Općenita iskustva s novim C4

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

igp

New member
Èini mi se da se je taj auto prodavao za oko 113000,00 kuna,pa kako si platio više par tisuća kuna.Da li je auto proizvodnje 2010 godine, jer svi daju popuste na prošlogodišnje modele. I ja bih uzeo model s popustom od prošle godine ali ga nije bilo na lageru kakav sam želio. /dizel 112 ks i obvezno aut.klima/
auto je 2011. a izvjesena cijena je bila 122 tkn. (ukljuceno standardnih 15 tkn popusta). ma mozda sam mogao i ubost jos popusta, ili tapete i kutiju opreme, ali nije mi se dalo zicat.... ionako je best buy u klasi.

sto ga vise vozim, vise mi se svidja.... jedino ima malo predug hod mjenjaca od 1-3 brzine,ali nije to nista strasno, dovoljno je precizan
 

Par Excellence

New member
Pa zovi Martinu !! :D:D Reci joj: ja već nemrem čekat..oćem svog citraća..svi se voze u svojim novim citraćim osim mene :cry::cry::




A jes dobar ovaj citroen..:whistling::D:D:D
A zvao bi ja nju, al' sam ju totalno izdavio s popustima, ponudama i raznim pitanjima, pa mi se sad ne zove. A da se svi voze, ne znam, ja svaki dan pratim po cesti kad bum na nekog naletil, al' ništa.
Trebo sam ovu opremu tražit uz svog citrača, a ne žicat auto-klimu. :p
 

Rok

New member
Pozdrav svim zaljubljenicima u novi c4! Sutra je dan kada naručujemo našeg novog ljubimca. Kada sam ga prvi put vidjela bilo je :wub: . Nagovaram muža već danima, izgleda da mi je uspjelo ! Svašta je on htio kupiti, ali bilo bi:boks:
Javim se uskoro s svježim dojmovima...


Koji model,motor,oprema?
 

ledolomac

New member
Nisam još.
Bome ćemo se načekati.Auta nam se još i nisu počeli proizvoditi.Možda smo trebali pričekati šta će doći na lager pa tada nešto izabrati od konkretnih auta.Tko će prije taj će poslije.

Crvena boja mi se ne sviđa a i skuplja je tisuću i nešto kuna.
 

Par Excellence

New member
Bome ćemo se načekati.Auta nam se još i nisu počeli proizvoditi.Možda smo trebali pričekati šta će doći na lager pa tada nešto izabrati od konkretnih auta.Tko će prije taj će poslije.

Crvena boja mi se ne sviđa a i skuplja je tisuću i nešto kuna.
Meni je rečeno da ako ide u proizvodnju u ožujku, isporuka travanj, a ako je proizvodnja u travnju, onda će bit isporučen najkasnije početkom svibnja.

Mislio sam uzet ove s lagera, ali mi cjenovno nije odgovaralo, mogao sam do max 110k kn. Zato sam i išao na narudžbu jer navodno i tak ništa prije neće dolazit.
 

ledolomac

New member
Meni nije odgovaralo jer nisu imali niti jednog dizela od 112 ks pa da nešto kombiniran.I ja sam stalno povećavao opremu.Rečeno mi je da neznaju kad će biti isporuka ali da vjeruju da će biti prije tri mjeseca.
 

Par Excellence

New member
S obzirom na potrebe i kilometražu koju radim, ja sam se odlučio za benzinca, al' sam zato isto dodavao opreme. Pogotovo kad sam uspio dogovorit dodatni popust. Al' tisuća sim, tisuća tam, i nakupi se.
Meni su rekli da je isporuka 3 mjeseca, al' da će to sigurno biti prije. Živi bili pa vidjeli. Al' nikako dočekat :D
 

laella

New member
Ovako, bili danas i naručili ! C 4 Sed. oprema + Paket City + panoramski stakleni krov. Hdi, 92 k, bijeli sa svijetlom unutrašnjosti. Mislim da će biti :p Krajnji rok
isporuke 30.05. Tko će to dočekati! Šta mislite o izboru ?
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Slažem se s Darkom :D
Jedino ja da biram uzeo bi automatsku klimu,umjesto panoramskog krova..al to sam samo ja ;)
A što se tiće čekanja..ha, to je ono slatko iščekivanje:D:D

Al vrijedi toga..onaj miris novog auta :neprocjenjivo !!


za sve ostalo tu je -mastercardROFLROFLROFL
 

Par Excellence

New member
Slažem se s Darkom :D
Jedino ja da biram uzeo bi automatsku klimu,umjesto panoramskog krova..al to sam samo ja ;)
A što se tiće čekanja..ha, to je ono slatko iščekivanje:D:D

Al vrijedi toga..onaj miris novog auta :neprocjenjivo !!


za sve ostalo tu je -mastercardROFLROFLROFL
Ja bi rekao, za sve ostalo, tu je leasing. :D
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Samo da na kraju nebu "pušing" :D:D:D

Kak nam Jaca kroji,lako bi moglo bit..;)


Kako god...ljudi,čestitam vam na novim autima i na izboru istog :hello::hello:

morali bute se samo malo strpit :p
 

igp

New member
Ovako, bili danas i naručili ! C 4 Sed. oprema + Paket City + panoramski stakleni krov. Hdi, 92 k, bijeli sa svijetlom unutrašnjosti. Mislim da će biti :p Krajnji rok
isporuke 30.05. Tko će to dočekati! Šta mislite o izboru ?
cestitam na dobrom izboru. to ce lijepo izgledati. nesto tako bi i ja sebi slozio da mi se dalo cekati 3 miseca na isporuku. ovako je bilo lager - svidja mi se - isporuka odmah - uzimam. ali nije mi uopce zao, super izgleda i uzitak ga je voziti.
 

ledolomac

New member
Dizel motor je odličan izbor.Parking senzore sam isprobao na testnom autu i mislim da je standard za svako novo auto.Fantastčna stvar imaš zvučni i grafički prikaz udaljenosti od prepreke.Mislim da ste trebali žrtvovati još 3.5 t. kuna i uzeti paket automatska klima i sve ono što ide uz nju.Panoramski krov je zgodno imati ali ne i neophodno.Kad sam testirao auto bio je oblačan dan i tada krov dolazi do izažaja jer daje više svjetlosti i ugodnosti.Krov smanjuje visinu na zadnjoj klupi, pa osobe preko 1.8 m neće imati mjesta za glavu.Bijela unutrašnjost je atraktivna ali mislim da će je teško biti održavati čistom i bez mrlja neovisno koliko se pazilo i čistilo.previše je osjetljiva i na bijelom se sve vidi.

P.s Bijela boja je zanimljiva, ali treba vidjeti u živo kako mu stoji.I mene je privlačila ali sam odustao jer ga nisam vidio ali imam dojam da odlično stoji autu.U izboru aute i opreme prepoznaje se ženski ukus.Sretno s novim autom.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh