Neobavezni razgovori 💬

Cutac

Prèkaroš
Jel se netko ovdje razumije u mobitele?
Nokia 7 Plus mi se malo počela daviti, pa razmišljam o zamjeni. Idealno bi bilo identičan mobitel, ali sa 2021 hardverom.
E sad, mora biti android, što više stock, mora biti metalno kućište i da je iz 2021 radi security updateova. I da nije Huawei, Xiaomi i ekipa, jedino moooožda OnePlus.
Znači, jel ima Pixel za 2500-3000 kuna?
 

pokra89

Well-known member
Ja koliko sam shvatio, ti bi nešto novo, dobro i prilično povoljno, ali ne bi da je iz skupine brendova koji nude novo, dobro i prilično povoljno?

Ništa, gledaj kakav Samsung.
 

Cutac

Prèkaroš
Neću kineski bloatware, radije ne bih imao mobitel.
Ja hoću novu Nokiu 7 Plus. Dobra baterija, dobre performanse, kvalitetna izrada, čisti Android. A toga, koliko vidim, nema više.
P. S. Ni korejski bloatware.
 

Danko

Member
Ja sam na Huawei već dugo, i jako zadovoljan! Xiaomi sam brzo opisao. Uzeo sam mi 10t pro i za dva mjeseca ga promijenio za huawei p 30 pro. Možda kakav asus?
 

Cutac

Prèkaroš
Hvala Pokra

Generalno u obzir dolaze Nokia, Google, Apple i OnePlus. Ako nitko od njih ne nudi ništa, onda ništa :D
Ja preko 3000 za mobitel ne dam.
 

ivek

Member
Jel se netko ovdje razumije u mobitele?
Nokia 7 Plus mi se malo počela daviti, pa razmišljam o zamjeni. Idealno bi bilo identičan mobitel, ali sa 2021 hardverom.
E sad, mora biti android, što više stock, mora biti metalno kućište i da je iz 2021 radi security updateova. I da nije Huawei, Xiaomi i ekipa, jedino moooožda OnePlus.
Znači, jel ima Pixel za 2500-3000 kuna?
Imaš Google Pixel 4a koji u Njemačkoj košta 315 Eura. Kod nas gledati na Njuškalu da li netko prodaje. Ima i 5G verzija koja je skuplja 420 Eura. Jedino je kućište plastično.
 
Na vrh