Nadogradnja navigacije

Mihlav

New member
bok svima,

Imam problem s navigacijom da mi "glas" kaze 50 metara prije skretanja da skrenem u zeljenom smjeru.

u cemu je problem? Auto mi je uvoz iz francuske, 2013 god, a ja sam vlasnik od lani 09/2016.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nisam skužio u čemu je problem? Tako većina navigacija funkcionira, makar vjerovatno možeš isključiti glasnovno navođenje ako te smeta.
 

Mihlav

New member
ne, nego prvo najavi skrenite desno za 100metara, a ja udaljen 200metara, a onda kaze sada skrenite desno, a ja jos 100 metara do skretanja
 

Doomsday

U prolazu...
Jesi li gledao grafiku, poklapa li se ona sa stvarnom situacijom na cesti...? :thinking:

A teta ti mora najavit to malo ranije, ne možeš skretat ka Automan... :D



[ame]https://www.youtube.com/watch?v=J98Kb55ZWLM[/ame]
 

Mihlav

New member
na navigaciji je sve kako treba, samo glasovno nije, a nemogu ja vozit i gledat u navigaciju... :D

Zvao sam servis u Slo, kao i u Rijeci njihovo rjesenje je stavljanje nove kartografije, šta su rekli na Slo 150 eura, a u Rijeci 1700kn
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pa jednostavno je koliko vidim... ili iskeširaj 150€, ili nađi besplatan update na internetu.

Samo ti je jasno da o ovom drugom nesmijemo na forumu ;)
 

Master

New member
Pozdrav gospodine vborovic .Oprostite na smetnji ali vidim da se jako rauzmijete i da ste najjaci u ovim updatovima navigacije.Ovak imam C5 2011 exclusive oprema koji ima navidrive 3d. Kupio sam mape od nekog covjeka koji se time bavi na sd karticu mi je stavio ali mi ne želi to ucitati.Zatim mi je posalo kao update softwarea takoder stavljenog na sd karticu i kad to pokrenem javlja mi neki error 3000. Ja iskreno nebi htio imati novi softver ni nista nego bi samo želio updajtat mape jer su one stvarno stare i iz 2011 su.Stoga vidim da puno znate pa ako bi mi kako mogli pomoći. Lijepi pozdrav i hvala.:)
 

Master

New member
Probam danas navecer pa Vam javim ishod.Hvala puno.

Makar jucer navecer sam probao preko usb sticka koji je vjerojatno po defaultu fat 32 i isto nije radilo stalno javlja nekakvi taj error 3000.
 

Master

New member
Probao sam ja i preko cda i preko usb i sd kartice i stalno mi javlja taj error 3000. Update krene i odjedamput samo prekine i pise error x3000 kod nadogradnje softwera a karte mi uopce nece ucitati vjerojatno zato jer imam najstariji software ili ih treba rucno nekako ucitati a ja to neznam.
 

gambler072

C5 enthusiast
Mislim da se nove mape (2016/2017) ne mogu instalirati bez updatea softwarea (firmwarea), barem je tako na uredjajima RT4 i RT5. Moguce da software koji imate nije kompatibilan sa Navidrive 3D, ili jednostavno nije dobro snimljen na karticu ili cd. Pokusajte sa drugom verzijom firmwarea.
 

Master

New member
Imam dva software jedan je verzija 40.3 a jedan 50.3 i niti jedan nece stalno javlja tu istu gresku a sve je dobro snimljeno na sd karticu ili na usb.
 

gambler072

C5 enthusiast
Je li vozilo upaljeno dok pokusavate to? Za RT4 sam procitao da ne smije biti na kontaktu, pretpostavljam da ne bi otisao u economy mode, vec mora auto mora raditi i mirovati. Ako nije ni to rjesenje, pokusajte naci drugu verziju firmwarea na internetu i snimiti je na CD RW, na veoma maloj brzini, najbolje 1x ili 2x
 
Na vrh