Neobavezni razgovori 💬

Milosh

Test
Pa ako želiš max sigurnost tu je Apple ipak premija naspram ostalih a da ne govorim o ostalim glupostima koje ti androidu upakuju uz mobitel.
To stoji. Nisam freak za sigurnost da toliko pazim na security patch-eve, ali da, Apple je max što se tiče sigurnosti trenutno na telefonima. Mrzim ih inače ali to im priznajem. :)
 

Citron

Active member
Jel zna itko jel ima više novih mobitela sa ok specifikacijama a da nisu veliki ko tv...ja imam Samsung A5 iz 2017. koji je zreo za zamjenu al su svi mobiteli ogromni i ne stanu u džep....jedino kaj sam našao je Unihertz Jelly 2 al bi ga trebalo naručiti iz Kine i pitanje je kakav je...
 

Citron

Active member
Ovaj trenutni je 5.2 i to mi je ok...sve preko toga je preveliko jer ga ne mogu koristiti jednom rukom odnosno palcem doći do vrha...koristio sam jedno vrijeme Galaxy A51 ali mi se nije dopao baš zbog toga jer je 6.5 inča
 

Cutac

Prèkaroš
Sad sam išao gledati kada su dani tehničke ispravnosti, da odem sa VTS-om napraviti eko test radi problema sa PCV-om i razinom ulja ovo ljeto (ili je to bilo penjanje ulja po cijevi za šipku radi kapilarnosti, nikad nećemo znati).
Sljedeći tjedan, 22-27.11.
 

Milosh

Test
Zlatna su vremena bila kad se mobitel nosio u kožnoj futroli obješen na remen/hlače.
I danas postoji takav, zove se Nokia 3310. Ja se oduševio kad sam ga vidio uživo. Nije problem u telefonima već onome što mi želimo da oni budu.
 

Citron

Active member
Meni je samo bitno da ima whatsapp jer sam preko toga u kontaktu sa svima, i da može otvoriti forum...nažalost ti low cost mobiteli to ne mogu dok neki najobičniji koji to može je ogroman 😆
 
Na vrh