Općenita iskustva s mjenjačima

zujo

New member
ccccxm, ako misliš na mene, nisam sumnjao u Renaulta. Katra je u 10 godina prevezla drva, građevnog matrijala i žive stoke (da, dobro piše) ko da je napravljen u jednom drugom slovenskom pogonu (TAM).

Samo sam se nadovezao na sumnju da ćemo i s današnjim autima moć napravit kilometražu koja će moć stajat u rubrici "vjerovali ili ne".
 

ccccxm

New member
Naravno zato su i nastali ovakvi forumi koji se temelje na iskustvu i stručnosti.A ne zato jer je nekom palo na um prominiti usrani zupčasti remen.Takvi strojevi su postojali i postoje kao što i danas postoji citroen ds i postojati će i to je to.

ccccxm, ako misliš na mene, nisam sumnjao u Renaulta. Katra je u 10 godina prevezla drva, građevnog matrijala i žive stoke (da, dobro piše) ko da je napravljen u jednom drugom slovenskom pogonu (TAM).

Samo sam se nadovezao na sumnju da ćemo i s današnjim autima moć napravit kilometražu koja će moć stajat u rubrici "vjerovali ili ne".
Sad je kasno izjava je bila ciljana i podmukla diga si mi tlak i nemoj me više zajebavati iman ja i pametnijeg posla .Ako ti već nije stalo do citroena nemoj mučiti ljude da ti ode objašnjavaju po cilu veče da moraš prominiti remen.Tu smo radi druženja znanja i razmjene iskustava a ne radi PODBADANJA.Jebiga diga si mi tlak i gotovo_Ovo je kriv pristup ljudima shvati to pročitaj svoje postove unatrag pa češ viditi.
 

Ciki vts

New member
nekuzim uopce kakve ti price pricas?
koliko kilometara ima auto? mozda ti je frend divljak pa ga je sjebo, neznam

zato pitam sta je on navodno radio pa ga je sjebo
ima oko 2,5tkm, hdi najslabiji, star 3mj

LOOOOL na divljanje, pa nije ga ni razradio jos.
 

hacti

made in france
:D :D :D :D ja ne vozim dizele, oni smrde :D
hehhehehe smrde ali netrose nista a oni stariji idu na koktel rabljenog ulja i malo loze......

Svaka čast stvarno!!Baš je pohvalno kad nekome auto tako dugo traje jer vidi se da se vlasnik itekako dobro brinuo o njemu.
Kažeš da ima 8 ventila,pa mislim da i moj c3 ima mašinu sa 8v pa moguće da i ja doguram do makar 500 000 km:D (moš mislit)
moj kum ima c-3 1.4hdi kupio ga sa 25tkm sad ima 450tkm sto se tice mehanike savrsenstvo!! redovito servisiranje toci i vozi jedino mu stalno puca prednja lijeva maglenka( to je mozda zbog loseg mjenjaca!!!!!hehehhehehehehe):grin: ee da morao je promjenit i gume nakon svakih cca 100tkm!!
 

1587 VTS

New member
:palac-gore:
moj kum ima c-3 1.4hdi kupio ga sa 25tkm sad ima 450tkm sto se tice mehanike savrsenstvo!! redovito servisiranje toci i vozi jedino mu stalno puca prednja lijeva maglenka( to je mozda zbog loseg mjenjaca!!!!!hehehhehehehehe):grin: ee da morao je promjenit i gume nakon svakih cca 100tkm!!
:shock: :stovanje: Kako je krenulo, i mene za koju godinu ceka ta kilometraza :D :palacgore:
 

RI-C3

New member
moj kum ima c-3 1.4hdi kupio ga sa 25tkm sad ima 450tkm sto se tice mehanike savrsenstvo!! redovito servisiranje toci i vozi jedino mu stalno puca prednja lijeva maglenka( to je mozda zbog loseg mjenjaca!!!!!hehehhehehehehe):grin: ee da morao je promjenit i gume nakon svakih cca 100tkm!!
da,čuo sam i ja da im je mehanika jednostavna i trajna
450 000 km :shock::shock:pohvalno
 

hacti

made in france
da,čuo sam i ja da im je mehanika jednostavna i trajna
450 000 km :shock::shock:pohvalno
obzirom na danasnje automobile kad cujes da se neko priblizio cifri od pola miliona to je jaaaako pohvalno istina, dok je taj c-3 bio noviji isao je u ovlasteni servis gdje su mu "vadili bubrege" sa cijenama( sistem dobar dan 200e!!!) no sada ima vrhunskog majstora koji radi u citroenovom servisu ali mu odraduje u popodnevnoj smjeni!!! ali ima jedan nedostatak u ovoj besparici taj auto NIŠTA NE TROŠI!!!!!
 
Na vrh