Moj VTS :)

toma

Active member
Bude mene VTS vezao uz vas, nema sekiracije
vts ide meni to smo se vec dogovorili :D kad stavis cijenu 30 000 kuna i kad ti ja odbijem onih 40% za dijelove taman mene dođe na 0, cak budem i u plusu pa ces mi davat auto i pare :rofl: :rofl:
 

Cutac

Prèkaroš
Markan, da, zadnju gledam jer mi je puno ljepša od predzadnje.
Zanima me kakva će se Mazda 6 pokazati.

Toma, VTS nikud ne ide, on će tvome C5 praviti društvo u klubu oldtimera :cool:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ri i 30ak godina za ovaj gore izračun, treba uvijek iznazivati okolo... fleksibilnije su te cijene nego što bi se reklo
 

dekiiii

Active member
Da, ali na izračun JAKO utječe registracijsko područje (stavi Daruvar pa Zagreb:eek:) i dobna skupina. Mladi 20+ i stariji 60+ puno više plaćaju od 30-40 godišnjaka.:D A onda i umijeće pregovaranja :angel:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
A i to. Sad gledam, Sisak je 3. zona rizika, Ri je 4. :shock: Ne kužim im logiku, ali može :)
 

pokra89

Well-known member
Eh, samo treba malo živaca i vremena. Poslati par mailova, trenutunu osiguravateljsku kucu obavijestiti da ides kod drugih ako ne naprave kakvu bolju kalkulaciju, i da vidite kako cijene padaju... U jos stosta dobijes dodatno, kao neki bonus.
 

Cutac

Prèkaroš
Pa kako :cenzura::cenzura::cenzura:emu?
Odem na Generali(jedini imaju kalkulator), upisem grad, snagu, bonus 50%, godiste i izbaci mi 1930 kuna i 62 lipe.
Za ovo od 1280 valjda treba uljepsati dan zeni za kompjuterom...

Jos su u Allianzu dva auta, zivotno, mirovinsko, bogovi vragovi, ta agentica starcima vec 10 godina aute osigurava...
Kazem, jedino bi bilo nize da nekome, znate sta... :D

I zona vise znaci nego godiste. 80-e su 1930, kao i 70-e i 60-e, 50-e au 1887, a tek od 90-ih prema 2000-tima se prelazi 2400 kuna.
Dok prelazak iz SK u KŽ npr., skida 500 kuna.
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Ja u Savi platio 1184 za 2.2 i 180 KS.
Zaštita bonusa, osiguranje putnika, pomoć na cesti. 50 posto bonusa.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
To se provizije nabijaju žestoko. Ja kad san kupija prvi (novi) auto, otiša prvo u Euroherc.

Da papire i nabada žena na kompjutoru "popust ovaj, popust onaj, dodatni popust za ovo, pa popust još ekstra na ovo - evo, samo za vas: 2740 kuna" :eek: Izlazin, razmišljan odma je li bolje auto odma prepisati na ženu ili na ćaću. :D 100 metara niže niz ulicu predstavnik za HOK ili tako nekako. Uđen, dobar dan, dobar dan - 1300 i nešto. Može, kupujem. Popust cca 14 kuna po metru pješke. :)
 
Na vrh