Općenita iskustva s novim C4

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

1587 VTS

New member
Meni je malo glup gepek jer ima macje oci, ljepse bi izgledao da stave zarulju 5wata.
ako sam dobro uocio ista je stvar i na novom C3.
Slazem se da bi ljepse bilo, al to je sigurno vecini ljudi nebitno, a nama "ostrijeg oka" mozda trazenje dlake u jajetu :D
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Morat ću i ja otić vidjet to uživo :D
Kod starog C4 mi nije nekako legla komandna ploča,al kod ovog je to sasvim druga priča..još samo da su bili malo odvažniji s vanjskim izgledom :whistling:
 

Olaf

New member
ako sam dobro uocio ista je stvar i na novom C3.
Slazem se da bi ljepse bilo, al to je sigurno vecini ljudi nebitno, a nama "ostrijeg oka" mozda trazenje dlake u jajetu
ljepse bi izgledao da sve svijetli ;)

Na neki nacin mi je zao sto su odbacili volan iz starog C4 ali neznam kako bi se i uklopio u ovaj model. A instrument ploca mi se uvijek gadila
 

skafetin

New member
Ja sam prije vozija Twinga od 8 ventila auto je po gradu bija super mala potrošnja moga si ga ubacit u svaku rupu a na otvorenoj cesti jednostavno nije iša.Otkad san kupija PIcassu HDI iznenedila me tako mala potrošnja (većina otvorena cesta) i nisam imao problema kod preticanja auto sa obzirom na težinu odlično vuče tako da bi toplo preporučija hdi motore ne toliko zbog brzine već ekonomičnosti.
c4 mi je super auto čak ona stara linija sa blago kosim zadnjim krajem da mogu kupija bi je ka drugo auto.
 

Rok

New member
Evo da se ponovo ukljucim... kako dosta puno vozim biciklu, jucer sam eto isao do salona citroen i mogu reci da ima ocito ide prodaja novog c4 dosta dobro.. uglavnom,prekjucer sam bio do salona vidit novi c4 i bio je izložen jedan Seduction VTi 120 srebrni metalik...a jucer kad sam dosao biciklom do salona nije vise bilo tog nego je na njegovom mjestu stajao neki drugi bijeli...

uglavnom,prodaja ocito ide :)


P.S. - živim u splitu.

Ima li ovde Splićana?
 

Rok

New member
Ajde super....inače,svaki dan vidim jednog c3 picassa....auto je daleko daleko najljepši u klasi ... i svaki put kad ga vidim stanem 1-2 min i pogledam ga...iako bi ga vec mogao nacrtati zatvorenih očiju xD


Ima li neko da ce mu c4 uskoro biti isporučen?
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Ajde super....inače,svaki dan vidim jednog c3 picassa....auto je daleko daleko najljepši u klasi ... i svaki put kad ga vidim stanem 1-2 min i pogledam ga...iako bi ga vec mogao nacrtati zatvorenih očiju xD


Ima li neko da ce mu c4 uskoro biti isporučen?
Ako se negdje nađemo,dam ti da ga isprobaš :D:D
 

ledolomac

New member
Imao priliku kontaktirati i razmjeniti iskustva sa drugim osobama koji su vozili testni C4 -120ks.Svi imaju hvalu za auto , dizajn,kvalitetu izrade i udobnost ali razočarani testnim motorom,za kojega nikada ne bih rekli da je to auto te snage.Ja sam u ranijim postovima bio suzdržan i oprezan u ocjeni motora zbog kratkoće testa iako sam naglasio da nemam dojam da auto ima 120 ks.Inače i kod vožnje auta drugih marki imaqam dojam da su slabiji nego što su deklarirani. Hvale su samo na HDI motore i njihove performanse.Zato oprez tko želi kupiti benzinca.
 

1587 VTS

New member
Ti HDi kaj idu u C4, jesu to Fordovi TDCi motori?
Te motore su skupa razvijali PSA, ford i mazda - znaci isto samo druga oznaka. 1.6HDi (90 i 110) i 2.0 HDi (136, 140, 163). Mislim da je bio i 2.2 HDi s dvije turbine i 173 ks. Sad su mijenjali ove 1.6 HDi, i ne znam sta je s ovim 2.2, je li taj sad ojacan na 200 Ks? To ce ti laky znat ;)

ali razočarani testnim motorom,za kojega nikada ne bih rekli da je to auto te snage.Ja sam u ranijim postovima bio suzdržan i oprezan u ocjeni motora zbog kratkoće testa iako sam naglasio da nemam dojam da auto ima 120 ks.Inače i kod vožnje auta drugih marki imaqam dojam da su slabiji nego što su deklarirani. Hvale su samo na HDI motore i njihove performanse.Zato oprez tko želi kupiti benzinca.
Uvjeren sam da je problem u vozacu, ne u motoru. Ko se navikne na turbodiesel ima problema s adaptacijom na atmosferski benzin jer ocekuje dobra ubrzanja ispod 3000. Ne bi to tako islo ;)
Daj ga u moje sape, a ti vozi 1.6 HDi sa 112 ks i 270 Nm, rec cu ti samo pa-pa ;)
A ti ces se meni nasmijat na pumpi :)
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh