Moj VTS :)

Milosh

Test
Hvala!

Meni je isto najdraža, ali samo da sam se mogao malo više udaljiti od auta da ne zauzima toliko slike.
Po meni, to ne bi bilo dobro, ovako je idealno. Sad je tačno na 1/3 i meni je savršen balans. Čak i da si išao na zlatni presjek bilo bi mi lošije od ovoga.
 

Ruske

Active member
druga slika? zasto si odrezao felgu? trebao si udaljiti se mrvicu, pa da stane cijela guzica i felga, pa bi dobio i malo sume lijevo, a auto bi ti opet bio na 1/3...
 

Cutac

Prèkaroš
Da je babi ****c, ne bi joj trebo deda
Ali htio sam se udaljiti, ali nisam mogao, nasip je iza mene bio.


Nego, jučer nazovem vulkića, kaže ne treba se naručiti, samo dođi. Danas ustanem, spakiram felge, odem, kaže nema mjesta, naručit će me za sljedeću subotu...
I ništa, prvo malo ganjao VTS, a onda nabrijan sjeo u Mazdu, skinuo krov i udri :ROFLMAO:
Propuhalo me, ali osmjeh od uha do uha
 

Ruske

Active member
zato se uzme onda mobitel i upali sirokokutna kamera...
ili neznam, penjes se na nasip. bolje da neznas sta sam ja sve radio za postic neke slike :D svi oko mene govorili da nisam normalan, ali sta, kad si zacrtas neki kadar u glavi, penjat cu se i vertikalno po kamenjaru za to...

gume se mjenjaju prije nego pocnu guzve :D ili nakon kao ja haha...tj jos nisam ni nasao gume za lagunu...
 

Ruske

Active member
jer je tesko namjeniti resolfenice za zimu, a uzet neke 18ke kako bog zapovijeda za ljeto...ovako izgleda nikako, kao da je 1.4X
 
Na vrh