Nadogradnja navigacije

Stajpi

New member
Pozdrav,

Upravo provozao C5, 2012 :)

Da ne duljim, zanimalo me postoji li neki način da se upgradea navigacija na c5 bez da moram ostaviti bubreg u servisu? Pun je Youbito nekakvih videa navigacija koje izgledaju puno bolje nego moja [ame]http://www.youtube.com/watch?v=vQGJAPi2wn4[/ame].

Ako je pitanje glupo, ispričavam se, ovo mi je prva Citra u životu :)
 

Profiler07

Well-known member
postoji druze snimis na CD i onda prebacis...ako admini dozvoljavaju da se postavi link ja cu staviti pa svi da sebi skidaju
 

igorm

New member
bio bih zahvalan ako i meni posaljes taj link imam c5 2010 god i ima pola godine vidim da navigacija treba update
 

Sale

cfh
Uredništvo foruma
Ljubazno bih molio da se forum ne koristi za razmjenu sadržaja i materijala koji su pod licencnim ugovorom ili su zaštićeni autorskim pravima.
 

Krky

Lakerski profesionalac
El tko ima kakva iskustva sa kojom aplikacijom navigacije za android na mobu ili tabletu?
a da ima glasovno navođenje na hr, makar i košta par dolara ali da je ok..
probal sam skinuti par komada al nisam zadovoljan, nema mogučnost da se ukuca kučni broj, samo ponudi centar ili raskrižje ulice, i pokazuju samo iz visine a ne da se ispred mene vozi..
Samo ime aplikacije mi je dovoljno..
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
CoPilot, TomTom, Igo8... svima se može skinut dodatno hrvatski jezik.

Al ja ih nikad nisam imao strpljenja slušat :D
 

Krky

Lakerski profesionalac
Ajde budem i nju skinul..
dal ju moreš koristit bez podatkovne veze, da nisi na internetu i dali ima mogučnost kod pretrage unos kučnog broja, ili ima samo "centar" ili "raskrižje"?
sad trenutno testiram Wisepilot, ona mi je ok, ali nema mogućnost kod pretrage unos kučnog broja..
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Isprobaj si Mireo....odlična navigacija ;)

Koristim ju već cca 2g..po mojoj prosudbi najtočnija za HR..ne treba ti internet jer je prek GPS-a

Imaš free 7 dana, a ak si zadovoljan, kupiš je..košta cca 50-ak kuna :whistling:
 

kerber

New member
El tko ima kakva iskustva sa kojom aplikacijom navigacije za android na mobu ili tabletu?
a da ima glasovno navođenje na hr, makar i košta par dolara ali da je ok..
probal sam skinuti par komada al nisam zadovoljan, nema mogučnost da se ukuca kučni broj, samo ponudi centar ili raskrižje ulice, i pokazuju samo iz visine a ne da se ispred mene vozi..
Samo ime aplikacije mi je dovoljno..

Navigon....mislim da je to garminova navigacija, i čini mi se dobra, a i Sygic nije loš, a cijena je prihvatljiva.

http://www.navigon.com/portal/int/index.html

https://www.sygic.com/en

paralelno sam isporbao Garmin i Navigon, sa istim postavkama kalklacije rute, ali mi se čini da imaju drugačiji algoritam za kalkulaciju rute. Garmin kao da ima posloženo po kategorijama cesta i isključivo se drži toga bez odstupanja, iako je recimo po nižoj kategoriji ceste brže i bliže doći on zavrti malo duži put i na višu kategoriju ceste, ali mi se čini da nisu to neka strašna odstupanja.
Za recimo neka duža putovanja preporučio bih prvo kalkulaciju i odabir rute na viamichellinu, pa onda prebaciti u neku od navigacija jer tamo ima ta mogućnost.
 

Profiler07

Well-known member
Ajde budem i nju skinul..
dal ju moreš koristit bez podatkovne veze, da nisi na internetu i dali ima mogučnost kod pretrage unos kučnog broja, ili ima samo "centar" ili "raskrižje"?
sad trenutno testiram Wisepilot, ona mi je ok, ali nema mogućnost kod pretrage unos kučnog broja..
ne treba ti net...sve ljepo skines u tel i onda samo lansiras imas takodje i kucne brojeve
 
Na vrh