Općenita iskustva s kvalitetom i vrstom guma

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

visaluteju

Well-known member
Ja isto moram nove zimske i izbor je pao na savu :) samo ja idem sa 15kama, u BiH ih uspijem naci na akciji za oko 35eura po komadu.

Dvojica kolega koriste 16ke vec dvije godine i zadovoljni su
 

Cutac

Prèkaroš
Budem to onda naručio, ovaj GY je stvarno dao svoje.

No kad smo kod toga, GY sa dosta dubokom ripnom, koja cijena na njuškalu?

E da, znaš neku trgovinu gumama u Kostajnici?
 

bbozak

Active member
Imam Sava Eskimo HP 215/55/R16 i meni ove zime super se pokazala - na snijegu. Dakle autoput, snijeg utaban, pada, ima ga par cm, drži sve super, ima gripa, sve kak treba.

Ne znam kakva je po mokrom.
Iskreno, da ima kod nas ih više, kupovo bi Tigar gume :cool: Jeftino, pa se isplati mijenjat svake dvije godine i ne imat nikad plastične gume, dobre su dok su nove...
 

markan1000

Well-known member
Ima li tko iskustva sa Sailun gumama? Kineske, a slušam samo dobro o njima. Ja nema šanse da ih stavim na svoje auto. Ali zanima me da li ovi što pričaju dobro o njima imaju pravo, ili ih je sram reći da su shebali...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nismo baš narod koji je poznat da priznaje svoje greške :D
Od svih kineza, Sailun još nisam stigao probati. No vidim da se drže Kineske tradicije, rezultati na testovima:
19. od 19.,
39. od 50.,
46. od 53.
Negative - Very weak on dry and wet roads
Vjerujem da su čisto dobre kao bokobran, ljuljačka, vaza...
 

Cutac

Prèkaroš
A koliko su glasne HP2?

Milosh, ma dobar frend mi je u Novoj Gradisci, pa ako odem, em necu ustediti, em cemo se zapiti pa opet nikakva korist :D
A i 101 km u jednom smjeru, to je bar 15 litara.
 

Cutac

Prèkaroš
Iako, nisu stavljene na C4 nego na Golfa pa je i tu razlika
Zavisi koji, ali da, golf je generalno tiši od c4, pogotovo su gume bolje izolirane. :)

Èuj 405 kuna. 333 u Kostajnici!
I još kažu da nema problema ako dođem sa zimskim setom i odmah namontiraju, svejedno dobijem povrat poreza.

A GY UG8, koju cijenu da tražim. To bi kod nas i za 800 otišlo, ne? :D :whistling:
 

Runner

Member
Zavisi koji, ali da, golf je generalno tiši od c4, pogotovo su gume bolje izolirane.
Sedmica je u pitanju, i da, osjetna je razlika u izolaciji, pa zato i kažem da je moj dojam da su gume dosta tihe... Iako 99% da će i na Citroena ovu zimu sjesti Save HP2 pa ćemo usporediti razliku :D

333kn je bolesno dobra cijena :whistling:

A ove svoje bi mogao prodati sigurno za bar 500-600kn na njuškici i to vjerojatno relativno brzo kad krene panika oko zimskih guma...
 

Cutac

Prèkaroš
333kn je bolesno dobra cijena
Znam, ali budem još zvao legu koji je redovno u Kostajnici, možda zna gazdu da da neki popust :D

A ove svoje bi mogao prodati sigurno za bar 500-600kn na njuškici i to vjerojatno relativno brzo kad krene panika oko zimskih guma...
Ma Bridgestone sa VTS-a, stare koliko, 12 godina su otišle za 400 kuna dvije. Lik dođe, gurne prst u šaru, kaže jel može 350, reko daj 400, lakše je brojati. I uzeo!
Ovo kad netko vidi da je GY sa dobrom dubinom, pa Sava će za džabe doći :D

Sedmica je u pitanju,
A dobro, to je tih auto, nema šta :)
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh