Nove tablice

ZlatkoC4

Well-known member
Nije manjina ako je esdepe dobio većinu na izborima.
Ti si sad sa tablica skrenuo na politku. U RH manjina izlazi na izbore i ista dobija izbore.
a kako mene politika ne zanima.
Reči ču jednu stvar samo što je meni pokojni djed rekao.

Mani te se djeco politke, politika vam je največa ku:cenzura:

a sad o tablicama budemo imali one koje nam datu i to je to.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
To je ono ukazanje inteligencije prešlo sa puntića na audija? Nek i njoj ide u životu... bravo.
 

Franz

Well-known member
Èini se da će ovo biti nove tablice.



Grb je teški kič.Ako već treba grb, onda bolje samo šahovnica bez životinjskog carstva na njemu. Ne znam što je falilo kvadratićima. Oni su Hr simbol.

Tablice su nepregledne. Font je teško smeće. Ako se već furamo na Nijemce, ne znam zašto nismo "isfurali" i njihov font.
 

vborovic

C5 modifikator
Ako bude varijanta kao van Hrvatske, da budu stare tablice važeće, osim ako se bude išlo van EU (isto kako se kod nas može vidjeti stare tablice AT, DE, IT i sl.) ... baš me zanima koliko ljudi bude tražilo taj novi dizajn ... moramo mi biti posebni po nečemu ... od 3 "pobjedničke", treća je meni bila najljepša, ali po principu ajde, ako se baš mora mijenjati ...



S tom trećom bi imali prepoznatljiv izgled u EU, a i šire ... ali, o ukusima se ne raspravlja ... tko je narod pitao kada su ove postojeće išle u dizajn ... nitko ... tak su mogli i sada napraviti i bok (preveć babica, kilavo dijete) ...
 
Posljednje uređivanje:

ZlatkoC4

Well-known member
Lijepo mi se :cenzura: za nove tablice. Mogli su odmah staviti lijevo samo zvjezdice EU i Amen.
Ali ipak je ovo HR i što nije zakomplicirano naša birokracija će to zakomplicirati.
 
Na vrh