Moj VTS :)

Cutac

Prèkaroš
VTS-u je ovo prvi kvar, c4 zeza.
Mislim ne znam koji je bog ovome, to jos nisam vidio.

Ali vise me nije briga pa su u neku ruku oba bezgresni :D
Plus sto nesto lupa u Pandi, spona cini mi se.
 

Ax boy

Well-known member
Maaa vts je legenda,zmaaaj? Jel c2 ili? Ovi C4 druga generacija hmm,par prijatelja imaju 1.4vti i kažu,užasss motor,baciti u ponor.1.6vti je već stroj,čini mi se 130ks,zar ne? Citroeni do 2010godine su bili nenadmašni u svoje vrijeme naravno,noviji danas tako tako nažalos. Nisu svi dobri i kvalitetni,samo se sjetite c-elize,uffff
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
:D

Zavuci se ispod, trebale bi se vidit sajle dal su na mjestu. Probaj ju možda sam zategnuti malo na onu maticu
 

Cutac

Prèkaroš
aluminijski komad
Na ručnoj?

Zavuci se ispod, trebale bi se vidit sajle dal su na mjestu.
Budem ih išao našpanati sada uskoro. Ne znam šta me čeka :D

Puz na desnoj celjusti se nije vracao do kraja. Malo razdrkao i lagano dodatno naspanao pa xemo vidjeti.
Po uputama bi trebalo ostaviti zazor u puzu od 3 mm kad je ruxna pustena, ali ja ostavljam jedva dignuti da se ne grije slucajno.
Ugl cini se ok sada, malo je od nevozenja zacvikao.

Uz još proučavanja, pužić se ne vraća do kraja, čeljust je u kvaru, treba mi nova.
Budući da u vožnji ne struže, 2 reparirane će sačekati kraj ljeta kada bude redovni. Da me smeta, smeta, da ću se naviknuti, hoću.

Sprejao sam čistačem kočnica i PTFE mašću, pokušao razraditi i mali pomak se vidi, ali i dalje nije kako bi trebalo biti.
 

Cutac

Prèkaroš
Aha jesmo, ali moj nije alu pa sam mislio da pricas o necemu oko rucne :D

300 kuna za brtvu kucista, ali nije to nego na povratu uljnih para slini i slijeva se na termostat.

Ipak struze pakna u voznji, sutra moram nove celjusti naruciti...
TRW nudi repairane kao artikl, mislim da cu te, gledam 600 kuna puna cijena, 1200 dvije i na kraju 720 kuna celjusti + tekućina + ruke.
Aj Ruske molim te pogledaj sta ciak nudi.

Plocice i diskove necu mijenjati jer su stari 3 godine sa 30-40 tisuca km.
 

Ax boy

Well-known member
E cutac, pratim forum naravno ali ne detaljno,nemoj zamjeriti. C4 vts znači,pa da,lijep autić, šteta što ima tolike kvarove. Nadam se da ćeš riješiti brzo sve i da će citrać odahnuti napokon. Nego jel znaš kog da ima ili ako imaš viška dvije citroen alu felge 16'cola. Jednu nagrizlo nešto pa ima točkice na sebi a sa drugom je tatek moj zapeo za rubnjak ceste i izgulio ju malo aaaagrrrrrrrrrr jaoooo al ok bitno da nije pragom. Nego jel ovaj drugi tvoj citrać bolji po pitanju kvarova?
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Alo boy te felge se daju sredit nisi lud kupovat, a i teško ćeš nać samo dvi! A cutaceve teme su krcate pa čovjek može zaključit da ima nekih sranja non stop s autima, al mašine su mu dobre, pazi on to ;)
 

Ax boy

Well-known member
Ma čitam samo dok povežem. Ah bit će bolje cutac,samo pozitiva. Hvala,srediti će stari felge jel je jednu on uneredio al u budućnosti koji god citroen vozio, nema alu felge,samo ratkape a novce za felge čuvati ću za komplet guma (ljeto/zima) :). Hvala mengela .
 

toma

Active member
Cutac ja mislim da je vrijeme da prodaš oba :D

meni je moj dopizdio tako da cu si uzet corsu a dogodine dolazi verso..a citoren...budem ga na polje stavio pa cemo vidjeti da li ce za 20ak godina zapalit iz prve kao bx gti :rofl:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Èovjek koji kupuje Corsu i Versa nagovara drugo da proda svoje Citroene. Kamo je ovaj svijet otišao :D
 

Ax boy

Well-known member
Hhahahahah Ivane pusti. Vidiš ti,i u forum se uvukla peta kolona hahahahahahaha užas. Ne damo se, kupiti te švapske traktore mahhh,što ti se desi prijatelju. Recimo corsa je simpa autić ali :). Citroen pa makar ostao jedini u Hrvatskoj koji ga vozi. Udobnost, komfor ima- nešto što malo koji njemac ima,neću generalizirati pa reći niti jedan,nađe se. Možda Audi?? Hmmm.;?

https://i.postimg.cc/BQHvFvP4/received-2421351657922528.jpg. Možda da pred forum hahahahha stavim ovakvog stražara? Nema majci mrdanja :)
 
Na vrh