Neobavezni razgovori 💬

ZlatkoC4

Well-known member
Zima još traje pa moramo drva pripremiti za grijanje. :D

Zmije se uvukle u kantu valjda im zima :grin:

Malo uzoraka domačih sokova za odrasle :D


Ovo sve ko u Slavoniji :rolleyes::cool:
 

charllie

Active member
Alo drustvo, dal mi more ko pomoci,odnosno sinu.
Ma treba mi ona potvrda za onu Plenkovicevu anemiju:D,ko ih prodaje i cifra prosim lepo.
Bolje se prije osigurat jer bu cena rasla ak uvedu vojni rok za koji i sam smatram da treba.:angel:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nekad su Citroeni bili jako popularni među poznatima, elitom... O citroenima toga doba ne treba puno govorit, savršeno su se uklapali u životni stil kreme javnoga života, liste tadašnjih ponosnih vlasnika su dugčke.
No sa suvremenim Citroenima je situacija potpuno drugačija.
Malo mi je dosadno, pa gledam dali itko slavan danas vozi suvremenog Citroena... i u kratko - ne baš.

Rezultati su razočaravajući... Trenutno ''najpoznatiji'' vlasnik Citroena, i to C4 Picassa je neki čing čong singapurški glumac:



Mislim da i ovo puno govori o razlici nekadašnjeg ''pravog'' Citroena, i ovoga što imamo danas.
U ime dobrih starih vremena stavljam još jednu slikicu, koja se u današnje doba nemože ponovit...

 

Brruno

Well-known member
Danas su mercedes i bmw preuzeli poznate klijente. Nazalost, citroen nema vise klasu sa takvu klijentelu. Pogledaj dzipove, elegantne limuzine,sportske, citroen nema sta trazit kraj ML, X5,X6 ,S klasu i slicne
 

charllie

Active member
Abogme imas Brruno prav:(,nema vise prave limuzine,no zato klase za nas obicne smrtnike nudijo jos uvijek zanimljive i kvalitetne limene ljubimce.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Ako imaš Citroena, onda imaš love, i u glavi nisi "standardan"
Ovo je šotšuno dobro izrečeno osobito ovo sa glavom to je najbolja stvar kod vozača Citroena što su drugačiji od drugih :D

i ovako su danas ljudi kao kopije pa bar nešto drugačije :grin:
 

ZlatkoC4

Well-known member
teška noga na gasu mladost i samouvjerenost i eto ti zla. rano jutro možda i alkohol.
kako got okrenuli njega više nema. sreća samo što nitko nije bio drugi u vozilu ili na cesti u trenutku udara.
 

Cutac

Prèkaroš
Ne mogu reći da mi je žao.
Takav je mogao ubiti samohranu majku, dijete, koga sve ne.

U 206-ici pred kućama voziti 130-140. Pa to je debil svjetskog kalibra. Koliko je on dugo nabirao tu brzinu i da mu nije palo na pamet da ne bi trebao.
Nije za opravdati, ali razumljivije da je imao 500 konja, stisne gas 5 sekundi i eto te na 150.

Svim takvima se treba suditi za pokušaj ubojstva.
Eno ima autocestu do VG, može voziti na jednoj ravnici koliko hoće, nikad prometa nema. A on pred kućama. Sramota.
 

Pavel

Lepi™
To se dogodilo koju ulicu dalje od mene, na ulazu u moj šor.

Oko 4 ujutro se to dogodilo, jako bučno je bilo. Od siline udarca motor je izletio van i odletio 10ak metara dalje. Auto je ostao omotan. Općenito na toj cesti (poveznica Siska sa Popovačom i samim autoputom) često voze ko manijaci. Grozan prizor, s obzirom da nema P206 neku masu, brzina je morala biti poprilična jer su armaturne šipke od bandere popucale i odvojile se. Užas
 

vborovic

C5 modifikator
ravna je ograničenje je 90km h znači da su išli minimalno 100 +
Mislim da je mala razlika dal je 90, 100 ili 110 ... ako su se oni vozili 100, kamion 80, to je 180 km/h bruto ... meni prema ostacima auta izgleda kao da je kamion i prešao na kraju preko svega toga, ne bi bilo čudno, zato takve tragične posljedice ...
 

Pavel

Lepi™
Ja ću sad možda ispast glup ali.. Na ovim slikama iz linka sa 24sata, izgleda kao da se zračni jastuci nisu aktivirali? Mislim da je čak i policija stavila oznake na volan (one brojke i strelice). Mislim sumnjam da bi im pomogli ali, jel moguće da nije došlo do aktivacije ili ja ne vidim dobro?
 
Na vrh