Nisu Citroëni, ali su zanimljivi

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pretpostavljam iz Romea i Julije? :D
E taj, dobro dođe kad treba ''progurati'' ideju za put u Veronu. Doduše razveseli žene i ženska moto oprema, makar to možda i ne planiraju :)

Ovo nisam znao, super! To je taman za dva auta. Na zemljištu smiješ samo jednu takvu imati?
Mislim da samo jednu, vjerovatno ovisi o izgrađenosti čestice. Ajde da te ne zajebem (prošla je već koja godina od kad sam gledao), provjeri sa nekim projektantom situaciju za svaki slučaj :)
 

Cutac

Prèkaroš
Doduše razveseli žene i ženska moto oprema, makar to možda i ne planiraju :)
Ja bih radije Speedmastera, nego Bobbera, ali jedno sjedalo je razlog zasto radije uzmem Bobbera :D


Mislim da samo jednu, vjerovatno ovisi o izgrađenosti čestice. Ajde da te ne zajebem (prošla je već koja godina od kad sam gledao), provjeri sa nekim projektantom situaciju za svaki slučaj :)
Ma to svakako, ja se uvijek prije svega informiram i pazim da sve propitam :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Igrom slučaja naletio na projektanta, veli da mora biti projekt, nadzor i službeni izvođač radova za pomoćni objekt do 50m2, ali i dalje bez vađenja građevinske.
Ali opet kaže da ih mnogi fušare pa naknadno sređuju projekte...
 

Cutac

Prèkaroš
Lako za to, našao kacigu za 1500, Moto Guzzi V7 za 48000, još 2500 za vozački... :D

To je stvarno zadnje što mi treba sada :cool:

Ne treba mi garaža ako mogu probit zid od kuhinje
1597172911841.png
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Hondine linije sam prepoznao, al za konkretan auto nikad čuo ni vidio. Djeluje bolji od stojadina :)
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
EieDehOU8AE0u5P.jpeg
Post je automatski spojen:

Šta kažete na novi M4iojddrngfhj0vum6cxdw.jpg
Post je automatski spojen:


Post je automatski spojen:

umlrdarhz4teschlns75.jpg
 
Posljednje uređivanje:

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Šta kažete na novi M4
Slike su M3 :) No isti je dojam za 3 i 4 pa...
Debel, skup i dozlaboga ružan. Meni najružniji model 21. stoljeća još od one Bangleove 7ice.
Stražnji kraj izgleda ko neki azijski pokušaj premijuma
Izbačena je bočna linija kroz kvake koja je davala osjećaj masivnosti, sad s boka izgledaju mekano, ko nekakvi Hyundaiji s prijelaza stoljeća.
Za momentalan otkaz je izbacivanje Hofmeister Kinka... al očito je firma otišla u tri pm.
Nove kvake sa udubljenjima koji se šire od ruba do ruba drške su, blago rečeno, smješne.
Prednji kraj nema smisla komentirati. No od svega navedenog je i najlakše za popraviti... jedan dobar plastičar i par dana posla
Post je automatski spojen:

Ja sam uvijek volio Benbe, ali ne volim ove nove. A ovaj mi je ružan ko noć :D
Poslije E39, samo E92 mi je dobar, i to M.
Pošteno. Ja sam se sa dobrim kašnjenjem zaljubio i u prvu liniju jedinica.
Pazi, 3 litre motora u kompaktnom hečbeku sa stražnjim pogonom. Sunce će se ugasiti kroz 5 milijardi godina, bez da se tako nešto ponovi.
 
Posljednje uređivanje:

Cutac

Prèkaroš
Pazi, 3 litre motora u kompaktnom hečbeku sa stražnjim pogonom.
Al je ruuuuužaaaaan :D

I ta linija serije 1 je auto rezerviran za čobane koji su smogli neke pare i kupili prvi BMW za kojeg imaju dosta, uglavnom 118d. Bilo bi me sram biti viđen u tome. Kao i trojka compact, brrr
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Jaooo što ću se počobanit čim smognem neke pare, još ću mu tu otvorit temu da patiš :D
Te kratke guzice su diplomirali, z3, z4, 6, compacti, 1 coupe, meni su super :)
 
Na vrh