Novi C4

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

c.korisnik

New member
Za "akiramar":

Jel tvoj ima automatsku klimu?

I koliko sam skontao tvoje je dizel 90 KS.. i ja planiram uzeti taj motor, jer mi se ne doplacuje za 110 KS..
Kakvi su tvoj privi utisci? Kako ide? Da li mu fali tih 20 KS ili ide dobro?
 

akiramar

Active member
Imam automatsku dvozonsku klimu (to možeš vidjeti na slikama u galeriji).

Pa lijepo ide i sa 90KS, bolje nego sto sam mislio. Iskreno rečeno, ne bi mi bilo žao dati za chipanje, ali mi se ne žuri. Dok traje garancija sigurno ne budem, a nakon toga vjerojatno budem.
U svakom slučaju ne bi dao 7500 Kn za tih 20 KS.
 

c.korisnik

New member
Hvala svima, posebno akiramar.

Meni je jos ostalo da se odlucim izmedju crne i crvene (babylon).
Crvena mi na nekim slikama izgleda extra, a na nekim mi se opet ne svidja, a nemam prilike da je vidim uzivo.
 

igp

New member
Hvala svima, posebno akiramar.

Meni je jos ostalo da se odlucim izmedju crne i crvene (babylon).
Crvena mi na nekim slikama izgleda extra, a na nekim mi se opet ne svidja, a nemam prilike da je vidim uzivo.
evo jucer na parkingu parkiran crveni kraj mog srebrnog...testno vozilo zg registracije.
po mom ukusu, definitivno crni bi izgledao bolje....
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Dobro ti veli aki..ne uzimaj dok ne vidiš uživo,makar moral prejti sve salone :D
Da se razmemo,meni je crna fenomenalna boja..ali ( uvjek neki ali..:D),prlja se za popizdit..moreš ga komotno prat svaki drugi dan :D:D..al da zgleda fenomenalno-zgleda !! :angel:
 

c.korisnik

New member
Tako ce i biti, cekam srijedu da vidim Crni i Bordo uzivo, pa cu odluciti između te dve boje.
A crvena odtpada, pošto neću imati priliku da je vidim uživo.
 

Par Excellence

New member
Tako ce i biti, cekam srijedu da vidim Crni i Bordo uzivo, pa cu odluciti između te dve boje.
A crvena odtpada, pošto neću imati priliku da je vidim uživo.
Ova crvena je meni baš cool, a bordo je nekako pretamna za bordo boju. Èak bi skoro crvenu stavio pod bordo.
 

c.korisnik

New member
I meni se na prvu ta crvena ucinila kao bordo (tamnija) i svidjela mi se..
Međutim kad sam je vidio na slikama "uzivo", ne ovim "sluzbenim", izgleda mi vise kao "jarka" crvena, a ta mi se ne svidja.

Pa me to malo buni :)
 

1587 VTS

New member
Strasan je, masu mi se sviđa, ovaj put su ga napravili da je to cudo jedno. Vjerujem sta tip kaze da nije zabavan za igru po zavojima poput focusa, al citroenu to nikad nije bio prioritet, udobnost je tu na prvom mjestu i tu mu ford ne moze prismrdit. Ni po kakvoci materijala jer se u focusu ista pise slovima katastrofe, a C4 je po tom pitanju odmakao svjetlosnu godinu od starog. C4 mi je broj jedan u klasi :cool:
 

deda

New member
Drugi su još gori,ne kužim zakaj rade tak tvrde aute,pa nisu svi za trke.A kaj dobim s tim,za ono malo kaj se nekada naganjaš nekada po nekim cestama i nije bitno,ali kada se voziš stotine km dnevno,bogme nije svejedno,a pogotovu dok malo skeletron popusti,pa moraš ići poslije kiropraktičaru i zubaru da ti metne popadale plombe iz zuba.
 

Dalibor

Dado Tornado
njemci su najuspješniji u prodaji auta, pa se ekipa fura na njih...
s druge strane ako pogledaš štampu vidiš kako je rijetko koji auto bio "pre"tvrd, najčešće su "pre"mekani...
s vremenom ljudi postaju što čitaju i slušaju, pa tako možeš čuti kako citroen i pežo imaju "neprecizan" mjenjač. kada pitaš čoveka kaj mu to znači, blijedo će te gledati...
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh