Neobavezni razgovori 💬

markan1000

Well-known member
Pa jedna/jedan se krevelji na daơčurini, druga/drugi slika. I u onom trenutku kad ova/ovaj prva/prvi pada u more s te daơčurine, a ova/ovaj druga/drugi uhvati taj trenutak, to bude moćno. Lajkovi prơte na sve strane.
KaĆŸe onaj koji se snima dok mijenja stanice u Picassu... Ja sebe na dasci joĆĄ nisam snimao niti namjeravam.
A niơta, probajte jedan kilometar u komadu odveslati ovako pa javite je li isto ko na rozoj ptičurini
Kad u lignje idem ne moĆŸeĆĄ ostat od takvih instagramuĆĄa i instagramera...
Je, obično u doba kad je sezona od liganja je sve krcato SUP-ova na moru ( za one koji ne znaju, prije rujna se nećeơ nahvatati liganja, prava sezona je u 10. i 11. mjesecu). A pogotovo u sumrak (za one koji ne znaju onda se lignje najbolje hvataju pred samu noć, "vata se zraka od sunca")
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Sjećam se ovog Puga otprije dvije godnie i prvo sam mislio da se netko tamo razbio. Upravo sam saznao da je to zapravo bila umjetnost, a ne nesreća.




 
Posljednje uređivanje:

mengela

Well-known member
Donator foruma
Jednom kad se snobovi prestanu divit ovim tzv umjetnicima i njihovim instalacijama, moĆŸe bit da se umjetnost vrati, sve je zakuho Andy Warhol! Treba im jednostavno reć u brk: 'ĆĄta ti je bola ovo' i 'niĆĄta ti ovo ne valja'
 

szahtila

Well-known member
Jednom kad se snobovi prestanu divit ovim tzv umjetnicima i njihovim instalacijama, moĆŸe bit da se umjetnost vrati, sve je zakuho Andy Warhol! Treba im jednostavno reć u brk: 'ĆĄta ti je bola ovo' i 'niĆĄta ti ovo ne valja'
Eto ja sam iz grada umjetnika(Labin, Istra) i ĆĄto se sve naziva umjetnoơću pravo je čudo. Prije par godina grad je nagradio sliku na temu rudnika i rudarskog ĆŸivota.Radilo se o slici koja je sva bila ofarbano crno, osim jednog malog dijela u obliku portala tunela koji je bio bijelo koji je simbolizirao izlaz iz mraka rudnika, valjda
Eto ja sam iz grada umjetnika(Labin, Istra) i ĆĄto se sve naziva umjetnoơću pravo je čudo. Prije par godina grad je nagradio sliku na temu rudnika i rudarskog ĆŸivota.Radilo se o slici koja je sva bila ofarbano crno, osim jednog malog dijela u obliku portala tunela koji je bio ĆŸute boje koji je simbolizirao izlaz iz mraka rudnika, valjda
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

zdeslav1967

ĆĄofer
Donator foruma
Vi kaj pratite nogomet, moĆŸe objaĆĄnjenje konteksta, molim? :)



edit: ok dobil sam to na mail kaj neku zaebanciju, ali bez objaĆĄnjenja. po dresovima je to negde u srbiji, partizan i cz?
 

Milosh

Test
Ali mogu uspoređivati Airpodse i JBL bluetooth sluĆĄalice npr, JBL daje puno viĆĄe da dvostruko manje novaca. Da ne pričam o ĆŸičnim sluĆĄalicama,ĆĄto JBL daje za 130kn , npr Sony ne moĆŸe ni za 250. S druge strane,ono ĆĄto daje JBL u bluetooth zvučnicima za 700-800 kn , npr Divoom daje za 400,a za 800 Divoom daje dvostruko bolji zvuk od JBL-a. Itd,itd
Ako si kojim slučajem upućen i u veće sluĆĄalice, ĆĄta bi preporučio za over-ear noise-cancelling sluĆĄalice kao alternativu za Bose QC35. Ne moraju biti beĆŸične.

Ja sam sebi uzeo 233621 H501 kao navodno najbolje no-name takve sluĆĄalice, i zvuk je stvarno dobar, ali su mi premalene. Mogu ih koristiti ali me umaraju i nekako mi nabiju prevelik pritisak u uho, valjda jer su pomalene a pritisnu dobro, plus dihtaju dobro.
 

Cutac

PrĂškaroĆĄ
Koja bi bila fer cijena za 4 obloge vrata, pretinac za rukavice i plastike ispod vozača sa C4 II?
Htio bih staviti beĆŸ da vidim kak bi bilo.
 

ivan222

Well-known member
UredniĆĄtvo foruma
Donator foruma
A računam odokativno po Alfama :)
Veliku ulogu ima stanje i oprema na oplatama... koĆŸa u dobrom stanju će biti i skuplja... a razjebane sa tkaninom daj kolko daĆĄ :)
 
Na vrh