Općenita iskustva s novim C4

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Auto za poželjeti...ono što mi je upalo u oči su 3 neželjena traga ključa ljubomornika s desne strane vozila...grozno kako ljudi mogu učiniti tako nešto novom vozilu...posebno kad ovako dobro izgleda..
Za ovo ključarenje bih sad najrađe otvorio temu, jer ova nije dovoljna da opišem što bih sve radio toj ključaroškoj gamadi.
 

igp

New member
pozdrav od novog člana....

prije nekoliko dana sa postao vlasnik novog c4 i za sada mogu reci sve najbolje, ležanje na cesti, udobnost, vozne karakteristike....prosli auto mi je bio pug 307 1.4 90 KS, tako da nije bilo nekih iznenadjenja, sve iz PSA je jako slično.
ne znam jos u potpunosti kako ide ovih 120 ks, ne želim ga forsirati vise od 3500 okretaja prvih 1 tkm, ali izgleda da neće biti loše.
sto ste i prije spomenuli - motori izgledaju malo zaguseni, imam osjecaj da bi 98 ks bilo nedovoljno.

za sada toliko
 

igp

New member
vjerovali ili ne, slika nemam. nisam od nekih slikavanja automobila i pokazivanja....

novi c4 - sa lagera - aluminum siva, seduction oprema, 120ks, paketi: alu felge 16 boston - aut.klima - usb,bluetooth box. za mene više nego dobro i dovoljno. 115900 tkn. citroen u splitu - momci skroz ok i korektni.

gledao sam vise automobila, budget je bio rastezljiv, nekako sam htio izbjeci PSA automobile zbog sitnih ali cestih greskica na peugeotu 307, istina ne velikih,
ali lagano su otpadali jedan po jedan i kad sam vec skoro odlucio za toyotu auris 1.6 cool luna, slučajno otidjem do citroena i ostanem bez rijeci na dizajn, opremu a i cijenu ovog c4.
za usporedbu isto opremljeni megan (110 ks) mi je nudjen na akciji za 135 tkn.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
vjerovali ili ne, slika nemam. nisam od nekih slikavanja automobila i pokazivanja....
:(:(

gledao sam vise automobila, budget je bio rastezljiv, nekako sam htio izbjeci PSA automobile zbog sitnih ali cestih greskica na peugeotu 307, istina ne velikih,
ali lagano su otpadali jedan po jedan i kad sam vec skoro odlucio za toyotu auris 1.6 cool luna, slučajno otidjem do citroena i ostanem bez rijeci na dizajn, opremu a i cijenu ovog c4.
za usporedbu isto opremljeni megan (110 ks) mi je nudjen na akciji za 135 tkn.
definitivno si napravio pun pogodak. Novi C4 je definitivno best-buy u klasi.

Toyota je više nego soldina, ali vrag je dok se pokvari. Moj kolega s posla je četiri godine hvalio svoju Avensis dok nije riknulo i ovo i ono, pa kad je vidio cijene popravaka, više ju nije spominjao. :surprised:
 

Rok

New member
Di nađe Aurisa dizajnerski uspoređivat sa C4...auris prema C4 izgleda...hmmm



naprema



tako nekako...slikovito :D




osim toga,mora na autu svako neko vrijeme neka mušica bit...čisto da te podsjeti da voziš AUTO :D
 

laella

New member
Pozdrav svim zaljubljenicima u novi c4! Sutra je dan kada naručujemo našeg novog ljubimca. Kada sam ga prvi put vidjela bilo je :wub: . Nagovaram muža već danima, izgleda da mi je uspjelo ! Svašta je on htio kupiti, ali bilo bi:boks:
Javim se uskoro s svježim dojmovima...
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Pozdrav i dobrodošla ;)
Očito imaš više ukusa od muža i znaš kaj valja :D:D.il se je muž jednostavno prepal :boks::boks:
 

ledolomac

New member
vjerovali ili ne, slika nemam. nisam od nekih slikavanja automobila i pokazivanja....

novi c4 - sa lagera - aluminum siva, seduction oprema, 120ks, paketi: alu felge 16 boston - aut.klima - usb,bluetooth box. za mene više nego dobro i dovoljno. 115900 tkn. citroen u splitu - momci skroz ok i korektni.

gledao sam vise automobila, budget je bio rastezljiv, nekako sam htio izbjeci PSA automobile zbog sitnih ali cestih greskica na peugeotu 307, istina ne velikih,
ali lagano su otpadali jedan po jedan i kad sam vec skoro odlucio za toyotu auris 1.6 cool luna, slučajno otidjem do citroena i ostanem bez rijeci na dizajn, opremu a i cijenu ovog c4.
za usporedbu isto opremljeni megan (110 ks) mi je nudjen na akciji za 135 tkn.





Èini mi se da se je taj auto prodavao za oko 113000,00 kuna,pa kako si platio više par tisuća kuna.Da li je auto proizvodnje 2010 godine, jer svi daju popuste na prošlogodišnje modele. I ja bih uzeo model s popustom od prošle godine ali ga nije bilo na lageru kakav sam želio. /dizel 112 ks i obvezno aut.klima/
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh