Neobavezni razgovori 💬

Cutac

Prèkaroš
pa mu je to supercool
Teslu ne kupuju oni koji misle da je to super kul nego oni koji bolje razumiju globalno zatopljenje, koji su toliko mudri i inteligentni da su zaostali auti s ICE nisu za njih, da su iznad zaostalog puka...
Da ne bi bilo da sam ljubomoran, znam nekoliko vozača/vlasnika Tesli i Priusa i isti su. Ona ekipa koja se drži ko da imaju onu cijev fi sto za golove u prknu i koja uvijek mora naglasiti da ne jede meso i da im je trosjed doma napravljen od nekog korova koji jede paprike, a ne od kože, a kad im uđeš u dnevnu ne znaš oćeš sjest i dobit zdjelu čipsa il će ti dovući leš na kolicima da potvrdiš da ti je netko tvoj.

A vozio sam Teslu 3 nedavno i da nema ubrzanja i otvaranja vrata preko ekrana, ne bih ga smjestio u klasu iznad Golfa.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Teslu ne kupuju oni koji misle da je to super kul nego oni koji bolje razumiju globalno zatopljenje, koji su toliko mudri i inteligentni da su zaostali auti s ICE nisu za njih, da su iznad zaostalog puka...
Da ne bi bilo da sam ljubomoran, znam nekoliko vozača/vlasnika Tesli i Priusa i isti su. Ona ekipa koja se drži ko da imaju onu cijev fi sto za golove u prknu i koja uvijek mora naglasiti da ne jede meso i da im je trosjed doma napravljen od nekog korova koji jede paprike, a ne od kože, a kad im uđeš u dnevnu ne znaš oćeš sjest i dobit zdjelu čipsa il će ti dovući leš na kolicima da potvrdiš da ti je netko tvoj.

A vozio sam Teslu 3 nedavno i da nema ubrzanja i otvaranja vrata preko ekrana, ne bih ga smjestio u klasu iznad Golfa.
Najmanje 250.000 hipstera ima ozbiljnu lovu za potrošiti. :D



https://www.cnet.com/roadshow/news/elon-musk-hints-tesla-250000-cybertruck-orders-glass-shattered-steel-ball
 

dinko1981

Well-known member
Koliko sam cuo/procitao radi se o polozima za narudzbe u iznosu od 100$ koji se mogu i vratit, tako da nisu bas vjerodostojni kao prijasnji u iznosu od 1000$. Ali da ima jelena koji ce kupit, ima...
 

Cutac

Prèkaroš
Ok kad se čovjeku dogodi da zaboravi ugasiti zadnje maglenke, pa ugasi kada onaj iza blica, ali koliko glup i ignorantan moraš biti da ne kužiš zašto ti netko blica i trubi svako malo kroz period od 5 minuta. Ajde da ne kužiš da ti blica i trubi radi maglenke, ali zar ne bi svaki odgovoran vozač sa korektnim brojem kromosoma trebao dobiti želju da stane sa strane i, ako ništa, pogleda jel mu otpalo nešto sa auta?

I oni pješaci koji sijeku put prema zebri i onda se čude što ih je netko za pol metra fulao da ih ne ubije u gustoj magli...
 

Brruno

Well-known member
Da imam viska para kupio bih ga sigurno jer je cool ili jer ga zelim kupit. Pa bih ga i razbio ako to zelim. Nazalost, jos uvijek kod nas ima komentara tko bi sta trebao kupiti sa svojim novcem bez obzira na godine , i nikako da se naviknem na to.

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Nazalost, jos uvijek kod nas ima komentara tko bi sta trebao kupiti sa svojim novcem bez obzira na godine , i nikako da se naviknem na to.
Osjećam da je ovo i mene išlo, :angel: pa samo mogu reći - u pravu si. Moji novci, moji veselje. Tuđi novci, tuđe veselje. :cool:
S moje strane EOD na temu Cybera. ;)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Šteta :D

I baš mi padne napamet, brdo ih ima, sigurno imaju ogroman forum pa da vidim jel ima života... a ono jedva. Ja sam mislio da je naš forum mali... :)
 

Brruno

Well-known member
Osjećam da je ovo i mene išlo, :angel: pa samo mogu reći - u pravu si. Moji novci, moji veselje. Tuđi novci, tuđe veselje. :cool:
S moje strane EOD na temu Cybera. ;)
Nisam htio uvrijedit, da se kapimo [emoji16], nego bas prije citanja ove teme poznanik me zaustavi ispred Plodina i kaze pa di si nasao bas Citroen da kupis od svih auta, mogao si bilo sto drugo. Rekoh hvala,ali moj dzep placa ono sto se meni svidja a ne drugima. Pa sam napisao i ovdje to isto [emoji16]

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk
 

charllie

Active member
Pa nasi citraci su fala bogu jos uvijek malo drugaciji:angel:,steta sto su manje Avantgarde za razliku od prije nekoliko decenija.No nisu ni svabe tak svete kak ich vlasnici fale,kvare se ono ,kvare a oni sute ko piiickice.:D:D
 

Brruno

Well-known member
Sve se kvari naravno, pogotovo na "vecoj" kilometrazi ( od 100000km nadalje) , hvala bogu pa do sada popravci nisu puno kostali [emoji16]

Imao sam davno kiu ,0 kvarova, ali 0 dodatne tehnologije [emoji16]
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
A steta...
:D

I baš mi padne napamet, brdo ih ima, sigurno imaju ogroman forum pa da vidim jel ima života... a ono jedva. Ja sam mislio da je naš forum mali...
Stigle u firmu četiri nove Octavie. Bele naravno, da se logo na vratima lepo vidi. :) Napravil đir. Octavia je kaj odelo bilo s kravatom ili radnička mandura. Auto za flote od firmi, pa do taxija i policije. Nit je to meni obiteljski auto, nit je auto za neki joy ride, nit je auto za menadžera. Glupo je reć za auto, al nit ima dušu nit karizmu u tom nekom smislu atraktivnosti. Radije Golfa kupim, ne. :D Ona baš prva Oktavia je bila OK, skroz nova ponuda, nakon Favoritke i Felicie skroz neš "veliko i luksuzno" od Škode.
 
Na vrh