Moj VTS :)

Cutac

Prèkaroš
Uzet ću Ciak. Imam ful dobru cijenu, a radi ih Varta. A ak će mi aku trajati tri godine, bolje da jeftini traje toliko, nego skupi.
Jutros je bio na 11.9V, otpojio ga u podne, maloprije 11.7V. Znači krepava.
Vidjet ćemo hoće li sutra kresnuti. Plus Mazda treba novi aku, i ona će Ciak dobiti.
 

Ruske

Active member
varta silver, fiamm
od kud ti da ciak akumulatore radi varta???
evo ja imam ciakovu 75icu na laguni staroj i ima sad skoro 3 god i pali ko mina, a znam i po tjedan dana ne voziti ju...i po zimi sve 5
 

Cutac

Prèkaroš
Nešto mi je zarondalo na ubrzanju, ne znam jel ispala ona opruga sa heat shielda. Ne znam kako bi mogla jer je omotana oko vijka, ali ajde de. Moram probat negdje, pa ak je ispala, moram smišljati novu metodu. Kad kažem novu metodu, staviti podloške pod šaraf jer se tog nisam prvog sjetio...
 

Ruske

Active member
pa cek 12 dana? pa sta bi ti...brze ne bi stiglo ni iz splita u zg :D
ugl, meni redovno roba sa brzim sipingom sa ali ex-a dolazi u 3 tjedna, a jednom sam zaboravio nadoplatiti par dolara za brzi siping, doslo nakon 3.5 mj...vec sam odustao :D
 

dinko1981

Well-known member
Valjda di nebude vuklo neugodne mirise u kabinu. Trebo si to oldscool provest prema dolje kod kartera, bez filtera, ko ja nekad na jigicu
 

Cutac

Prèkaroš
To mi se ne da, iako bi tako bilo najbolje.
On iz kartera ide u neki rezervar, pa na usis i na poklopac ventila. Tako da sam sa ovim samo klapnu gasa spasio, nisam skroz izveo PCV u atmosferu.
 

Cutac

Prèkaroš
uopce ne stoji
Nije tu radi izgleda, nego da temperatura usisa bude jednaka ambijentalnoj. A dela jer je kućište filtera zraka direkt na udaru vrućem zraku iz kilera.
Inače, ja već dugo razmatram kako to izolirati, a da bude crne boje, ali nisam ništa smislio.
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh