Općenita iskustva s novim C4

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

1587 VTS

New member
VTS prevario bi se, vti kao da su zaguseni, po mom osjecaju bolje tvoj TU5 vuce
Nisam ih provozao, vjerovat cemo onda tebi.
TU5 je legendarna masina :cool: Nikad me nije iznevjerio po pitanju performansi. Pegla turbodiesel od 140 ks i 320 Nm ko od sale. Uzbrdo, ubrzanje 80 - 170 :vidiga: Istina, ima tu i do prijenosnih omjera, al je mocno oruzje za poljuljat ovakvu samouvjerenost "dizelasa" ;)
 

1587 VTS

New member
Jesi ga probal gazit ? Al onak,pošteno gazit..iznad 3000-4000 okretaja ?
Sumnjam da ga je iko tako gazio ispred "sluzbene osobe" koja sjedi s tobom u autu :D
Moguce je ovo sta laky kaze da su zaguseni, covjek zna, ja ih nisam jos vozio.
 

ledolomac

New member
Ovo je već iritantno.Svaki i malo duži post odmah ga izbaci.
Točno,auto izgleda zagušen.Svaki iskusni vozač to će primjetiti odmah čim počme voziti auto i nema veze s gaženjem.Službena osoba mi sigurno nije bila prepreka da kvalitetno testiran auto.Mogu ga uzeti voziti i sam. Probaj voziti HDI pa ćeš spoznati o čemu ovdje pišemo i zašto dajemo ogromnu prednost HDI motorima.Ako te zanima uvijek možeš testirati i navedeni motor u citroenu.
 

hjuzbas1

New member
"auto izgleda zagušen"

I ja ovo potpisujem jer sam za 120ks očekivao puno više:confused:
A kad se stisne onda je veća buka. Na konstantnih 120 km/h poprilična.
 

Rok

New member
Danas opet bio ispred Citro-salona :D:D baš sam addict..

uglavnom, novi c4 izložen vani..joooooooj :wub::wub::wub::wub::wub::wub:

stvarno mislim da taj auto za 133000 kn pruža sve što se poželjeti od auta može.....dobro možda mu fali HDi 112 ..ali opet :wub::wub:

Dakle,zaključak,još jednom: Auto je mrak!!
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Ljudi,imamo prvog člana s novim c4 :hello::stovanje::hello:

valjda će se uskoro predstavit i reć nam dojmove :confused:
 

1587 VTS

New member
:hello:
Prije li si nanjusio :D
Samo dajte ljudi stavite bar koju sliku u garazu ako ste je otvorili, ovako izgleda pusto, cemer i jad :( A imate svi bar jednu u mobitelu :D
 

akiramar

Active member
Vidim da nisam prvi sa novim C4, ali ja barem imam slike u garaži :p i u albumu.
Za sada iskustva su super (na temelju onoga što je moguće zaključiti sa 300Km).
Auto je tako tih (iznutra i izvana) da to nije za vjerovati, prosječna potrošnja mi je trenutno na 6,9 l/100Km, ali vozim većinu po gradu i još nisam potrošio ni jedan rezervoar. Budemo vidjeli kako će dalje.
 

Rok

New member
Vrlo lijepo...vrlo vrlo lijepo...

Kao sto sam rekao u jednoj drugoj temi,bio sam u Dubrovniku za vikend i sinoc se vratio...dok sam setao do bazena (treniram plivanje) vidio sam jedan novi c4 ispred neke zgrade u sivoj shark boji i s felgama phoenix ...

Auto za poželjeti...ono što mi je upalo u oči su 3 neželjena traga ključa ljubomornika s desne strane vozila...grozno kako ljudi mogu učiniti tako nešto novom vozilu...posebno kad ovako dobro izgleda..
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
3 neželjena traga ključa ljubomornika s desne strane vozila
Sam si reko : ljubomorni..a ja bi još dodal-GADOVI..
Dok sam još vozil xsaru (nije imala ni 2 mj),isto tak mi je neko prek cjele prednje haube oderal s nećim..eh da sam ga ulovil :twisted::twisted:, potrgal bi mu obadve noge pri vriti :boks:
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh