Neobavezni razgovori 💬

Brruno

Well-known member
Mi smo svi niskotlakaši. I kad se naručem slanih srdela i kave, jedva preko 120-125 ide. Neugodan je nizak tlak, ali nije opasan. Navodno.
I jesi se ti cijepio? 😉
Jesam. Ali ja sam godinama na tabletama protiv zgrušavanja i za reguliranje tlaka pa je možda manja šansa da se desi nešto a i inače sam u zadnje vrijeme takav, idem ,napravim,zaboravim pa nisam previše razmišljao. Jedan otrov više manje :D . Sad imam nizak i kako kažeš,neugodan je. Više za druge jer ponekad ignoriram sve oko sebe i ne čujem ništa, te sam usporen. Inače se to zove "fjaka" , i sad me lovi dosta više nego prije, plus ne čitam novine,nemam facebook ni instagram, sudjelujem samo u poduzetničkim raspravama te ponekad o temama vezane za moj posao, i ovdje na forumu o autima (i pokoji tekst o covidu i situaciji,i to samo ovdje kad naiđem tu i tamo :D )i naravno imam mišljenje oko svega,ali samo ako se ta tema pokrene. Inače kroz lijevo uho uđe,desno izađe. Postao sam kao moja supruga. Sad znam zašto ljudi imaju nizak tlak :D :D

Ja uopce nemam namjeru razdvajati ljude, upravo suprotno od toga, postujem svakoga i njegov izbor. Ne tvrdim da korona ne postoji, znam da moze proci bez ikakvih simptoma ali i sa smrtnim ishodom. Ali danas kada imamo cjepivo koje je dostupno svima i u svakom momentu i kada znamo kako djeluju i kako po nekim ocekivanjima ipak ne djeluje, jos uvjek ne shvacam opravdanje da se isto prisilno namece. To je glavni problem koji razdvaja ljude
Nažalost kolega,nas na balkanu razdvaja sve. I tema oko banalne stvari kao što je šeraf iliti vijak. Mi smo najpametniji na svijetu,sve znamo a ništa ne znamo, ego nam je veličine Jupitera a funcionalnost velika 0 (riječima: nula) . Nismo ni za demokraciju ni za diktatorsku državu, mi smo za ništa. Imamo potencijal ali od vječitog potencijala nema ništa.
 
Posljednje uređivanje:

Cutac

Prèkaroš
Eh, a visokotlakaš drugačije gleda :)
Oduvijek imam 140/80, zadnjih godina otkad pazim na prehranu i redovno treniram imam 120-125/80 u mirovanju.
I onda kad dođem kod nekoga, hrana bude (meni) preslana, ispadam šupak jer ne jedem, a i ostanem gladan. A ako jedem slano, narednih sat, sat i pol osjetim da mi je tlak skočio.
Ja bih radije imao nizak tlak, nego visok. Inače, pod opterećenjem je izvrstan, samo od slane hrane skoči.
 

charllie

Active member
Zdravo Zivo moji forumasi,evo par pitanja....koje zivo bice na planetu zemlji jedino levitira,kojih stvorenja je svinja plod kloniranja.Ha,ha,ha evo vam malo mozganja.
 

Brruno

Well-known member
Eh, a visokotlakaš drugačije gleda :)
Oduvijek imam 140/80, zadnjih godina otkad pazim na prehranu i redovno treniram imam 120-125/80 u mirovanju.
I onda kad dođem kod nekoga, hrana bude (meni) preslana, ispadam šupak jer ne jedem, a i ostanem gladan. A ako jedem slano, narednih sat, sat i pol osjetim da mi je tlak skočio.
Ja bih radije imao nizak tlak, nego visok. Inače, pod opterećenjem je izvrstan, samo od slane hrane skoči.
Napravi kao ja,završi u bolnici pa ćeš imati nizak :D :D.
Imao sam uvijek 140,150 / 90 dok nije skočio u nebesa i poslao me na godišnji u bolnički krevet na deset dana. Otad sam dosta indiferentan na dosta zbivanja i ljudi. U prijevodu, bmk. :D . Plus , radim ono što sam trebao uvijek radit,pazit na sebe malo više. Nisam sportaš ali pazim s obzirom na to da jedemo sranja,udišemo sranja i pijemo sranja. I ja sam mislio da sam zdrav,nikad ništa ,nikad kod doktora osim nekakve upale grla i slično,ali ustvari se sranja skupljaju pa se desi nešto. Tako je vjerujem i kod ovih slučajeva "dobio srčani a nikad kod doktora". Baš zato je i dobio srčani/moždani jer je mislio da je zdravo ujutro pojest 10deka kulena i popit 2 pive,za ručak janjetina i 3 pive,za večeru lagano sendvič sa zimskom i čips uz film. Karikiram ali ako želiš očuvat zdravlje,moras i ponekad kod doktora da ti pregleda krvnu sliku, vidi opće stanje,poslušaš kakav prijedlog/savjet pogotovo ako imaš u obitelji povijest problema sa srcem,šećerom i sl i da bar malo smanjiš mogućnot štete.
Na našim autima mijenjamo ulje i filtere svakih 10/15 tkm, čuješ malo da lupka odmah zamjena, malo izlizane gume odmah zamjena,kočnice, veliki servis kad je vrijeme i to masno plaćamo ,ali pregled zdravlja samo kad se desi nešto i potpuno je besplatno tj plaćamo svaki mjesec iz plaće. Nije lud onaj Ferengi iz Star Treka kada kaže "Doktor koji ne naplaćuje ne valja ništa" . Valjda tako mislimo i mi :D

Zdravo Zivo moji forumasi,evo par pitanja....koje zivo bice na planetu zemlji jedino levitira,kojih stvorenja je svinja plod kloniranja.Ha,ha,ha evo vam malo mozganja.
Kolega nisam te dobro skužio,ali ako jesam, jedino živo biće koje levitira je charllie :D
 
Posljednje uređivanje:

charllie

Active member
🤫


Kolega nisam te dobro skužio,ali ako jesam, jedino živo biće koje levitira je charllie :D
[/QUOTE]
Da u pravu si,no jedino zivo bice koje levitira je covjek,znate li zasto?
 

szahtila

Well-known member
Ja bih još nešto pitao. Ovo je čisto radi istraživanja radi razgovora koji se poveo u društvu. Radi se o osobnim mišljenjima i stavovima, nadam se da neće krenuti prepirka.

Nego.

Jel bi deknuli Kolindu da možete?
U godinama sam kad su kriteriji značajno niži, tako da...
 
Na vrh