Moj VTS :)

Ruske

Active member
ATE i tocka. mani se feroda, trw-a, adria, neznam cega vise, kod sajli...
nisam ti stigao pogledat ono kad si pitao, jer sam imao kaos ova dva dana, sorry
 

tomica0308

Well-known member
Ja stavio TRISCAN sajle prije par godina, nemam problema s njima. U szakalu 110kn vidim sad ili autokreso 170kn ATE.
 
Posljednje uređivanje:

Cutac

Prèkaroš
nisam ti stigao pogledat ono kad si pitao, jer sam imao kaos ova dva dana, sorry
Ma sve pet, ipak mi neće ni trebati :)

Budem vidio razlike u cijenama sa 40% pa ću odlučiti, makar mislim da ne mogu biti dovoljno velike da ne uzmem ATE.
 

Cutac

Prèkaroš
Napokon oprao auto nakon valjda mjesec dana kiše i malo se išao provozati.
Nemam bolju fotku, ali mi se desilo da sam ga, valjda treći put otkad ga imam, potjerao do 6000 u prvoj i cijelo vrijeme je blinkao ESP :D
Prva, druga, gledam šta je, zašto tako slabo ubrzava, i onda skužim da proklizuje :whistling:
 

Cutac

Prèkaroš
Štedim sinkroni druge :D

Osim sajli ručne, budem izbacio rezonator ispuha/srednji lonac jer mi zvrnda na laganom ubrzanju na oko 3000 okretaja. Bio je tih kad je kupljen, počeo je lagano zvrndati, a sada baš reve. Valjda su stunule komore pa rondaju po loncu.
 

Cutac

Prèkaroš
Evo ga.
Blokiralo mi video sa pimpačem, to ću ti HP-expressom poslati ;););););)

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=dNsm5g-UrIg[/ame]
 

Ax boy

Well-known member
Ahaaa hmm tema za odrasle( sophie dee,gianna michaels)...? Hahhahahah. Opaa Cutac, vidi crvenka što je lip. A ja u omišu, sutra povratak, idem na sprovod i usput vidjeti budući auto od svoje drage i tako. Malo sam terorizirao bahate švabe po autoputu,kad neki glume ko fol frajere. Hahhaahhahah
 

Ax boy

Well-known member
Mahh nisam doktor nego hahahahahha ah uf. Ma nabiju mi se neki na guzicu,kao pasat,golf i sl. Al berla nažalost ima ( skromnih 92ks). Ispuhao sam ga 150 jučer malo. HDI dere A1 :)
 
Na vrh