Moj VTS :)

Ruske

Active member
ako sam ja mogao voziti 18ke na vts-u bez ikakvog beda, ne vidim kakav bed je ono sta sam napisao...
imao sam seat cepove, al auta nema vise, pa vracam vw cepove kako je u originalu
uostalom na vw stavljaju i alfa reno felge sa cepovima, tako da ne vidim nikakvog beda ako su vw cepovi
 

Ruske

Active member
? auto se vozio bez problema, bez tresanja i neznam sta...
evo posto iduci auto ce mi najvj biti iz koncerna, trazio bi ih natrag rado
 

Ruske

Active member
uh jaki sam vagenovac, imao sam 1 izlet u crno i to je to. dosta je bilo. a kako ti znas da su iskrivljene? naravno da nisam osjetio, obzirom na kakve su rupe po rijeci, ne bi me cudilo da su stvarno iskrivljene bile...
ugl, uzimam ih natrag, ako itko zna gdje su zavrsile, dajem u zamjenu ats 18ke sa puno krakova...
(jbt planovi, a auto jos nije kupljen xD)
 

Ruske

Active member
javim za par dana, samo da vidim dal cu 100% uzet 4x108 auto :D ako ih ovaj uopce misli rijesit (izgubio sam kontakt i sve, al vidim da ti si upucen)

neznam sto se tice iskrivljenosti, jedno su iskrivljene felge, drugo je kad ih izbalansiras kako spada s gumama...ako me pamcenje sluzi nisam nikad bas previse utega morao stavljati na felge...podsjetio sam se frenda mog koji je istu situaciju imao sa felgama koje je prodao, njemu bile super, covjek mu srao da su felge iskrivljene...i frend kaze da se kladi da 80% felgi rabljenih su sve iskrivljene, da je stvar u tome kako covjek zbalansira na gumi...i da su to cjepidlacenja, jer rabljena felga nije nikad kao nova. i sad mi jasno sta je mislio
 

Cutac

Prèkaroš
Stavljene nove kugle, spone stabilizatora, krajnik, spona krajnika i vise nema nikakvog lupkanja!
Isti tretman ce uskoro i c4 dobiti.

Jedna kugla je na oko ok, jednoj je bila manzeta probijena, isto za spone stabilizatora, krajnik je bio ok, a spona krajnika dobro da ne izleti iz zgloba. Ne znam kako se kotac tako malo klimao sa takvom sponom.
Uglavnom, preporod, sad je sve na ovjesu novo, miran sam narednih 15 godina :D
Jedino seleni zadnjeg mosta nisu novi, ali su par godina stari, malo ispucali, ali samo povrsinski.
Jedino razmisljam da stavim PU selene stabilizatora, da ga ukrute.
 

Cutac

Prèkaroš
Ima, oko 40€ za Powerflex. To cu vjerojatno cekati proljece da sam zamijenim, radi mi se nesto na autu :D

Ne znam gdje su nosaci, mislim da nisu lako dostupni.
I moram ulje u getribi zamijeniti, ima 30-ak tisuca i slinava je getriba. Ne znam sto je, mislim da je od antifriza kad sam mijenjao termostat pa je rastopilo ulje i zamazalo sve. Getriba je na novo sva dihtana, ne bi trebala curiti.
 

Cutac

Prèkaroš
Ne prolazi iste termičke stresove ulje u nekom autu koji se normalno vozi i u onome na kojem se na 80 salta u drugu iz treće, pa do 7 i pol tisuća okretaja, pa quickshift u treću i tako u krug. :)
Istina bog, nikad ga nisam uspio pregrijati.
 

dinko1981

Well-known member
Salu na stranu ali stvarno mislim da je nakon samo 30tkm nepotreno mjenjat ulje u getribi ma sta god da joj radio, eventualno da vozis utrke i da ga koljes po grobniku, ali za neku "zivlju" voznju i saltanje na cesti miran si barem 80tkm
 

Milosh

Test
Salu na stranu ali stvarno mislim da je nakon samo 30tkm nepotreno mjenjat ulje u getribi ma sta god da joj radio, eventualno da vozis utrke i da ga koljes po grobniku, ali za neku "zivlju" voznju i saltanje na cesti miran si barem 80tkm
Identično mislim.
 
Na vrh