Neobavezni razgovori 💬

Ax boy

Well-known member
Ovo ti auto snova :cry:???prodas sve te crvendace i uzmes ga.
Ja svoju petardu ne bih dao ni za 5 ovakvih.
Ma kakav Bmw, znate što znači bmw??? 😮
Bosansko motorno wozilo, neka mi oproste forumaši iz BIH. Ništa osobno ali tako je prozvan auto. 😂😂😂.
Radije Mercedes ili Audi, i po kvaliteti i po svemu... Međutim kolega Profiler07 dobro kaže, C5 je zakooon 👍👍
Sta ti je Citroen bajo moj, motor ispao, ali soferka ko nova

https://nsuzivo.rs/istaknuto/n...n-udario-u-zid-pored-puta-foto
Da je Volkswagen, raspao bi se u param parčat što se kaže.
Zato Citroën je ipak kvaliteta 👍👍
Izdajnik...
Peta kolona, zna se što se radi s takvima... Noga u tur... I ćao 🤚 🤚
 

Milosh

Test
Danas vozio službeni Passat iz 2012, 2.0 TDI sa DSG mjenjačem. Ide ko lud, i nije nikad bilo problema sa DSG-om, mislim kvarova. A pogle kilometraže.

IMG20211201085534.jpg
 

sir.Oliver

Well-known member
glavno da nitko nije ukapirao da sam to mislio ironično ... i da sam namjerno reagirao .... kako bih isprovocirao administratore da ovakve postove jednostavno uklone , jer beskorisno zauzimaju prostor na serveru .
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
glavno da nitko nije ukapirao da sam to mislio ironično ... i da sam namjerno reagirao .... kako bih isprovocirao administratore da ovakve postove jednostavno uklone , jer beskorisno zauzimaju prostor na serveru .
D Damaj je dao potencijalni odgovor. 😉 Samo što OP nikad nije potvrdio da je to rješenje. Ne vidim potrebu išta brisati. Pogotovo ovako stare teme, jer uvijek nekom nešto pomogne, ako će googlati
 

sir.Oliver

Well-known member
Otkad ja provociram i beskorisno zauzimam prostor 😎
a gdje piše " mengela provocira i zauzima prostor " ?
D Damaj je dao potencijalni odgovor. 😉 Samo što OP nikad nije potvrdio da je to rješenje. Ne vidim potrebu išta brisati. Pogotovo ovako stare teme, jer uvijek nekom nešto pomogne, ako će googlati
to Tanaja ... što konkretno u ovoj temi može nekome pomoći ? odgovori u stilu ... pogledaj ovo , proveri ono , uradi ovo .... bi imali smisla da je na kraju napisano što konkretno je bilo uzrok disfunkcije zaključavanja .... ovako stvarno samo zauzima prostor . ako netko bude imao ovakav problem , pokrenuće novu temu i nadam se , na kraju objaviti i uzrok .....
 

dinko1981

Well-known member
Pa ako ništa drugo ljudi imaju par smjernica kako pokušati riješiti problem, nekome ponuđena rješenja neće pomoć al nekima možda i hoće jer uzrok nije uvjek isti. Ok uvjek se može pokrenut nova tema ali tko zna kakv će biti odaziv, forumi su na žalost ugrožena vrsta. Vidimo šta se desilo sa peugeotićima
 
Na vrh