Moj VTS :)

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Nije taj Ducati nešto u performansama. ;) Voza sam ga, pa znam. Sve ispod 80 kW, tako, tako. :) To je za mlade u dvadesetima.
Lip je taj Ducati, zvuk, upravljanje i sve, ali ja ti iman Suziki Điksericu Iljadarka, 140kW. S tim Ducatijem, zemlja i nebo. Čim u drugu prišaltaš već si generalno u prekršaju neke vrste. :) Samo ulje, filteri i benzinska, a ide ka USS Enterpriese. Ima ga onaj popularni debil s jutujbua iz Splita šta su mu već zaplijenili dva komada. Kažem debil jer sam strašno zavidan liku kako je ovlada tim strojem ka da je rođen s njime, a momak je skoro duplo mlađi od mene. Taj Ducati je ulaznica na dva kotača, ako stvarno oćeš ić u tom smjeru. Sve ispod, skuter. :)
 
Posljednje uređivanje:

Cutac

Prèkaroš
Ne privlače me baš sportski motori, više ovako neki cruiseri koji dobro izgledaju :D
Ja čak ne bih ništa preko 70kW, optimalno oko 50-55.

Inače nisam tip koji voli brzinu kao takvu, pogotovo na motoru na kojem jako lako stradaš.
Meni je 130kW(zapravo 149, ako je vjerovati valjcima na kojima je bio :D) u autu od 1200 kila previše za javne ceste, a kamo li na motoru od 300 kila :D

Mazda kad bude gotova je druga stvar, to će biti auto složen isključivo za divljanje i izbacivanje guzice, ali ne bih to htio na nečemu sa čega mogu pasti :D
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Inače nisam tip koji voli brzinu kao takvu, pogotovo na motoru na kojem jako lako stradaš.
Meni je 130kW(zapravo 149, ako je vjerovati valjcima na kojima je bio :D) u autu od 1200 kila previše za javne ceste, a kamo li na motoru od 300 kila
Neću ti trpat po temi. Ja isto nisam neki fan motora bija dok nisam proba. A ovu Điksericu sam dobija pod račun, jer je lik osta bez gotovine, a neke poslove smo tako isprebijali. Ajmo reći, pod normalnim okolnostima nikad ne bi kupija motor, a pogotovo ne takav. Kako sam ima A kategoriju, reka san ajde može. Na koncu se ispostavilo ka suđena ljubav. Taj motor je ozbilljna droga i jači je od seksa. Ne pretjerujem!
Puno samokontrole mi tripa kad ga anlasujem. :) A to šta i najmanju grešku skupo naplaćuje i je draž cile priče. Ili šta bi reka jedna moj drag prijatelj, old school motorista, šta si bliže smrti to si bliže životu. ;)
 

Milosh

Test
Iako nisam vozio, potpuno razumijem draž i ovisnost za tim super brzim motorima. Lično, da me neko pita, zabranio bih upotrebu takvih motora na javnim prostorima i cestama. Previše je nažalost nedovoljno inteligentnih i odgovornih na tim motorima.

Mene provlači vožnja motora ali nešto tipa Transalpa ili CB500, taj oblik i veličina motora.
 

Cutac

Prèkaroš
Mozda da probam i ds imam iskustva bih se predomislio, ali ovako ne volim ni izgled ni zvuk.
Ja da mogu, imao bih neki V8/V10 sa protocnim ispuhom. Ne mora biti brz, samo nek se dobro cuje. 99% ganjanja u autima je bilo radi zvuka, rijetko kad radi osjecaja brzine.
Naravno, volim povesti malo "življe", ali na javnim prometnicama ne. Nije sto bih sebe ubio, nego da ne bih povukao nekoga.

U, naravno, Njemackoj, sam vozio 286 km/h na sat i puno manje uzivao nego kad sam ganjao Fiestu ST po Učki/Istri. U istoj Fiesti sam isao sporije nego u S2000, a sa Fiestom sam vise uzivao jer je bila sporija.

A od motora, neki dvoklipac od 800-1200 kubika bez dB killera i 60-70 konja i ko bog :D
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
da me neko pita, zabranio bih upotrebu takvih motora na javnim prostorima i cestama. Previše je nažalost nedovoljno inteligentnih i odgovornih na tim motorima.
99 posto smrtnih ishoda motorista je svedeno na dvije stvari:
a) motorist ubije samog sebe
b) motoristu ubije vozač automobila oduzimanjem prednosti i/ili nedavanjem žmigavca kod prestrojavanja ("jer nema nikog zada mene")
Vrlo rijetko ćeš pročitati da je motorost pokupio nekog na pješačkom, izletio na trotoar i pokupio hrpu pješaka, zabio se u drugi auto i u njemu pobio sve putnike, itd.
 

Milosh

Test
Možda to sve statistički stoji, ali svako ljeto svjedočim narušavanju javnog reda i mira (slažem se da je to i problem neprovođenja zakona, ali tako je) i bezbroj puta gledam hoće li se motorista zabiti u mene dok prestiže gdje/kada ne bi trebao.

zabio se u drugi auto i u njemu pobio sve putnike
Znam takvih slučajeva.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Znam takvih slučajeva.
Uvik moš nać neki ekstrem, ali to je ekstrem koji ptvrđuje pravilo. I onda zabranit motore zbog par promila kretena koji su se dokopali brzog motora?

Sigurno postoji i neko ko se uspija udavit dok se iša napit vode iz čaše. ;)
 

Cutac

Prèkaroš
Da, i moji su prestali rondati.
Vtsovi su na valjcima davali od 165 do 195 konja, zavisi kakav te primjerak dopao. Uzmes da mozda imam srece sa motorom, valjci malo lazu i da je bilo 10 stupnjeva vani i eto 200 konja.
Valjci bi trebali biti dobri.
 

Cutac

Prèkaroš
Ono što sam zalijepio ispod šajbe je pomoglo, ne curi tamo više voda.
Sad sam otkrio 4 nova mjesta na kojima curi. Majku ti jebem bezruki sljepac i to bolje složio nego ovi iz Citroena.
 
Na vrh