Moj VTS :)

Cutac

Prèkaroš
P.S primjećujem dosta olova na novim felgama, kakve su na autoputu?
Dobre su, ne tresu otkad sam očistio stare diskove.
A vidjet ćemo kakvi su novi na autocesti.

Kako stari disk se nije trosio do ivice gore vec tako, na pola skoro?
Pretpostavljam da se čeljust teško pomicala po vodilicama jer nisu bile nešto bajno podmazane.
Kad napravim još 100-tinjak km ću vidjeti kako se troši ovaj prvi sloj. Sad je sve podmazano, i šipke po kojima ide čeljust i dosjedi pločica u nosač.
 

Cutac

Prèkaroš
Hvala :cool:

Sealant je zapravo, Soft99 Fusso Dark.
Moram baciti još jedan sloj za jači i dublji sjaj, a ne da mi se :D
Ali to ću danas vjerojatno. Nisam interijer uredio, ali to stignem bilo kada, eksterijer mi je veći zahvat radi prašine.
 

Ruske

Active member
e tako vec da! samo neznam dal si nedavno radio, ali tek sad primjetim ova bijela slova...meni to izgleda bas onako racer boy style...sta ne pase c4ki, nego nekoj hondi ili slicno...
 

Cutac

Prèkaroš
Slova su negdje od sredine 2018. gore :D

Ljudi uglavnom komentiraju slova sa "kakve su ti to gume, te su neke skupe?" :D
Ali šta je, je, sinoć se vraćam, 3 stupnja vani, gume drže fantastično.

E i ono treskanje na 120, bilo je radi diskova, više ne treska sa novima. Što znači da nisu gume i da ću opet uzeti RT2 kad dođe vrijeme za zamjenu.
 

pokra89

Well-known member
Pa to obavezno. Neki dan je pao i trošak tekućine za pranje šajbe, zašto onda neće i trošak markera.

Jedino ako uspijem s korektorom štogod iskemijat, njih imam na poslu koliko ti Bog 'oće. E, u tom slučaju, trošak je nula :D
 

Ruske

Active member
par sati je super, meni se palio nakon 10min mozda sa upaljenim radiom...mozda i manje od 10min...a akumulator potpuno ispravan
 

Cutac

Prèkaroš
Ma meni pali kad otključam auto. Ugasim, zaključam i kad dam kontakt, pali.
Ne rade mi ni svjetla u autu radi eco moda.
Mislim da je aku gotov jer se to prije nije događalo. A ne znam kako je tako kratko trajao.
Budem ga još izmjerio, ali jel ima tko preporuku, a da nije Exide?
 
Na vrh