Moj VTS :)

Milosh

Test
Čekam da se smiri situacija sa koronom, takve pjesme nabacati i na roadtrip preko Alpi. Austrija, Švicarska, uz jezera njihova. To mi je plan kojeg moram realizirati.

Ne znam samo kolike troškove mogu očekivati.
Dobar plan, zavidim ti!
 

Cutac

Prèkaroš
Polako, zavidi ako ga realiziram :D
Treba mi 10 dana vremena, nekoliko tisuća kuna i moram dragoj objasniti zašto želim sam ići :ROFLMAO:
I moram naći rutu, to je najteže od svega.
 

sfx7

Member
Čekam da se smiri situacija sa koronom, takve pjesme nabacati i na roadtrip preko Alpi. Austrija, Švicarska, uz jezera njihova. To mi je plan kojeg moram realizirati.

Ne znam samo kolike troškove mogu očekivati.
Ja sam imao sličan plan ali je odgođen zbog korone. Što se troškova tiče, bojim se da bi moglo biti papreno. Alpske države definitivno ne spadaju među jeftinije. Mislim da je veća šansa da odem u Rumunjsku, tamo također imaju zanimljive ceste (Transfagarasan i Transalpina) a čini mi se da ću za iste pare moći više uživati tamo nego u Švicarskoj, Italiji ili Austriji.

Inače više težim istočnim zemljama, mislim da ljepotom ne zaostaju za zapadnim a sve je puno jeftinije, manje razvikano i uz manje turista.
 

ExOduS442xb

Racing
Polako, zavidi ako ga realiziram :D
Treba mi 10 dana vremena, nekoliko tisuća kuna i moram dragoj objasniti zašto želim sam ići :ROFLMAO:
I moram naći rutu, to je najteže od svega.
Npr Makedonija, htio bih se zaletiti do Ohrida, čini se kao dobra ruta, autoputa ima do Skoplja ako se ne varam, a mozda i dalje.
A kako uvjeriti drugu osobu da želiš ići na put i spi*kati masu para sam bez ikakve sumnje...to nam javi 😅
 

Cutac

Prèkaroš
Zamjeni Austriju sa Italijom.
Izlet do Monze je plan za neki drugi put, vjerojatno ne mali broj godina u budućnost.

Želim voziti ovakvim rutama.
1642433962082.png
I ovo
1642433744100.png


Što se troškova tiče, bojim se da bi moglo biti papreno.
Šta ja znam, očekujem 3000 za benzin i cestarine, možda 50€ po noćenju za bed and breakfast i 15€ dnevno za iće i piće.
Tako da, tako nekih 6-7 tisuća kuna očekujem da će biti.
A kako uvjeriti drugu osobu da želiš ići na put i spi*kati masu para sam bez ikakve sumnje...to nam javi 😅
Za pare nije bitno, moje su, ali problem će biti kad pita "Zašto ne želiš da ja idem?" :D
I kako objasniti da nije da ne želim da ide, nego da želim sam ići :ROFLMAO:
 

Cutac

Prèkaroš
Plan je ići i obići i bivšu Jugu, Neretva, Mostar, Bjelašnica, Jahorina, Zlatibor, Sarajevo, Kuća cvijeća, do Makedonije i usput svratiti kod poznanika i prijatelja.
Ali to je isto puno tisuća kuna i, budući da idem kroz BiH, set amortizera i dva seta spona stabilizatora :D
 

Ruske

Active member
50 eur noc, ja placem. da se nac i za 15-20 eur. ne pretjeruj
bas volim citat ovaj topic, svaki put kad sam lose raspolozen, uvijek se nasmijem
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Želim voziti ovakvim rutama.
lago.PNG


I ovo
trafoi.PNG

Neš se zajebat kamo god krenuo.
Samo Austrija je malo specifična, praktički ima jednu rutu istok/zapad (koja je zato i prometna), pa ako ideš preko nje do Švice i nazad, ponavljaš se po tom istom putu.
Zato bi ja sebi ubacio dio talijanske etape.

Ako dođeš preko At do ovog jezera u Švicarskoj koje si stavio, imaš ljepu turu preko Davosa dole na Stelvio, pa Tonale, Madonna di C. pa prema Lago di Garda.
Ili zapadnija tura od tvog jezera, pa St. Moritz, pa opet ganjati ovaj spoj na Tonale.
Ili što god hoćeš, bit će ti vrhunski. Ako uspiješ objasniti ženi :)

PS
Vjerovatno ne škodi niti što je u Ita nešto jeftiniji smještaj i puno bolja hrana
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Izlet do Monze je plan za neki drugi put, vjerojatno ne mali broj godina u budućnost.

Želim voziti ovakvim rutama.
Pogledajte privitak 5007
I ovo
Pogledajte privitak 5005



Šta ja znam, očekujem 3000 za benzin i cestarine, možda 50€ po noćenju za bed and breakfast i 15€ dnevno za iće i piće.
Tako da, tako nekih 6-7 tisuća kuna očekujem da će biti.

Za pare nije bitno, moje su, ali problem će biti kad pita "Zašto ne želiš da ja idem?" :D
I kako objasniti da nije da ne želim da ide, nego da želim sam ići :ROFLMAO:
Zapali za Djerdap, do Donjeg Milanovca. Imas cini mi se 18 tunela, i vozis iznad Dunava :)
 
Na vrh