Moj VTS :)

Ruske

Active member
E Ruske, aj bogati ako si na poslu vidi cijenu za kvačilo za c4,
16 073 878 80
napokon nakon 4g provedene na ovom forumu nasao sam nacin kako quotirati text :D
ugl, nisam bio na poslu sinoc tako kasno, hvala bogu, ali imam pristup web shopu, koji trenutno ne radi :/ kako god pogledam ti...trazis original ili nesto zamjensko? tipa luk ili sachs? valeo?
 

Cutac

Prèkaroš
Ma uzmem obicne zarulje i dosta.

Ruske, hvala;)
Uzeo bih Valeo ili LUK, zavisi sto nudi. U ciaku u sisku mi je dana ponuda od 2400 za samo set kvacila, to mi se cini previse za obicno kvacilo bez zamasnjaka za auto od 100 konja.
Moze i Sachs.
 

Ruske

Active member
evo radi web shop, pazi to i je ta cijena, 2300 sachs i 2400 luk. bez zamasnjaka. jbg, ako nemas nekoga tamo da ti sredi neki rabat, to su te cijene :/
 

Cutac

Prèkaroš
Ma imam Tomu svog dragog :cool: :weeabooface:
Ali opet, jako skupo za kvačilo na slabom autu.
Toliko je burazu za Insigniju dizel sa 160 konja i 350 Nm... :mad:
 

Milosh

Test
Ne mogu prokužiti jesi li sarkastičan ili ne. :D

Meni te fotke nisu ništa posebno po kvaliteti, možda neka malo viša srednja klasa za današnje telefone.

Ja Nokiu kao brend obožavam i baš mi je žao što se nisu na vrijeme snašli u Android vodama, vjerujem da bi i danas bili među prvih 5.
 

Cutac

Prèkaroš
Nisam sarkastican, zumiraj recimo na moj far. Zrnato i nedefinirano.
Mislim da im je post processing preagresivan. Klasicni Instagram setup, naglasene boje, visok clarity i radi toga unisteni detalji, ali na ekranu mobitela izgledaju super.

Ja sam zadovoljan ovim mobitelom, sam sam si kriv sto se nisam sjetio ponijeti fotoaparat :(
 

Cutac

Prèkaroš
Spur perfektan, jedva da odstupa od propisanih vrijednosti.
No treska i dalje na 125, pregledao gume i od 4, jedna plese lagano, kanali za vodu ne idu skroz ravno.
Onda cu prednje prebaciti iza dok ne smislim hocu li ostaviti da iza plese, hocu li 2 RT2 nove ili 4 PS4.
Ima netko kakav kontruktivan savjet? Konstruktivan kažem :D
 

Cutac

Prèkaroš
U gumi, felge su sve bile pregledane bez guma i jedva da odstupaju, da je negdje otkrhnuta boja bi toliko odstupanje bilo.
Ubuduće nemoj rotirati gume
Misliš na ovom autu ili općenito?

i PS4 naravno
Ne znam, mislim da bi bilo racionalnije samo 2 RT2 uzeti, a ove dvije prodati. Budem razmislio. Koliko mogu dobiti za dvije RT2 stare godinu dana?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ja sam ih prestao kompletno rotirati. Krenulo je sa Alfom, pošto prednji i stražnji kraj jedu gume svako na svoj način. Gume se ajmo reć ''prilagode'' ovjesu i kad ih se izrotira - ništa više ne paše.
Uglavnom, kada se potroše na nekoj osovini ili više nisu dobre - smeće ili njuškalo. I nove gore.

Ako je sve OK kad staviš defektnu iza, ja bi još vozio neko vrijeme tako... No ako ti je sila mjenjati, stavi iza PS4... prednje ćeš potrošiti kroz neko vrijeme pa i tu tada nabaci PS4.
S obzirom na brzinu trošenja, taj potencijalni PS4 set bi se mogao istovremeno potrošiti
 

Cutac

Prèkaroš
Prebacio i vise ne treska. To mi je drago i vise necu rotirati.
Ovu teoriju o prilagođavanju razumijem i rotiram ih eto, zasto ne, ali nakon ovoga ne budem vise. Razmisljao sam putem i shvatio da mi gume prije ostare nego se potrose i da necu ciganiti za to pola sezone duze trajanje guma.

A za PS4, mozda samo uzmem 2 nove RT2 jer sam zadovoljan, rijetko kad prijedjem granicu i to bude onda kada bas gazim kao da sutra ne postoji.
Malo mi je bezveze mijenjati 4 skoro pa nove gume. Ove 2 prodam i mozda si skoro pokrijem nove. Jos sa natpisima ih oglasim kao posebnu sportsku verziju :whistling:

E i to, otelim se dok napisem Dunlop, a kamoli da farbam Michelin:D
 
Na vrh