Nadogradnja navigacije

Master

New member
Evo samo da javim napravio sam fw update sad je proslo i ubacio prvi dvd za karte i on je proso i drugo je doso do kraja i pisalo mi je error x026 i sad se vec pol sata ucitava navigacija.Pišš mavigation is being loading sad neznam je li to normalno ili?
 

Master

New member
Sad sam probao vratit na tvorničke postavke i opet isto samo ide navigation is loading

Sad se bojim da vise uopce necu imat navigaciju jer sam probao i reboot i factory reset i nece uopce vise ni moju staru kartu ucitati samo ide navigation is loading.
 

Brruno

Well-known member
Sad sam probao vratit na tvorničke postavke i opet isto samo ide navigation is loading

Sad se bojim da vise uopce necu imat navigaciju jer sam probao i reboot i factory reset i nece uopce vise ni moju staru kartu ucitati samo ide navigation is loading.
Nkon tvornickih postavki napravi reboot i probaj ponovo instalirati

Zna se desiti da nakon updejta ne cita karte niti s kartice nizi sa sticka pa treba ponovo sve
 

Master

New member
Rijeseno je. Iso sam ponovo preko usb dic karte a ne preko dvd cd jer je ocito doslo do pogreske kod przenja dvd i neki fajl je nedostajao.Sad je sve rijeseno hvala Vam puno.
 

mixon

New member
Pozdrav svima!!!
Već duže vrijeme pokušavam da nadogradim svoj RT6 uređaj na firmware 2.86 zbog hrvatskog jezika ali mi jednostavno uvijek izbaci grešku da je medij oštećen ili nečitljiv. Pokušavao sam i firmware sa drugih stranica ali je problem uvijek isti. Ako imate kakvu ideju šta činiti jako bih Vam bio zahvalan. Trenutna verzija firmware-a je 2.75 Hvala. Pozzz
 

Brruno

Well-known member
Inace ljudi imaju problema u vecini slucajeva zbog ili loseg medija (usb,dvd) ili loseg firmwarea skinutog s neta. Mijenjaj i medij i skini s nekog drugog servera s drugim browserom
 

adelone

New member
Pozdrav. Bez problema sam apdejtovao mape 2018. I sad me zanima da li da apdejtujem i FW sa 2.60 na 2.86, jer i ovako sve radi, pa mozda je bolje da ne diram nista? I zna li neko koja je razlika izmedju ta da firmwera? hvala na odgovorima pozz.
 

Brruno

Well-known member
Posljednje uređivanje:
Na vrh