h brža

IMG-52df2a328584719af1975173b81f283f-V.jpgIMG_20220202_173032.jpg
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Hladna gradska vožnja, pitanje dal uopće dođe do radne temperature. Za ovo bi bio dobar onaj elektični Ami :)
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Uzeo veceras da provozam auto, da vidim koliko ce trositi kad ga ja vozim.
Zadovoljan sam, dobra prosečna brzina, i potrosnja. Nisam ga stedeo, a nisam ga ni gazio.

 

szahtila

Well-known member
Uzeo veceras da provozam auto, da vidim koliko ce trositi kad ga ja vozim.
Zadovoljan sam, dobra prosečna brzina, i potrosnja. Nisam ga stedeo, a nisam ga ni gazio.

Da li aplikaciju moraš sam uključivati kad krećeš sa vožnjom ili se ona sama aktivira kad se mob spoji na adapter preko bt?
 

szahtila

Well-known member
Ja udjem u aplikaciju, spojim tel sa OBD adapterom, i vozim. On u pozadini radi
Šteta da se aplikacija ne aktivira automatski kao MyCitroen-naravno onda kada ta čudnovata aplikacija radi.Kod mene ima perioda kad radi po par mjeseci bez greške,a ima i perioda po par tjedana do mjesec-dva kad odluči da se neće povezivati sa autom.
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Rešio ženin radio, izvadio centralni deo, odspojio, spojio, testirao jedno 10 puta, memorisao stanice, radi kao zmaj :). Verovatno je samo kontakt bio loš, za sada se ne menja, niti sam ga morao otvarari :)
 
Na vrh