Moj VTS :)

Cutac

Prèkaroš
Haha, hvala :grin:

Nadam se da me nece napustiti, nego da cu ga za 30 godina glancati i voziti na Citroen skup na Azurnu obalu i da ce mi mahati ljudi koji nikada nisu vidjeli auto na motor s unutarnjim izgaranjem.
 

Cutac

Prèkaroš
Hvala haha :grin:

2003. post, bome ih je hrpa.
Ukupno c4 i VTS tema imaju 3439 postova :shock:

4000 od servisa, potrošio oko sestinu razlike izmedju min i max.
Budem kroz kojo dan narucio Motul Xcess 5W40 i planiram zamjenu za cca. 2000 km uz dodatak LM MoS2 za motor.
 

Cutac

Prèkaroš
Prošao tehnički bez greške, ali imam par pitanja. Ispis je 2018., sunčano 20°C, zelene vrijednosti su 2019., kiša 6°C.

1) povećanje razlike sile kočenja na prednjoj osovini

2) povećanje zasićenosti kisikom na leru

Rashladnu nisam napisao, temperatura je bila 96°C.
Dodatno, iako je Euro IV, spajan je na OBD skener.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Praktički je nemoguće znati dali je razlika do promjena u autu, mjernim instrumentima ili ispitivaču. Gume si imao iste i na prošlom tehničkom?
 

Cutac

Prèkaroš
Jesam.

CO, CO2 i lambdu mogu svrstati u pogresku, no HC, O2 na leru i sile kocenja imaju preveliku razliku u odnosu na proslu godinu. Naravno da može biti do kombinacije mjerne opreme i auta, no cine mi se prevelike razlike.
HC super sto je nizi, no za kisik mi se ne svidja jer volim auspuh kakav je, ne želim raditi ista na njemu :D
 

Mirage

Well-known member
Ma to ti je sve do uvjeta i stanja stroja za ispitivanje pa da ga 10 puta ponoviš dobio bi 10 puta različite rezultate.
 

Cutac

Prèkaroš
A dobro, bitno da on meni dobro vozi :)

Jučer i danas sam čuo bućkanje vode, ispostavilo se da su se vrata zaštopala(svaka kopča za brtvu je rupa za odvodnju) pa sam to danas čistio.
 

Cutac

Prèkaroš
Zlatne ribice se provalnici boje više nego bilo kog psa. Èim ju vide znaju da je vlasnik lud pa bolje da se ne petljaju :D
 

dekiiii

Active member
Ne vjerujem da je nešto ozbiljno :whistling:. Samo je trenutno kod susjeda zelenija trava :D. Vratit će se on nama kad-tad vjerujem :angel:. Ne može on bez CFH :cool:
 
Na vrh