Neobavezni razgovori 💬

dinko1981

Well-known member
Ajde da je neki stariji model pa ga klici ukradu da se malo provozaju ali za ove novije moras imat opremu i biti strucnjak a kod francuza se ne isplati to "ulaganje"
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
ali za ove novije moras imat opremu i biti strucnjak a kod francuza se ne isplati to "ulaganje"
Opremu da, al ništa strašno, laptop i par antenica.... a uputa doslovno ima malo dublje po netu. Parkiraš se u blizini žrtve i čekaš keyless signal, kad ga pobereš, auto je tvoj.
Ulog će i ovaj Megan isplatiti :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nisam kupovao, ni nebi.
Nelegalna trgovina, bez ikakvih podataka... email za kontakt je adresaabc@gmail :)

Šanse da uredno posluju su manje od 1%
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Ako taj Megane ima keyless start, možda je samo "slučajna" žrtva lopova koji su vrebali (nečiji ili bilo čiji?) signal ključeva, a uhvatili tog nesretnog Meganea. Da je baš netko ciljano išao krasti Megana... Ne znam. Ne čini mi se vjerojatno.
 

markan1000

Well-known member
a tko zna što će se i gdje odraditi s Meganeom. Pljačka pumpe na Savici, likvidacija u Bugarskoj... bilo kakvo kriminalno djelo za koje se treba dovesti autom i od kojeg treba brzo pobjeći s autom...
Tako da razlozi za krađu stvarno mogu biti raznoliki
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
tko zna što će se i gdje odraditi s Meganeom. Pljačka pumpe na Savici, likvidacija u Bugarskoj... bilo kakvo kriminalno djelo za koje se treba dovesti autom i od kojeg treba brzo pobjeći s autom...
Filmski, ali ima logike. Neupadljiv auto za te namjene.

Ali ko zna šta je u pozadini. nevezano sad za ovo, znam čovika šta je isto potraživa auto priko društvenih mreža, foruma i di sve nije. A, šta je bilo, rastali se muž i žena. Natezali se šta je čije, muž nije da auto, auto nesta jedne noći. Bivši mu svak (šogor/djever kako ko kaže) ima šlep službu i odvuka auto natrag sestri. :) Nakon po godine priča se rasplela. Oću reć ima svega. ;)
 

Cutac

Prèkaroš
Jel zna netko nekog glodara i tokara koji može raditi po CAD modelima?

Trebao bih od brušenog metala "gated shifter", a od punog čelika kuglu za mjenjač.
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Jel zna netko nekog glodara i tokara koji može raditi po CAD modelima?
Good luck with that! :) Trebao sam neke baš tipske šarafe s alu stolarije na kući. Nije ih imao ni Kranjic u ZG. Kaže "ma to vam je najbolje kod tokara dati napraviti". Jedva sam našao tokara općenito. U Maksimirskoj u ZG negdje. Radiona i strojevi sve kao iz 19. stoljeća, ali napravio je. Sad da ćeš baš naći CAD tokara... :) Prije ćeš tako nešto naći u Austriji ili Švicarskoj. Pošalješ datoteku, oni tebi proizvod.
 

Cutac

Prèkaroš
Pff, a nemam želju davati ovako nekome, pa da platim parsto kuna za proizvod koji mi nije po želji.
Ovako ako radim nacrte, pitanje je hoće li mu se dati sve unositi u program, a meni se ne riskira.

Ovako lijepo pošaljem model kojeg sam napravio po svojem ukusu i on napravi. Možda se pojavi netko :D
 

Milosh

Test
Ima jedan u Dubici, znam da ima moderne mašine (ogromna CNC glodalica) i prije godinu dvije je tražio CNC operatere, ako hoćeš kontaktiraj ga pa pitaj, što da ne.
 

zulufer

Active member
Ima ti blizu mene u Čazmi tvrtka Oniks se zove. Imaju i svoj web oniks.hr. Nije im od nekog interesa, jer rade masovno, ali pošalji upit, možda ti odrade uslugu iz fore.
 
Na vrh