Moj VTS :)

Milosh

Test
obozavam ove tvoje slike koje mi loadira po minutu dve...sta je tako tesko dignuti na neku normalnu stranicu i u normalnoj rezoluciji? sve mi otvara super, samo tvoj topic uvijek stignem popit solju kafe prije nego otvori
Spor ti net, meni bez problema sve otvara, i na kućnom wifi-u i na mobilnom.

Ali u pravu si, nema potrebe za tolikim fajlovima, samo se zatrpavaju serveri bez potrebe. Ili možda Cutac misli da hoćemo wallpaper njegovog auta. 🤔 :)
 

Cutac

Prèkaroš
Mora da si ispočetka s pandom čekao ispred, ja mojoj nebi dao da sjeda u takva auta
Prvo je bio c4, a onda Mazda. Sjela jadna zena veli s cim si to dosao po mene.
A bila je odusevljena kad je krenuo misfire pa sam ga morao turirat da ne krepa :LOL:

Slike su velike jer mi se ne da raditi resize. Ali ajd, mozda pocnem za vas sa dial upom.
 

Ruske

Active member
ne nije mi spor net, 40tak mbit imam...nego njegove slike valjda imaju 20mb neznam, pa treba neko vrijeme dok izloadira, a nedaj boze kad stavi 5-6 komada...
 

Cutac

Prèkaroš
Budući da imam rupe u braniku, a od 2005. plastike ispod branika iz nekog razloga nemaju rupe i deflektore zraka za kočnice i gume, radio je dremel

IMG_20210423_131315.jpgIMG_20210423_131335.jpg
I sad tek vidim ovaj oštri ćošak...
 

Cutac

Prèkaroš
Nije ni to, nego sam primjetio da trubljenje sa c4 ima svrhe, a sa VTS nema. C4 ima glasniju i grublju trubu i jednostavno ju shvaćaju ozbiljnije.
Moram vidjeti jel njegovu mogu staviti kako.
 

pokra89

Well-known member
I s picassom imam isti problem. Baš nekakva nikakva, svako malo se pitam je li defektna ili je jednostavno takva. Što kažeš, ne dolazi do izražaja.
 

Ruske

Active member
stavi zracnu trubu
e da sam znao, bi ti donio unutarnju oblogu blatobrana sa cijevi i usmjernikom zraka za kocnice, umjesto maglenke, od fieste rally4, otpalo jednoj taman ispred mene petak na wrc-u
 

Cutac

Prèkaroš
Diskovi su dizajnirani tak da vuku zrak kroz felgu, ovo je za čeljusti i pločice više.
Ali kad već imaju rupe u braniku, zašto ih ne iskoristiti.
 

Cutac

Prèkaroš
Ma odmah ću preko veze, ne rade perači farova, OCC sa filterom, inox auspuh, garant bih naletio na nekoga da me zafrkava.
 
Na vrh