Moj VTS :)

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nisam pratio točno problem, al more bit i do poluosovine, glavčine, kočnica... Jesi probao označit gumu na ventilu pa vidit dali se miče? Možda su utezi ispali?
Na što biš dalje išao?
 

Ruske

Active member
da vozis na taurusu, ne bi se to desavalo...bolje da neznas sta sam svojim radio, pa drze tlak ko nove...spletom dogadaja nisam bio pazljiv...druga bi pukla vec odavno
 

Cutac

Prèkaroš
Jedna je oznacena i mislim da se mrvicu pomaknula, ta ista je bila zakretana na felgi kod balansiranja.

Isao bih na Michelin PS4. Prije cu napraviti spur i par burnouta po kisi(da budem blazi prema prijenosu), mozda se sredi.
Iako, lani su te koje su naprijed bile odozada i nije bilo problema.
 

Cutac

Prèkaroš
E Ruske, znam da si ti mijenjao hladnjak na VTS-u, jel se sjećaš gdje se nalaze čepovi za odzračivanje?
Ima onaj na crijevima za kabinu, al jel ima još gdje?
 

Ruske

Active member
ja kao ja ga nisam mjenjao, to je bilo toliko davno i da sam ga JA mjenjao ne bi se sjecao, to je bila prva stvar koju sam trebao promjeniti na autu i od tad su poceli problemi sa zakretnim farovima, koji su radili kako god im se posprdne, a objasnjenje majstora (VELIKOG MAJSTORA CITROPOLIS RIJEKA) je bilo: a pa neznam, dodi pogledat cemo, kako nisam imao vremena skakat odmah, proslo je samo od sebe, pa je njegov odgovor bio: neznam, sad radi i to je najbitnije

bio sam 3 puta kod njega za bilo koji auto: prvi put, zadnji put i nikad vise
 

Ruske

Active member
moje rjesenje je bilo prodat auto :D
pa kako neznas dal rade ili ne, valjda vidis da ti blinka zaruljica svjetala ispred volana i valjda vidis u zavoju u mraku dal se okrecu ili ne...
 

Ruske

Active member
ne kuzim, kako ih palis, pa sta ne rade automatski, dakle cim upalis motor bi ti se trebali kalibrirati gore dole ljevo desno i onda se postave i tocka. kakvo paljenje i gasenje? cime?
 

Cutac

Prèkaroš
Ja pričam o zakretanju u zavojima. Držim ugašeno u opcijama.
A pojma nemam jel se pomiču kada upalim motor kad ih ne vidim :D
 

Cutac

Prèkaroš
Ne mogu naci termostat za odzracivanje...

Nasao sam nesto, ali jel mi moze molim vas netko naci shemu termostata za 2.0 180 na service? Ja nemam pristup trenutno.
 

Cutac

Prèkaroš
Hvala, hvala, trebalo je skinuti poklopac sa motora i jos neku plastiku koja je zaklanjala pogled na vijak.

Dobre vijesti, ovaj put ne moram mijenjati kiler kabine :D
 

Ruske

Active member
ako ti sta pomaze, ovo sam nasao u nasem web katalogu, ali nema cijene, dakle nije dobavljivo, ali barem imas part number, ako ne mislis kupovati original u citroenu 1800kn ili ebay...

 

Cutac

Prèkaroš
Ma ne treba mi kućište, ali hvala :)

Trebao sam samo naći gdje je vijak za odzračivanje. Puno bolje je riješeno nego na VTi jer je pristupačan, metalan i vrlo je jednostavno zamijeniti antifriz. Je da sam se iskasapio na hladnjak, ali hebiga :D

E Ruske, aj bogati ako si na poslu vidi cijenu za kvačilo za c4,
16 073 878 80

LED-ice za tablicu, 1 dolar 10 komada, krepale u roku mjesec dana...
Vraćam se na halogene.
 
Na vrh