Neobavezni razgovori 💬

sir.Oliver

Well-known member
Ili samo pogledas u rupu na felgi i sve ce ti biti jasno, nemoj slusat ove prostote i odmah na prvu gurat prst 😇
ja pričam prostote ??? veliko ti hvala . dalje pričaj ti , kada si tako " pametan " ...... ja više niti jedne jeine riječi neću napisati . uvrijedio si me i ponizio . a to ja ne praštam , jer je učinjeno NAMJERNO !!!
 

bbozak

Active member
Neki dan sam gledao taksistu iz Dačije kako se šaketa s nekim vlasnikom Mercedesa ispred Fine na Vukovarskoj, prvo su se svađali verbalno auto do auto, zatim su izletili, poletjele su šake, svako je dobio po gubici, zatim su se sjeli u svoja kola, malo se vrijeđali, potom je lik iz Mercedesa izletio van i potrgao brisač Dačisti, koji je na to poludio i kung fu udarcem iz punog sprinta iz vozila odvalio Mercedesov retrovizor.

Ljudi pucaju ko kokice.
 

Cutac

Prèkaroš
Neki dan sam gledao taksistu iz Dačije kako se šaketa s nekim vlasnikom Mercedesa ispred Fine na Vukovarskoj, prvo su se svađali verbalno auto do auto, zatim su izletili, poletjele su šake, svako je dobio po gubici, zatim su se sjeli u svoja kola, malo se vrijeđali, potom je lik iz Mercedesa izletio van i potrgao brisač Dačisti, koji je na to poludio i kung fu udarcem iz punog sprinta iz vozila odvalio Mercedesov retrovizor.

Ljudi pucaju ko kokice.
Danas je tip sa taksijem stao na sred ceste i ostavio otvorena vrata dok uzme neš iz gepeka i onda trubio i zaletavao se u ljude koji su ga obišli.
Općenito su dostavljači i taksisti kreteni na cesti, 90% njih koje srećem divlja, ubacuje se i agresivni su.
Nedavno je dostaljač pizze obilazio auto koji skreće i išao u moju traku. Ja na trubu, on stane ispred i dođe do prozora, kao šta mu imam trubit. I sad kad je očito kreten, napraviš mu nešto i, ak je idiot, razbije ti auto kad ga vidi, a ak je ****a, prijavi te. Sve je puno kretena, a zakon je debilan, da se ne smiješ braniti.

Koliko puta mi se dogodi da šećem pse i da klinčarija divlja u autima jer je to asfaltni put bez prometa. Dođe mi da im ruke slomim, a niš im ne smiješ. Ovak se čeka dok ne naprave sranje, umjesto da ih se na vrijeme preodgoji. I kad ne nalete na nekoga na vrijeme, dobiš takve kretene od 4, 5 banki koji se mlate. Takvi onda imaju djecu i eto, otkad nema golog otoka i pendrečenja, u šta se društvo pretvorilo.

Danas netko dobije ćušku i odmah nasilje, kazne, prijave, a tko mu je kriv kad ga je ćaća glupog napravio. Da nije glup, i bez ćuške bi znao...
 

Cutac

Prèkaroš
Imamo kupljene karte za Plitvice sutra, ali draga je dobila temperaturu. Jel možemo očekivati da nam odobre promjenu datuma na kartama? Ako ne, kako im mogu pokušati promijeniti mišljenje?
 

Cutac

Prèkaroš
37, šmrca, grlobolja, umor.
Dva i pol sata tamo, dva i pol sata nazad, cca. 300 kilometara. Ne daje mi se 300 kuna i 5 sati života olako, a još bitnije, ne želim da se ona tamo pati.
 
Na vrh