Nisu Citroëni, ali su zanimljivi

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ne vidim zašto mene pokušavaš provocirati tim pitanjima. Piši vladama EU, ili nekom tko se tom problematikom bavi.
Ma nije mi bila namjera provocirati, mislim da sam paralelno bio nadrkan na nešto treće pa se to zbrojilo sa alergijskom rekacijom na suvremenu ''ekologiju'' i manifestiralo u tom postu. Nemoj ga osobno shvaćati.

Za taj projekt nisam znao, a estetski je apsolutno remek-djelom tako da se svakako zahvaljujem na postu.
Taman vidim ICE sa 4 cilindra, kad ono turbo :D
Daj šta daš. Lako si ti odšarafiš turbinu, ionako ti je prejak za cestu :D
Meni je dovoljno da su imali muda staviti šaltgetribu :)
 
Posljednje uređivanje:

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Najstrašnije je gledati bedaka kak se šprda o stvarima o kojima pojma nema.

Još se lik šprda s ruskom kutijom prve pomoći. Da bar danas imamo takvu za kupiti. Otopina joda za dezinfekciju, tablete aktivnog ugljena... Nisam rusofil, ali lik je baš prototip američkog bedaka.

 

Cutac

Prèkaroš
Da, baš je ona glupa, umišljena amerikančina. Ali ga gledam jer imam priliku vidjeti fora auto.
I glup je, baš ono, prirodno glup.
 

dinko1981

Well-known member
Daddy Doug 😁, a to je njegov stil da se svakom autu cudi ko pura dreku i Ameri vole taj glupi nacin prezentacije, ali kako Cutac veli ima ponekad rijetke aute na testu pa se pogleda
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Prije ravno godinu dana sam prodao auto i kroz par dana je svjet otišao u ****c... za proslavu godišnjice sam uplatio Eurojackpot, spreman da sutra odem do Porscheovog salona i naručujem ovo:
Šest cilindara i 4 litre atmosfere, +500ks i najbitnije, opcija tri pedale pod volanom i ručica koja ne ide samo gore/dole :D
Stavio bi više slika, al buba ko buba... više od ovoga ne treba :D



Držte mi fige, dobiti će te svi mirisne boriće ako prođe :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ništa od majice, nisu izvukli niti jedan broj ispod 27... pa jel to normalno mamu im ljubim, s takvim forama ga neću nikada osvojit :(

Uglavnom Porsche se odgađa za drugi vikend :D
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh