Nove tablice

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Meni je dida jednom mudro reka: kad čovik jedanput klekne, teško se više uspravit, pa zaboravi drugačije neg na kolinima kroz život.
Mudar je dida. Ti bi mogao, onako subverzivno, okrenut tablice naopako, ili barem prednju skinut. Nek ne ispadne da klečiš. :)

E sad si ti našao uspoređivat.
Tanaja malo puhne u žar, a ostali odmah ulje dolijevaju. :)
 

ZlatkoC4

Well-known member
Tanaja.

Nitko tebi ne brani da se suprotstaviš zakonu i odeš u pržun od istih onih kojima je ruka stalno na srcu i sjede u prvim redovima u crkvi.
Ja i moja familia smo dali i previše ovoj državi tako da se neopterećivan sa glupostima neškolovanih i nepismenih politićara.

Ti isti politićari koji se stalno pozivaju na prvog predsjednika su ga upravo i oni izigrali odnosno stranka koju je prvi predsjednik RH i stvorijo. FT je stavio u ustav da na referendum za prikljućenje bilo kojoj zajednici treba izaći dvotrećinska većina i toliko najmanje biti za ulazak u zajednicu. Što su Hdz-Sdp jednoglasno promjenili ustav i stavili da koliko got naroda izađe je dovoljna većina da HR uđe u EU. I to se desilo trećina građana RH je uvela RH u EU. A da su ostavili zakon F.T HR još ne bih bila u uniji.

Italija ima mafiju a Kod nas mafija ima državu.:grin:
 

markan1000

Well-known member
Meni sigurno kao mladom čovjeku s fakultetom neće biti bolje to što će tvoj mail kazniti nekog skuteraša jer mu je tablica nečitljiva,
a baš me zanima kad ti netko od takvih skuteraša ili ozbiljnijih motora u gužvi otkine retrovizor ili ogrebe i pobjegne, a ti mu tablicu ne možeš pročitati jer savijena uz blatobran, hoćeš li onda prozivati i policiju i državu šta ne znaju reda uvesti nego se majmuni voze kako god žele? ili ćeš reći, ma nema veze, treba se policija baviti važnijim stvarima, lako ja pokrijem ovih 1000 kuna štete?

A da su ostavili zakon F.T HR još ne bih bila u uniji.
22 godine, odnosno 18 od završetka rata smo vremena imali da ovaj naš mali komadić kugle zemaljske makar počnemo uređivati i krenemo bolje živjeti. a mi ne da ga nismo uredili, nego smo ga svim silama i raz:cenzura::cenzura::cenzura:avali. zato stojim iza tvrdnje da je EU za RH i ostale slične zemlje najbolja stvar koja se dogodila od osamostaljenja, jer mi spadamo u onu grupu naroda koja se ne bi sama uredila za još 200 godina, nego bi se na kraju popljačkala i poklala međusobno. našli bi već raqzlog (crni/crveni, dalmatinci/purgeri/istrijani...)
 

Damaj

Active member
A baš su Britanci glupavi što su izašli, jel´te, a vodili glavnu riječ uz nekolicinu drugih zemalja. Jedino mi Rvati pametni kao guske u magli, pa nas netko mora vodati za ručicu. Nismo se uspjeli sami srediti, neće nas ni drugi dozvati pameti!
 

markan1000

Well-known member
A baš su Britanci glupavi što su izašli, jel´te, a vodili glavnu riječ uz nekolicinu drugih zemalja
sad si sam rekao zašto su glupavi. vodili su glavnu riječ tamo, imali manju nezaposlenost i veći rast od prosjeka EU... vrijeme će pokazati tko je u pravu. imao sam priliku biti u londonu prije 2 tjedna. dva zaključka u vezi Brexita: 1. nitko s kim sam ja pričao nije sretan s referendumom, i vjeruju da je puno ljudi zaokružilo "za" izlazak iz nekakvog građanskog protesta da pokažu da se nešto treba mijenjati, misleći kako sigurno ostaju u EU.
2. svi pretpostavljaju da će njihov izlazak iz EU biti samo formalnost, a da će s EU zaključiti takve sporazume koji će im omogućavati odnose jako, jako slične dosadašnjim. jer bez EU se danas nažalost ne može (osim ako nisi Norveška s naftom, pa i Švicarska ima masu sporazuma s kojima je jako približena EU, uz ipak veću autonomiju nego prave države članice).
dosta o ovome, ipak je ovo tema "nove tablice" :whistling:
 

deda

New member
Kaj nije netko vikao na sav glas 1991 ,samo da se rješimo ovog sranja sa Jugom,za pet let bumo druga Švica?
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Mislim da sam upravo opalio prvi ban na ovom forumu, a vjerojatno i u životu. Šest dana hlađenja od foruma zbog "Slanje i objava sadržaja koji su izričito zabranjeni Pravilnikom foruma"
Pogodite tko je dobio šestodnevni ban? :) Sad dok sam se zagrijao, nemojte da netko bude idući zbog iste stvari. To bi bilo tužno. :(

:cool:
 

La Marche

Iskreni optimist
Bjelivuče, podržavam svim srcem, nastavi tako kad god vidiš da se imalo pretjeralo, a na CitroCafe je dio foruma koji komentarima vrlo često ne služi na čast Citroenforumu i volio bih da se to uspije dovesti u red.
Svaki čas neka tema ode u površne i nestručne kvazirasprave o ex-YU, EU i političkom kriminalu stalno istih nekoliko ljudi.
Moderatori zato i postoje da se ne uništava kvaliteta foruma i da svi ne postajemo taoci takve nedisciplinirane nekolicine. Za takve rasprave postoji cijelo brdo prostačkih foruma, pa raspravljajte tamo.
 
Na vrh