Nisu Citroëni, ali su zanimljivi

drago_st

Well-known member
Donator foruma
Imao sam je, 3.0 v6 benzin..solidan i zanimljiv auto..cak san pokusava nagovorit zenu da njoj kupimo 2.4 jtd, ali nisan uspia
 
Posljednje uređivanje:

Milosh

Test
Lancie su lađe, što se tiče udobnosti i opremljenosti. Ne znam kakve su ove manje, ali vozio sam se u jednoj Dedri i u dvije Kappe i sve su bile udobne kao sa lebdiš.
 

Cutac

Prèkaroš
Ova je bež boje iznutra, čini se očuvana.
Baš bih ju rado htio voziti, primjerak sa ispravnim aktivnim ovjesom.


Kakva je po pitanju luksuza i udobnosti u odnosu na C6?
 

Milosh

Test
Ja ne bih znao, davno je to bilo, ali znam da sam bio oduševljen i udobnošću i opremom.

Isprobaj, zašto da ne, iskustvo i znanje više!
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Baš neki dan vidio jednu, 2001. godište, nekih 240tkm. Koža nutra bez pukotina i bora, na vratima kožni naslon za lakat čitav, tipke prozora i sve plastike okolo ko nove... Pravo drvo na kokpitu, kvake sa skrivenim tipkama za otvaranje, ma bomba od auta.
Skyhook radi i dalje, gazda prezadovoljan, ali se nije vozio u Citraćima sa hidraulikom pa nemre usporediti.
Jedino čeka lajsnu ba vratima iz Italije, te sitnice je teže nabaviti kod nas.

Ps
Plastike koje vise ispod auta, djeluju možda ko da se nešto raspalo... su u biti planski napravljeni spojler.

Doslovno cijeli dan možeš promatrati auto i diviti se, stalno nalaziti nove detalje.

Pps

Prvi je išao Papi, drugi Berlusconiju, tek onda u prodaju :)
 

drago_st

Well-known member
Donator foruma
Šta?

Uvijek mi se Thesis sviđala, sad kad pročitam ovo tvoje, i više :D
Imas malu tipku koju kad taknes otvore se vrata..nema povlačenja kvake..
Zanimljiv i odlican auto, sa 2.4 motorom pun pogodak jer je besmrtan, a sa druge strane dovoljno jak..
Dobro je slozena stvarno, interijer je kvalitetan i zanimljiv..mislim da serijski imaju da sa zadnje klupe mozes pomicat prednja sjedala..
Ima svojih mana, ali u principu jeben auto..ali ipak je ne bih usporedivao sa C6..
 

Cutac

Prèkaroš
Nisam to znao, svaka im čast!
Ne znam hoće li pokazati kao novi post. Znači ja bih dao ozbiljne novce da imam ovakva sjedala i ovakvu kožu u VTS-u.
1615232080005.png
 
Posljednje uređivanje:

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Uff ufff uffff, ovo mi je tiha patnja :love:
PS

Danas u Ri opet igrom slučaja vidio Thesis. Okviri oko prozora su baš masivni, a da bude elegantno su potegli stakla preko pola širine okvira, pa prozori izgledaju ko da su blindirani :)
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh