Nisu Citroëni, ali su zanimljivi

Dalibor

Dado Tornado
pežo 605 :surprised:

ali fora mi je i 3008, na slici lijepo izgleda i ovaj ganjc novi 508

Maserati Quattroporte 4. serije & Ghibli 2. generacije :wub:

 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Re: Nisu citroeni, ali su zanimljivi

Ovi noviji talijani nisu mi nikad bili atraktivni. Jesu objektivno, ali meni baš i ne.

Vozio sam bio alfu 147, 2,4 JTD, kraće vrijeme. To je bio moj prvi i zadnji kontakt s njihovim vozilima. Fenomenalno ubrzanje, za mjenjač ne mogu reći jer je kuplung bio dosta resturen na tom autu. Ovjes tvrd za po*izdit. Svaki kamenčić sam osjetio na cesti. Vjerojatno je dobar za ganjanje, ali za komfor, kriterij koji je je meni broj jedna kod auta, i nije nešto.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Re: Nisu citroeni, ali su zanimljivi

Interesantno je da Pežo 605 i kadnije 607 nisu ostvarili zapaženiji uspjeh? Ne znam je li 605-ica bila toliko loša. Mojem susjedu je godinama trulila na dvorištu. Prodao ju je u bescijenje doslovno.
 

gox

New member
Re: Nisu citroeni, ali su zanimljivi

147 2.4JTD? To neki swap ili? :)

Da, 159, crvena, OEM 19", xsenon uff

Od francuza bi sad htio nešto od ovog:

Peugeot 206 Quiksilver/S16/RC





Peugeot 106 GTi/Rallye S2




Peugeot 207




Peugeot 205 1.9 GTi




Renault Clio sport 182 Cup




Skroman sam, ha? :D
 

Olaf

New member
Budem, jucer sam frendu posudio usisnu granu koja daje 15ks sa zamjenom, po kazaljci max brzina mi je 265
Edit slike;
Sad je krov u crnoj boji

Slika dok je bio u donatoru

Sklapanje


 

1587 VTS

New member
Re: Nisu citroeni, ali su zanimljivi

Imo sam C3 redizajn crni 1.4 hdi
To je meni idealan auto za grad, bas s tim motorom i ta linija. Iznimno stedljiv, udoban i dovoljno velik prtljaznik. To cijenim! Ako ce ko zamjenu doticnog auta za ford fiestu 1.25, 2007, 60 tkm, neka mi se javi :D
 

gox

New member
Re: Nisu citroeni, ali su zanimljivi

Huhu..ostaje stock ili ćeš slagat nešto po njemu? Kolko je to ks, 190?
 

Olaf

New member
A tako negdje, druga mapa tj, mijenjam cip s mapom pa overboost puca do 1.6 bara, gljiva je stavljena, ispuh samo cijev fi 60 i srednji protocni lonac raden za njega. U planu stavit usisnu granu od Lancie jer je kraca, direktnija i prati kanale u glavi pa je bolji ulaz, dignut tlak turba na 1.4 konstante i to je to jer necu pretjerivat.
 

1587 VTS

New member
Re: Nisu citroeni, ali su zanimljivi

Majstore svaka cast! Bas ono sta osobno preferiram - ubojica djecjeg lica :cool: Izvana obicni 1.6, a u biti brrrrrrrr :whistling:
 
Na vrh